|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:24 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 177,00 INR | +4,67% |
|
-1,14% | -13,95% |
| Marktkapitalisatie | 1,88 mld. 19,91 mln. 17,13 mln. 16,12 mln. 14,72 mln. 27,55 mln. 27,62 mln. 190 mln. 73,91 mln. 964 mln. 74,76 mln. 73,13 mln. 3,11 mld. | k/w-verhouding 2025 |
13,7x | k/w-verhouding 2026 | 7,65x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,56 mld. 16,51 mln. 14,2 mln. 13,36 mln. 12,21 mln. 22,84 mln. 22,9 mln. 158 mln. 61,28 mln. 800 mln. 61,99 mln. 60,63 mln. 2,58 mld. | EV/omzet 2025 |
2,3x | EV/omzet 2026 | 1,2x |
| Vrij verhandelbaar |
20,14% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
Bombay S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Bombay S.E.
| MHLXMIRU | Vertraagde tijd | |
NSE India S.E.
| MHLXMIRU | Slotkoers |
| 1 dag | +4,67% | ||
| 1 week | -1,14% | ||
| Lopende maand | -1,67% | ||
| 1 maand | +9,43% | ||
| 3 maanden | +1,26% | ||
| 6 maanden | +2,91% | ||
| Lopend jaar | -13,95% |
| 1 week | 169,1 | 180 | |
| 1 maand | 150,65 | 198,85 | |
| Lopend jaar | 106,4 | 238,2 | |
| 1 jaar | 106,4 | 259 | |
| 3 jaar | 106,4 | 374,75 | |
| 5 jaar | 56 | 374,75 | |
| 10 jaar | 23,2 | 374,75 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 54 | 05-07-1995 | |
| Algemeen Directeur | 50 | 05-01-2010 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 26-12-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 50 | 19-11-2008 | |
| Voorzitter | 83 | 27-08-1993 | |
| Directeur/Bestuurslid | 54 | 27-09-2011 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +4,67% | -1,14% | -19,47% | +2,31% | 19,91 mln. | ||
| +0,93% | +4,96% | +19,93% | +58,17% | 4,29 mld. | ||
| +3,78% | -0,18% | +5,26% | +5,95% | 2,1 mld. | ||
| +3,76% | +9,93% | +82,71% | +68,17% | 2,08 mld. | ||
| +1,41% | +0,52% | +6,67% | -6,95% | 1,94 mld. | ||
| -3,82% | -2,97% | -33,82% | - | 1,75 mld. | ||
| -2,30% | +1,88% | +91,57% | +223,90% | 1,54 mld. | ||
| -2,08% | -8,33% | +102,45% | +111,99% | 1,34 mld. | ||
| -4,12% | -1,24% | +46,26% | +10,50% | 1,29 mld. | ||
| +0,71% | -0,66% | -14,45% | -43,35% | 1,28 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,29% | -0,16% | +28,71% | +47,86% | 1,76 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,29% | +1,16% | +30,67% | +53,04% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 921 mln. 9,76 mln. 8,4 mln. 7,9 mln. 7,22 mln. 13,5 mln. 13,54 mln. 93,35 mln. 36,22 mln. 473 mln. 36,64 mln. 35,84 mln. 1,52 mld. | 1,12 mld. 11,9 mln. 10,24 mln. 9,64 mln. 8,8 mln. 16,47 mln. 16,51 mln. 114 mln. 44,19 mln. 577 mln. 44,7 mln. 43,73 mln. 1,86 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 168 mln. 1,78 mln. 1,53 mln. 1,44 mln. 1,31 mln. 2,46 mln. 2,47 mln. 17 mln. 6,6 mln. 86,08 mln. 6,67 mln. 6,53 mln. 277 mln. | 218 mln. 2,31 mln. 1,99 mln. 1,87 mln. 1,71 mln. 3,19 mln. 3,2 mln. 22,07 mln. 8,56 mln. 112 mln. 8,66 mln. 8,47 mln. 360 mln. |
| Nettoschuld | -180 mln. -1,91 mln. -1,64 mln. -1,54 mln. -1,41 mln. -2,64 mln. -2,64 mln. -18,23 mln. -7,07 mln. -92,32 mln. -7,16 mln. -7 mln. -297 mln. | -321 mln. -3,4 mln. -2,93 mln. -2,75 mln. -2,52 mln. -4,71 mln. -4,72 mln. -32,55 mln. -12,63 mln. -165 mln. -12,78 mln. -12,5 mln. -531 mln. |
Werknemers
260
Sector
Textiel & lederwaren
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 177,00 | +4,67% | 223 |
| 03-09-26 | ₹ 169,10 | -1,60% | 350 |
| 02-09-26 | ₹ 171,85 | -4,53% | 257 |
| 31-08-26 | ₹ 180,00 | +0,53% | 24 |
| 28-08-26 | ₹ 179,05 | -4,96% | 102 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















