Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

MARWYN ACQUISITION COMPANY PLC

(MACP)
Vertraagde tijd London Stock Exchange  -  17:35 05-10-2022
1.750 GBX    0.00%
09/09Marwyn Acquisition Company Plc rapporteert winstcijfers voor het volledige jaar dat eindigde op 30 juni 2022
CI
24/05Marwyn Acquisition Company plc kondigt de benoeming aan van Sanjeev Gandhi tot Onafhankelijk Niet-Uitvoerend Bestuurder
CI
31/03Marwyn Acquisition Company Plc rapporteert winstresultaten voor het halfjaar eindigend op 31 december 2021
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd London Stock Exchange - 05/10 17:35:17
29/09/2022 30/09/2022 03/10/2022 04/10/2022 05/10/2022 Datum
1.75(c) 1.75(c) 1.75(c) 1.75(c) 1.75 Koers
0.00% 0.00% 0.00% 0.00% 0.00% Variatie
Prestaties
1 dag 0.00%
5 dagen 0.00%
1 week 0.00%
Lopende maand 0.00%
1 maand 0.00%
3 maanden 0.00%
6 maanden 2.94%
Lopend jaar 20.69%
1 jaar 0.00%
3 jaren -97.31%
5 jaren -98.68%
Volumes London Stock Exchange
Dagvolume 0
Geschat dagvolume 0
Gem. dagvolume (20 daags) 0
Dagvolumeratio nan
Gem. dagvolume (20 daags) GBX 0.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 4 310 700
Recordvolume 2 2 822 817
Recordvolume 3 2 628 095
Basisgegevens
Aantal aandelen 670 833 336
Marktkapitalisatie GBX 1 173 958 338
Marktkapitalisatie USD 13 427 101
Percentage vrij verhandelbaar 54.4%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen GBX 638 052 998
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 1.75
1.75
1 maand 1.75
1.75
Lopend jaar 1.10
2.00
1 jaar 1.10
2.00
3 jaren 1.10
65.00
5 jaren 1.10
133.40
10 jaren 1.10
133.40
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 1.75
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 1.75
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 1.75
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 1.75
Price spread / (MMA5) 0.00%
Price spread / (MMA20) 0.00%
Price spread / (MMA50) 0.00%
Price spread / (MMA100) 0.00%
RSI 9 dagen 66.97
RSI 14 dagen 60.94
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
MARWYN ACQUISITION COMPANY PLC--.--%0.00%20.69%0.00%-97.31%13
RUMBLE INC.9.68%3.77%24.47%38.47%--.--%3 800
AUSTERLITZ ACQUISITION CORPORATION II0.10%1.33%2.16%1.74%--.--%1 956
CHURCHILL CAPITAL CORP VII0.15%0.31%0.46%1.18%--.--%1 701
KKR ACQUISITION HOLDINGS I CORP.0.00%0.31%1.23%0.72%--.--%1 701
SOCIAL CAPITAL HEDOSOPHIA HOLDINGS CORP. VI0.05%0.10%-1.72%-1.43%--.--%1 439
JAWS MUSTANG ACQUISITION CORPORATION-0.10%0.30%2.05%1.74%--.--%1 289
ARES ACQUISITION CORPORATION0.00%0.15%2.05%1.74%--.--%1 243
FTAC HERA ACQUISITION CORP.0.00%0.10%1.64%1.95%--.--%1 081
COMPUTE HEALTH ACQUISITION CORP.0.20%0.19%1.64%1.02%--.--%1 064
COHN ROBBINS HOLDINGS CORP.0.20%0.20%1.42%1.42%--.--%1 030
TH INTERNATIONAL LIMITED-11.22%0.00%-43.98%-44.15%--.--%1 024
AUSTERLITZ ACQUISITION CORPORATION I0.10%1.22%2.27%0.00%--.--%978
CONX CORP.0.00%0.15%1.93%2.14%--.--%939
SCREAMING EAGLE ACQUISITION CORP.0.21%-0.10%--.--%--.--%--.--%908
NAAS TECHNOLOGY INC.2.16%-12.24%--.--%--.--%--.--%891
 Gemiddelde0.10%-0.28%-0.34%0.50%--.--%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.35%0.45%3.47%6.06%--.--%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
04-10-20221.751.751.751.750
03-10-20221.751.751.751.750
30-09-20221.751.751.751.750
29-09-20221.751.751.751.750
28-09-20221.751.751.751.750
27-09-20221.751.751.751.750
26-09-20221.751.751.751.750
Dagelijkse grafiek MARWYN ACQUISITION COMPANY PLC
Duur : Periode :
Marwyn Acquisition Company Plc : Grafische technische analyse Marwyn Acquisition Company Plc | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 20.69%
2021 -51.67%
2020 0.00%
2019 -97.07%
2018 -22.64%
2017 0.00%