|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 12-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 41,52 USD | +1,05% |
|
+2,95% | +28,58% |
| 23/09 | Amerikaanse bedrijven worden geconfronteerd met toename van cyberaanvallen | RE |
| 09/09 | Match Group, Inc. Presents at Citi?s 2026 Global TMT Conference, Sep-09-2026 10:50 AM |
| Marktkapitalisatie | 9,53 mld. 8,53 mld. 7,95 mld. 7,21 mld. 13,61 mld. 911 mld. 13,69 mld. 95,58 mld. 37,42 mld. 470 mld. 35,8 mld. 35,01 mld. 1.513 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
14,9x | k/w-verhouding 2027 * | 12,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 12,35 mld. 11,05 mld. 10,31 mld. 9,35 mld. 17,63 mld. 1.180 mld. 17,74 mld. 124 mld. 48,48 mld. 609 mld. 46,39 mld. 45,36 mld. 1.960 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,55x | EV/omzet 2027 * | 3,39x |
| Vrij verhandelbaar |
74,82% | Dividendrendement 2026 * |
1,9% | Dividendrendement 2027 * | 2,03% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| MTCH | Vertraagde tijd | |
CBOE
| MTCH | Real Time | |
Tradegate
| 4MGN | Real Time | |
Boerse Muenchen
| 4MGN | Real Time | |
Berne S.E.
| 4MGN | Slotkoers | |
Börse Stuttgart
| 4MGN | Vertraagde tijd | |
London S.E.
| 0JZ7 | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| 4MGN | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| MTC2 | Slotkoers | |
Xetra
| 4MGN | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1MTCH | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Match Group, Inc.
| 1 dag | +1,05% | ||
| 1 week | +2,95% | ||
| Lopende maand | +3,41% | ||
| 1 maand | -2,05% | ||
| 3 maanden | +6,87% | ||
| 6 maanden | +30,98% | ||
| Lopend jaar | +28,58% |
| 1 week | 40,36 | 42,84 | |
| 1 maand | 39,11 | 44,94 | |
| Lopend jaar | 28,81 | 44,94 | |
| 1 jaar | 28,81 | 44,94 | |
| 3 jaar | 26,39 | 44,94 | |
| 5 jaar | 26,39 | 182 | |
| 10 jaar | 26,39 | 182 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Spencer Rascoff
CEO | Algemeen Directeur | 50 | 04-02-2025 |
Steven Bailey
DFI | Financieel Directeur/CFO | 43 | 01-03-2025 |
Tanny Shelburne
IRC | Investor Relations Contact | - | 01-04-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stephen Bailey
BRD | Directeur/Bestuurslid | 46 | 30-06-2020 |
Melissa Brenner
BRD | Directeur/Bestuurslid | 51 | 30-06-2020 |
Ann McDaniel
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 30-06-2020 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/10/26 | Boekjaar | Directeur juridische afdeling | 59.587 | 0,0260% | ||
| 30/09/26 | Gratis | Bestuurder | 498 | 0,0002% | ||
| 30/09/26 | Gratis | Bestuurder | 342 | 0,0001% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,05% | +2,95% | +32,02% | +11,05% | 9,53 mld. | ||
| +0,30% | +1,80% | +49,10% | +153,81% | 4.293 mld. | ||
| +3,38% | +0,14% | +5,34% | +129,20% | 1.893 mld. | ||
| +1,01% | +5,40% | +6,75% | +48,81% | 521 mld. | ||
| -0,14% | -0,70% | -33,46% | +38,59% | 488 mld. | ||
| +0,44% | +4,61% | -42,13% | +95,49% | 294 mld. | ||
| -0,53% | -0,02% | -30,33% | +31,09% | 275 mld. | ||
| +4,90% | +11,94% | +18,67% | +236,06% | 231 mld. | ||
| -0,01% | +2,91% | -23,45% | +55,60% | 146 mld. | ||
| -0,53% | +3,88% | -34,88% | -24,30% | 115 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,05% | +3,56% | -5,24% | +77,54% | 826,6 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,12% | +2,03% | +22,32% | +126,50% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,48 mld. 3,11 mld. 2,9 mld. 2,63 mld. 4,97 mld. 333 mld. 5 mld. 34,89 mld. 13,66 mld. 172 mld. 13,07 mld. 12,78 mld. 552 mld. | 3,62 mld. 3,24 mld. 3,02 mld. 2,74 mld. 5,16 mld. 346 mld. 5,2 mld. 36,28 mld. 14,2 mld. 178 mld. 13,59 mld. 13,29 mld. 574 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 680 mln. 609 mln. 567 mln. 515 mln. 971 mln. 65 mld. 977 mln. 6,82 mld. 2,67 mld. 33,54 mld. 2,55 mld. 2,5 mld. 108 mld. | 727 mln. 651 mln. 607 mln. 550 mln. 1,04 mld. 69,52 mld. 1,04 mld. 7,29 mld. 2,86 mld. 35,88 mld. 2,73 mld. 2,67 mld. 115 mld. |
| Nettoschuld | 2,82 mld. 2,52 mld. 2,35 mld. 2,13 mld. 4,02 mld. 269 mld. 4,05 mld. 28,26 mld. 11,06 mld. 139 mld. 10,59 mld. 10,35 mld. 447 mld. | 2,73 mld. 2,44 mld. 2,28 mld. 2,06 mld. 3,89 mld. 261 mld. 3,92 mld. 27,35 mld. 10,7 mld. 135 mld. 10,24 mld. 10,02 mld. 433 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 12-10-26 | US$ 41,52 | +1,05% | 3.535.457 |
| 09-10-26 | US$ 41,09 | -0,99% | 2.184.329 |
| 08-10-26 | US$ 41,50 | +1,57% | 3.295.279 |
| 07-10-26 | US$ 40,86 | +0,59% | 2.549.869 |
| 06-10-26 | US$ 40,62 | +0,72% | 2.964.197 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















