|
Vertraagde tijd
BURSA MALAYSIA
09:04:18 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,080 MYR | -0,92% |
|
-1,83% | -17,69% |
| 29/09 | Matrix Concepts Holdings Berhad kondigt oprichting van LTIP-comité aan | CI |
| 28/09 | Zorgdivisie van Matrix Concepts investeert bijna 11 miljoen MYR in infrastructuurupgrades | MT |
| Marktkapitalisatie | 2,05 mld. 500 mln. 446 mln. 415 mln. 377 mln. 710 mln. 47,37 mld. 723 mln. 4,98 mld. 1,95 mld. 24,72 mld. 1,88 mld. 1,84 mld. 79,1 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
8,04x | k/w-verhouding 2028 * | 7,34x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 1,76 mld. 431 mln. 385 mln. 358 mln. 326 mln. 613 mln. 40,86 mld. 624 mln. 4,3 mld. 1,68 mld. 21,32 mld. 1,62 mld. 1,58 mld. 68,22 mld. | EV/omzet 2027 * |
1,14x | EV/omzet 2028 * | 1,32x |
| Vrij verhandelbaar |
54,61% | Dividendrendement 2027 * |
6,54% | Dividendrendement 2028 * | 6,94% |
| 1 dag | -1,83% | ||
| 1 week | -1,83% | ||
| Lopende maand | -1,83% | ||
| 1 maand | -6,96% | ||
| 3 maanden | -13,71% | ||
| 6 maanden | -17,69% | ||
| Lopend jaar | -17,69% |
| 1 week | 1,05 | 1,11 | |
| 1 maand | 1,04 | 1,15 | |
| Lopend jaar | 1,04 | 1,48 | |
| 1 jaar | 1,04 | 1,48 | |
| 3 jaar | 0,99 | 1,63 | |
| 5 jaar | 0,88 | 1,63 | |
| 10 jaar | 0,55 | 1,63 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yuh Her Tay
CEO | Algemeen Directeur | 53 | 01-09-2025 |
Say Kuan Tan
DFI | Financieel Directeur/CFO | 52 | 01-01-2014 |
Chin Yeow Lee
COO | Operationeel Directeur | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 72 | 02-04-2012 | |
Tian Hock Lee
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 01-09-2018 |
See Hua Chua
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 18-11-2020 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22/09/26 | Strategic Castle Sdn. Bhd.
| Koop | Onderneming | 500.000 | 0,0266% | |
| 9/09/26 | Strategic Castle Sdn. Bhd.
| Koop | Onderneming | 500.000 | 0,0266% | |
| 8/06/26 | Koop | Oprichter | 15.500 | 0,0008% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,92% | -1,83% | -25,17% | +5,59% | 500 mln. | ||
| -0,18% | -4,39% | +108,11% | +845,77% | 63,19 mld. | ||
| +0,66% | -1,74% | +14,38% | +28,53% | 39,25 mld. | ||
| +3,59% | +2,30% | +5,56% | +4,15% | 27,32 mld. | ||
| +0,18% | +0,35% | -17,84% | +61,99% | 27,43 mld. | ||
| +2,77% | +5,92% | +9,85% | +87,72% | 27,17 mld. | ||
| +2,18% | +4,09% | -7,74% | +38,30% | 25,01 mld. | ||
| +1,37% | -1,55% | +20,08% | +10,83% | 19,58 mld. | ||
| -1,12% | -1,39% | -31,70% | -63,45% | 19,51 mld. | ||
| -3,44% | -10,35% | -5,00% | +151,17% | 18,7 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,42% | -0,69% | +7,05% | +117,06% | 26,77 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,70% | -1,17% | +25,41% | +229,84% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,55 mld. 379 mln. 339 mln. 315 mln. 286 mln. 539 mln. 35,94 mld. 548 mln. 3,78 mld. 1,48 mld. 18,75 mld. 1,42 mld. 1,39 mld. 60 mld. | 1,66 mld. 406 mln. 362 mln. 337 mln. 306 mln. 576 mln. 38,46 mld. 587 mln. 4,05 mld. 1,58 mld. 20,07 mld. 1,52 mld. 1,49 mld. 64,21 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 252 mln. 61,5 mln. 54,9 mln. 51,02 mln. 46,41 mln. 87,32 mln. 5,83 mld. 88,89 mln. 613 mln. 240 mln. 3,04 mld. 231 mln. 226 mln. 9,73 mld. | 275 mln. 67,18 mln. 59,97 mln. 55,73 mln. 50,7 mln. 95,38 mln. 6,36 mld. 97,1 mln. 669 mln. 262 mln. 3,32 mld. 252 mln. 247 mln. 10,62 mld. |
| Nettoschuld | -281 mln. -68,75 mln. -61,36 mln. -57,03 mln. -51,88 mln. -97,6 mln. -6,51 mld. -99,36 mln. -685 mln. -268 mln. -3,4 mld. -258 mln. -253 mln. -10,87 mld. | 154 mln. 37,6 mln. 33,56 mln. 31,19 mln. 28,37 mln. 53,38 mln. 3,56 mld. 54,34 mln. 375 mln. 147 mln. 1,86 mld. 141 mln. 138 mln. 5,95 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | MYR 1,080 | -0,92% | 665.400 |
| 15-10-26 | MYR 1,090 | +0,93% | 1.311.800 |
| 14-10-26 | MYR 1,080 | +0,93% | 1.598.500 |
| 13-10-26 | MYR 1,070 | 0,00% | 998.900 |
| 12-10-26 | MYR 1,070 | -1,83% | 2.215.500 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















