|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
11:21:57 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 51,41 INR | +9,45% |
|
+25,13% | +3,66% |
| Marktkapitalisatie | 4,91 mld. 51,8 mln. 46,24 mln. 42,97 mln. 39,09 mln. 73,54 mln. 74,87 mln. 516 mln. 202 mln. 2,56 mld. 194 mln. 190 mln. 8,19 mld. | k/w-verhouding 2025 |
-1,78x | k/w-verhouding 2026 | -2,45x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 19,28 mld. 204 mln. 182 mln. 169 mln. 154 mln. 289 mln. 294 mln. 2,03 mld. 794 mln. 10,06 mld. 764 mln. 748 mln. 32,2 mld. | EV/omzet 2025 |
1,89x | EV/omzet 2026 | 1,51x |
| Vrij verhandelbaar |
83,69% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
NSE India S.E.INR
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NSE India S.E.
| MCLEODRUSS | Vertraagde tijd | |
Bombay S.E.
| MCLEODRUSS | Vertraagde tijd |
| 1 dag | +9,84% | ||
| 1 week | +25,13% | ||
| Lopende maand | +15,31% | ||
| 1 maand | +21,25% | ||
| 3 maanden | -7,56% | ||
| 6 maanden | +2,54% | ||
| Lopend jaar | +3,66% |
| 1 week | 44,25 | 51,66 | |
| 1 maand | 40,1 | 51,66 | |
| Lopend jaar | 28,5 | 78,41 | |
| 1 jaar | 28,5 | 78,41 | |
| 3 jaar | 17,35 | 78,41 | |
| 5 jaar | 16,3 | 78,41 | |
| 10 jaar | 1,85 | 248,7 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Aditya Khaitan
CEO | Algemeen Directeur | 58 | - |
Pradip Bhar
DFI | Financieel Directeur/CFO | 69 | 19-07-2019 |
Ramprasad Udupi
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-07-2025 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Aditya Khaitan
CHM | Voorzitter | 58 | - |
Pradip Bhar
BRD | Directeur/Bestuurslid | 69 | 27-04-2026 |
Sanjay Ginodia
BRD | Directeur/Bestuurslid | 57 | 14-11-2022 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +9,45% | +25,13% | -6,61% | +161,88% | 51,8 mln. | ||
| +0,80% | +7,63% | -1,65% | -20,40% | 251 mld. | ||
| +0,74% | +3,89% | +2,22% | +2,44% | 80,45 mld. | ||
| -0,05% | +4,24% | -19,80% | +13,04% | 44,12 mld. | ||
| -0,85% | +0,58% | +30,85% | +13,11% | 39,97 mld. | ||
| +2,70% | +3,78% | -11,96% | -11,62% | 33,89 mld. | ||
| +0,82% | -2,20% | +26,74% | +84,91% | 31,61 mld. | ||
| -0,20% | +1,54% | -12,94% | -11,66% | 29,47 mld. | ||
| -1,41% | -5,31% | -1,12% | +9,25% | 26,06 mld. | ||
| +2,56% | +3,56% | -7,58% | -25,93% | 27,61 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,51% | +4,06% | -0,19% | +21,50% | 56,46 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,69% | +4,43% | -0,10% | -4,17% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 11,85 mld. 125 mln. 112 mln. 104 mln. 94,44 mln. 178 mln. 181 mln. 1,25 mld. 488 mln. 6,18 mld. 470 mln. 460 mln. 19,79 mld. | 11,54 mld. 122 mln. 109 mln. 101 mln. 91,97 mln. 173 mln. 176 mln. 1,21 mld. 475 mln. 6,02 mld. 457 mln. 448 mln. 19,27 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -1,98 mld. -20,89 mln. -18,65 mln. -17,33 mln. -15,76 mln. -29,66 mln. -30,19 mln. -208 mln. -81,45 mln. -1,03 mld. -78,4 mln. -76,74 mln. -3,3 mld. | -1,24 mld. -13,04 mln. -11,64 mln. -10,82 mln. -9,84 mln. -18,51 mln. -18,85 mln. -130 mln. -50,84 mln. -644 mln. -48,93 mln. -47,9 mln. -2,06 mld. |
| Nettoschuld | 18,93 mld. 200 mln. 178 mln. 166 mln. 151 mln. 284 mln. 289 mln. 1,99 mld. 779 mln. 9,88 mld. 750 mln. 734 mln. 31,61 mld. | 14,38 mld. 152 mln. 135 mln. 126 mln. 115 mln. 216 mln. 219 mln. 1,51 mld. 592 mln. 7,5 mld. 570 mln. 558 mln. 24 mld. |
Werknemers
43.292
Sector
Voedselverwerking
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | ₹ 51,41 | +9,45% | 1.379.871 |
| 15-10-26 | ₹ 46,97 | -1,30% | 161.314 |
| 14-10-26 | ₹ 47,59 | -0,92% | 395.913 |
| 13-10-26 | ₹ 48,03 | +5,91% | 1.532.870 |
| 12-10-26 | ₹ 45,35 | +9,99% | 149.652 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















