Koers MITCON Consultancy & Engineering Services Limited
Aandelen
MITCON
INE828O01033
Bouw & Techniek
|
Beurs gesloten -
NSE India S.E.
13:05:09 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 77,80 INR | -0,26% |
|
+2,23% | +14,63% |
| Marktkapitalisatie | 1,36 mld. 14,37 mln. 12,37 mln. 11,6 mln. 10,62 mln. 19,82 mln. 19,97 mln. 137 mln. 53,46 mln. 694 mln. 53,97 mln. 52,79 mln. 2,24 mld. | k/w-verhouding 2025 |
20,8x | k/w-verhouding 2026 | 11,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 2,18 mld. 23,09 mln. 19,87 mln. 18,64 mln. 17,06 mln. 31,84 mln. 32,09 mln. 221 mln. 85,89 mln. 1,12 mld. 86,71 mln. 84,82 mln. 3,59 mld. | EV/omzet 2025 |
1,87x | EV/omzet 2026 | 1,35x |
| Vrij verhandelbaar |
23,54% | Dividendrendement 2025 * |
-
| Dividendrendement 2026 | - |
| 1 dag | -0,26% | ||
| 1 week | +2,23% | ||
| Lopende maand | -1,19% | ||
| 1 maand | +1,77% | ||
| 3 maanden | -11,54% | ||
| 6 maanden | +44,48% | ||
| Lopend jaar | +14,63% |
| 1 week | 75,24 | 79,2 | |
| 1 maand | 73,15 | 82,55 | |
| Lopend jaar | 49,56 | 91,7 | |
| 1 jaar | 49,56 | 91,7 | |
| 3 jaar | 49,56 | 187,56 | |
| 5 jaar | 49,56 | 187,56 | |
| 10 jaar | 32 | 187,56 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Anand Chalwade
CEO | Algemeen Directeur | 52 | 19-09-2018 |
| President | 58 | 01-09-2021 | |
| Financieel Directeur/CFO | 52 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 64 | 19-09-2018 | |
Anand Chalwade
BRD | Directeur/Bestuurslid | 52 | 19-09-2018 |
Sanjay Phadke
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 19-09-2018 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,26% | +2,23% | +10,75% | -3,35% | 14,37 mln. | ||
| +1,52% | -0,28% | +65,61% | +191,99% | 93,22 mld. | ||
| +0,22% | -0,83% | -2,16% | +10,33% | 72,87 mld. | ||
| +0,03% | -1,86% | +10,40% | +46,31% | 57,7 mld. | ||
| +1,29% | -2,15% | +125,52% | +749,75% | 55,52 mld. | ||
| -0,06% | -1,77% | +6,23% | +71,03% | 41,75 mld. | ||
| +0,05% | -0,84% | +93,94% | +329,46% | 36,97 mld. | ||
| +0,96% | -4,35% | +18,18% | +228,02% | 32,7 mld. | ||
| +0,45% | -2,13% | +55,93% | +212,64% | 32,43 mld. | ||
| +1,16% | -1,35% | -20,98% | -23,60% | 26,87 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,52% | -1,46% | +36,34% | +181,26% | 45,01 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,64% | -1,63% | +42,45% | +204,00% |
| 2025 | 2026 | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,13 mld. 11,92 mln. 10,26 mln. 9,63 mln. 8,81 mln. 16,44 mln. 16,57 mln. 114 mln. 44,35 mln. 576 mln. 44,77 mln. 43,8 mln. 1,86 mld. | 1,26 mld. 13,29 mln. 11,44 mln. 10,73 mln. 9,82 mln. 18,33 mln. 18,47 mln. 127 mln. 49,45 mln. 642 mln. 49,92 mln. 48,83 mln. 2,07 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 55,56 mln. 588K 506K 475K 434K 810K 817K 5,61 mln. 2,19 mln. 28,4 mln. 2,21 mln. 2,16 mln. 91,45 mln. | 80,88 mln. 856K 736K 691K 632K 1,18 mln. 1,19 mln. 8,17 mln. 3,18 mln. 41,33 mln. 3,21 mln. 3,14 mln. 133 mln. |
| Nettoschuld | 1,05 mld. 11,15 mln. 9,59 mln. 9 mln. 8,24 mln. 15,37 mln. 15,5 mln. 107 mln. 41,48 mln. 539 mln. 41,87 mln. 40,96 mln. 1,73 mld. | 824 mln. 8,72 mln. 7,5 mln. 7,04 mln. 6,44 mln. 12,02 mln. 12,12 mln. 83,28 mln. 32,43 mln. 421 mln. 32,74 mln. 32,03 mln. 1,36 mld. |
Werknemers
221
Sector
Bouw & Techniek
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | ₹ 77,80 | -0,26% | 1.066 |
| 03-09-26 | ₹ 78,00 | -0,96% | 2.206 |
| 02-09-26 | ₹ 78,76 | -0,56% | 3.467 |
| 01-09-26 | ₹ 79,20 | +0,58% | 1.612 |
| 31-08-26 | ₹ 78,74 | +3,47% | 1.432 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















