|
Beurs gesloten -
London S.E.
17:35:09 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 209,00 GBX | 0,00% |
|
0,00% | +25,60% |
| Marktkapitalisatie | 2,7 mld. 3,61 mld. 3,24 mld. 2,96 mld. 5,09 mld. 340 mld. 5,25 mld. 35,7 mld. 14,24 mld. 181 mld. 13,56 mld. 13,27 mld. 572 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
20,4x | k/w-verhouding 2028 * | 14,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,21 mld. 4,29 mld. 3,84 mld. 3,51 mld. 6,04 mld. 403 mld. 6,23 mld. 42,35 mld. 16,89 mld. 215 mld. 16,09 mld. 15,74 mld. 679 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,53x | EV/omzet 2028 * | 0,5x |
| Vrij verhandelbaar |
91,4% | Dividendrendement 2027 * |
2,3% | Dividendrendement 2028 * | 2,59% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
London S.E.
| MTO | Vertraagde tijd | |
CBOE
| MTO | Real Time | |
OTC Markets
| MITFF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| MZ4 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| MZ4 | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| MZ4 | Real Time | |
Berne S.E.
| MTO | Slotkoers |
Recentste transcriptie: Mitie Group plc
| 1 maand | -0,67% | ||
| 3 maanden | +1,36% | ||
| 6 maanden | +20,46% | ||
| Lopend jaar | +25,60% |
| 1 week | 200 | 211 | |
| 1 maand | 200 | 211 | |
| Lopend jaar | 143 | 214 | |
| 1 jaar | 143 | 214 | |
| 3 jaar | 93 | 214 | |
| 5 jaar | 44,7 | 214 | |
| 10 jaar | 26,6 | 313,5 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Phillip Bentley
CEO | Algemeen Directeur | 67 | 12-12-2016 |
Kate Heseltine
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
| Financieel Directeur/CFO | 48 | 01-04-2021 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 57 | 26-07-2017 | |
Mary Reilly
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 01-09-2017 |
Phillip Bentley
BRD | Directeur/Bestuurslid | 67 | 01-11-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 27/08/26 | Koop | Bestuurder | 578 | 0,0000% | ||
| 27/08/26 | Koop | PR-verantwoordelijke | 46.164 | 0,0035% | ||
| 21/08/26 | Boekjaar | PR-verantwoordelijke | 2.178.718 | 0,1674% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | 0,00% | +30,95% | +107,75% | 3,61 mld. | ||
| +0,01% | +2,19% | +25,78% | +72,67% | 797 mld. | ||
| -1,79% | +1,16% | +20,15% | +69,01% | 88,29 mld. | ||
| +1,13% | -9,78% | +24,44% | +139,71% | 65,36 mld. | ||
| +1,71% | +12,15% | +30,60% | +67,44% | 51,67 mld. | ||
| +0,47% | +3,91% | -10,54% | +8,44% | 49,21 mld. | ||
| +0,22% | +25,71% | -1,29% | -47,25% | 33,46 mld. | ||
| +7,58% | -15,99% | +16,36% | +583,69% | 35,49 mld. | ||
| +1,21% | -7,87% | +23,78% | +26,06% | 31,57 mld. | ||
| +1,83% | +13,52% | +64,60% | +94,99% | 29,12 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,24% | +2,69% | +22,48% | +112,25% | 118,5 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,34% | +2,14% | +23,86% | +84,53% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 6 mld. 8,02 mld. 7,19 mld. 6,57 mld. 11,3 mld. 754 mld. 11,66 mld. 79,21 mld. 31,59 mld. 402 mld. 30,09 mld. 29,45 mld. 1.270 mld. | 6,28 mld. 8,39 mld. 7,52 mld. 6,88 mld. 11,83 mld. 789 mld. 12,2 mld. 82,89 mld. 33,05 mld. 421 mld. 31,49 mld. 30,82 mld. 1.328 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 130 mln. 174 mln. 156 mln. 142 mln. 245 mln. 16,32 mld. 252 mln. 1,72 mld. 684 mln. 8,71 mld. 652 mln. 638 mln. 27,49 mld. | 171 mln. 228 mln. 205 mln. 187 mln. 322 mln. 21,47 mld. 332 mln. 2,26 mld. 900 mln. 11,45 mld. 857 mln. 839 mln. 36,16 mld. |
| Nettoschuld | 503 mln. 672 mln. 603 mln. 551 mln. 948 mln. 63,2 mld. 978 mln. 6,64 mld. 2,65 mld. 33,72 mld. 2,52 mld. 2,47 mld. 106 mld. | 424 mln. 566 mln. 508 mln. 464 mln. 798 mln. 53,21 mld. 823 mln. 5,59 mld. 2,23 mld. 28,39 mld. 2,12 mld. 2,08 mld. 89,62 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | GBX 209,00 | 0,00% | 6.241.596 |
| 05-11-26 | GBX 209,00 | -0,38% | 2.653.320 |
| 04-11-26 | GBX 209,80 | 0,00% | 8.163.805 |
| 03-11-26 | GBX 209,80 | +0,19% | 862.598 |
| 02-11-26 | GBX 209,40 | +0,19% | 2.415.508 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















