Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

MOLTEN VENTURES PLC

(GROW)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe Europe  -  15:45 06-12-2022
387.90 GBX   -3.36%
21/11Molten Ventures zwaait naar rood temidden van dalende portefeuillewaarde
MT
21/11Molten Ventures Plc rapporteert resultaten voor het halfjaar eindigend op 30 september 2022
CI
02/11VC bedrijf Molten Ventures verlaagt waarde portefeuille na tech sell-off
MR
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd London Stock Exchange - 06/12 15:30:03
30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 05/12/2022 06/12/2022 Datum
390(c) 421.2(c) 407.4(c) 401.4(c) 391.8 Koers
+3.23% +8.00% -3.28% -1.47% -2.39% Variatie
4 626 156 477 899 428 437 370 571 119 504 Volume
395.4 397.8 423.2 388.8 398.6 Opening
402.8 431.6099 429.4 420.6565 404.8 Hoger
383.6 397.8 404.4 388.8 388.2 Lager
Prestaties
1 dag -3.36%
5 dagen 1.67%
1 week 3.55%
Lopende maand 0.31%
1 maand -0.31%
3 maanden 19.71%
6 maanden -25.20%
Lopend jaar -61.57%
1 jaar -55.85%
3 jaren -18.33%
5 jaren 0.31%
Volumes London Stock Exchange
Dagvolume 119 504
Geschat dagvolume 155 702
Gem. dagvolume (20 daags) 771 468
Dagvolumeratio 0.20
Gem. dagvolume (20 daags) GBX 302 261 201.58
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 15 476 650
Recordvolume 2 13 948 500
Recordvolume 3 13 297 920
Basisgegevens
Aantal aandelen 153 000 000
Marktkapitalisatie GBX 61 414 200 000
Marktkapitalisatie USD 743 468 570
Percentage vrij verhandelbaar 88.2%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen GBX 52 862 103 827
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 383.60
431.61
1 maand 358.20
484.80
Lopend jaar 239.80
1 054.00
1 jaar 239.80
1 054.00
3 jaren 239.80
1 190.00
5 jaren 239.80
1 190.00
10 jaren 239.80
1 190.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 399.56
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 420.83
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 346.86
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 375.24
Price spread / (MMA5) 1.98%
Price spread / (MMA20) 7.41%
Price spread / (MMA50) -11.47%
Price spread / (MMA100) -4.23%
RSI 9 dagen 50.75
RSI 14 dagen 53.52
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
MOLTEN VENTURES PLC-2.39%1.67%-61.57%-55.85%-18.33%743
HERCULES CAPITAL, INC.-0.73%-2.84%-17.72%-17.67%-3.94%1 810
HBM HEALTHCARE INVESTMENTS AG-1.05%2.58%-30.24%-28.55%7.26%1 767
OCTOPUS TITAN VCT PLC0.58%0.00%-13.43%-13.43%0.58%1 352
CION INVESTMENT CORPORATION0.30%-1.55%-22.26%-31.30%--.--%568
VERUSA HOLDING A.S.0.79%0.87%145.09%125.13%612.61%478
OCTOPUS APOLLO VCT PLC0.00%0.00%1.71%-2.86%7.94%365
WOORI TECHNOLOGY INVESTMENT CO., LTD1.02%0.11%-51.15%-54.44%82.24%267
BARONSMEAD SECOND VENTURE TRUST PLC0.00%0.00%-23.90%-24.84%-19.87%241
UNICORN AIM VCT PLC0.00%0.00%-44.26%-43.72%-16.19%233
AUGMENTUM FINTECH PLC3.72%2.42%-30.64%-31.93%7.78%231
PEMBROKE VCT PLC0.00%0.00%-5.24%-5.24%--.--%228
DAOL INVESTMENT CO.,LTD.-0.89%12.15%-46.00%--.--%--.--%213
HARGREAVE HALE AIM VCT PLC0.00%-1.72%-35.49%-34.94%-13.26%210
PROVEN GROWTH & INCOME VCT PLC2.83%0.00%-6.84%-7.63%-7.63%188
PROVEN VCT PLC0.00%0.00%-11.35%-11.35%-11.97%182
 Gemiddelde0.44%0.80%-12.78%-13.06%53.80%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.04%0.21%-12.60%-13.52%42.43%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
05-12-2022388.80421.00388.80401.40507 713
02-12-2022423.20429.40404.40407.40502 955
01-12-2022397.80431.61397.80421.20602 238
30-11-2022395.40402.80383.60390.006 085 911
29-11-2022395.00403.32375.80377.80455 539
28-11-2022430.40430.40394.80394.80409 327
25-11-2022410.00418.00403.60411.60264 920
Dagelijkse grafiek MOLTEN VENTURES PLC
Duur : Periode :
Molten Ventures Plc : Grafische technische analyse Molten Ventures Plc | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -60.57%
2021 54.24%
2020 37.50%
2019 -11.11%
2018 37.93%
2017 12.82%
2016 12.85%