Koers Morguard North American Residential Real Estate Investment Trust
Aandelen
MRG.UN
CA61761E1007
residentieel vastgoed
OTC Markets Traded|
Vertraagde tijd
Toronto S.E.
20:53:41 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 15,59 CAD | -1,70% |
|
-3,17% | -10,25% |
| Marktkapitalisatie | 554 mln. 399 mln. 344 mln. 324 mln. 295 mln. 37,85 mld. 557 mln. 3,83 mld. 1,49 mld. 19,25 mld. 1,5 mld. 1,46 mld. 63,85 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,22x | k/w-verhouding 2027 * | 11,9x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 554 mln. 399 mln. 344 mln. 324 mln. 295 mln. 37,85 mld. 557 mln. 3,83 mld. 1,49 mld. 19,25 mld. 1,5 mld. 1,46 mld. 63,85 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,56x | EV/omzet 2027 * | 1,45x |
| Vrij verhandelbaar |
48,18% | Dividendrendement 2026 * |
4,98% | Dividendrendement 2027 * | 5,08% |
Recentste transcriptie : Morguard North American Residential Real Estate Investment Trust
| 1 dag | -1,70% | ||
| 1 week | -3,17% | ||
| Lopende maand | -1,70% | ||
| 1 maand | -4,82% | ||
| 3 maanden | -6,76% | ||
| 6 maanden | -16,85% | ||
| Lopend jaar | -10,25% |
| 1 week | 15,59 | 16,11 | |
| 1 maand | 15,59 | 16,5 | |
| Lopend jaar | 15,59 | 19,05 | |
| 1 jaar | 15,59 | 19,05 | |
| 3 jaar | 13,08 | 19,53 | |
| 5 jaar | 13,08 | 20,52 | |
| 10 jaar | 10,73 | 20,98 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Angela Sahi
CEO | Algemeen Directeur | - | 12-11-2025 |
| Financieel Directeur/CFO | - | 19-11-2018 | |
John Talano
COO | Operationeel Directeur | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Rai Sahi
CHM | Voorzitter | 79 | 01-03-2012 |
Frank Munsters
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 01-03-2012 |
Avtar Bains
BRD | Directeur/Bestuurslid | 70 | 18-04-2012 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20/02/26 | Andere | 0 | 0% | - | ||
| 22/01/26 | Option | Bestuurder | 12.690 | 0,0363% | ||
| 5/12/25 | Koop | Bestuurder | 13.400 | 0,0383% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,70% | -3,17% | -16,54% | -0,95% | 400 mln. | ||
| -0,18% | -3,61% | +1,83% | - | 50,48 mld. | ||
| -1,21% | -4,31% | +7,22% | +17,64% | 18,19 mld. | ||
| -0,26% | -3,89% | -4,27% | -15,05% | 17,21 mld. | ||
| +0,03% | -2,53% | -9,60% | -10,83% | 14,95 mld. | ||
| -0,35% | -3,95% | -3,20% | -0,83% | 14,79 mld. | ||
| -0,76% | -3,70% | +5,71% | -5,38% | 12,31 mld. | ||
| -0,08% | -3,86% | -4,14% | -7,66% | 11,98 mld. | ||
| -0,69% | -3,88% | -4,50% | -7,65% | 11,87 mld. | ||
| -0,05% | -2,41% | -2,68% | -1,00% | 10,85 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,51% | -3,20% | -3,02% | -3,52% | 16,3 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,35% | -3,55% | -0,67% | -3,31% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 355 mln. 255 mln. 220 mln. 207 mln. 189 mln. 24,23 mld. 357 mln. 2,45 mld. 953 mln. 12,33 mld. 959 mln. 938 mln. 40,87 mld. | 382 mln. 275 mln. 237 mln. 223 mln. 203 mln. 26,07 mld. 384 mln. 2,64 mld. 1,03 mld. 13,26 mld. 1,03 mld. 1,01 mld. 43,98 mld. |
| Nettowinst (verlies) | - | - |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | C$ 15,59 | -1,70% | 30.524 |
| 31-08-26 | C$ 15,86 | -0,81% | 54.674 |
| 28-08-26 | C$ 15,99 | -0,31% | 19.364 |
| 27-08-26 | C$ 16,04 | -0,31% | 31.104 |
| 26-08-26 | C$ 16,09 | -0,06% | 30.816 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















