|
Real Time
Euronext Paris
12:30:11 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 22,20 EUR | -1,33% |
|
-3,90% | +0,91% |
| 09/06 | Moulinvest S.A. rapporteert resultaten over het eerste halfjaar eindigend op 28 februari 2026 | CI |
| 09/06 | Moulinvest verdubbelt winst maar blijft waakzaam voor geopolitieke risico's |
| Marktkapitalisatie | 68,69 mln. 79,63 mln. 64,61 mln. 58,86 mln. 111 mln. 7,56 mld. 111 mln. 764 mln. 297 mln. 3,84 mld. 299 mln. 292 mln. 12,75 mld. | k/w-verhouding 2024 |
-138x | k/w-verhouding 2025 | 17,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 71,52 mln. 82,92 mln. 67,28 mln. 61,29 mln. 115 mln. 7,87 mld. 116 mln. 795 mln. 310 mln. 4 mld. 311 mln. 305 mln. 13,27 mld. | EV/omzet 2024 |
0,57x | EV/omzet 2025 | 0,67x |
| Vrij verhandelbaar |
29,95% | Dividendrendement 2024 |
1,2% | Dividendrendement 2025 | 1,64% |
| 1 dag | -1,33% | ||
| 1 week | -3,90% | ||
| Lopende maand | -2,20% | ||
| 1 maand | +3,74% | ||
| 3 maanden | -4,31% | ||
| 6 maanden | -7,11% | ||
| Lopend jaar | +0,91% |
| 1 week | 21,6 | 23,1 | |
| 1 maand | 20,9 | 23,5 | |
| Lopend jaar | 20,1 | 26 | |
| 1 jaar | 17,85 | 26 | |
| 3 jaar | 11,1 | 26,5 | |
| 5 jaar | 11,1 | 66,2 | |
| 10 jaar | 3,16 | 66,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Maurice Moulin
CEO | Algemeen Directeur | 80 | - |
Jérôme Ferrand
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | - |
Patrice Teyssier
PRN | Corporate Officer/Principal | 54 | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Maurice Moulin
CHM | Voorzitter | 80 | 17-07-2014 |
| Voorzitter | 51 | 14-01-2011 | |
Sandrine Moulin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 48 | - |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24/08/26 | Koop | Algemeen directeur | 200 | 0,0065% | ||
| 24/04/26 | Koop | Algemeen directeur | 200 | 0,0065% | ||
| 17/04/26 | Koop | Algemeen directeur | 200 | 0,0065% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,33% | -3,90% | +11,00% | -14,62% | 78,93 mln. | ||
| -0,02% | +2,37% | -9,48% | -21,40% | 8,42 mld. | ||
| -2,43% | -7,06% | -18,32% | -23,15% | 4,54 mld. | ||
| +4,03% | +12,78% | +97,45% | +186,83% | 1,96 mld. | ||
| -0,39% | -.--% | -.--% | -.--% | 1,63 mld. | ||
| -2,08% | -2,75% | +8,68% | -30,23% | 1,19 mld. | ||
| -0,23% | -2,12% | +0,44% | +6,72% | 652 mln. | ||
| +9,97% | +34,62% | +31,73% | -0,62% | 453 mln. | ||
| +0,74% | +4,23% | +16,81% | +0,74% | 452 mln. | ||
| -2,20% | -2,20% | -0,84% | +25,00% | 276 mln. | ||
| Gemiddelde | +0,61% | +3,82% | +13,75% | +12,93% | 1,97 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,11% | +1,46% | +3,14% | +2,84% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 91,59 mln. 106 mln. 86,15 mln. 78,49 mln. 148 mln. 10,08 mld. 148 mln. 1,02 mld. 396 mln. 5,13 mld. 399 mln. 390 mln. 17 mld. | 95,43 mln. 111 mln. 89,76 mln. 81,78 mln. 154 mln. 10,5 mld. 155 mln. 1,06 mld. 413 mln. 5,34 mld. 415 mln. 406 mln. 17,71 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -311K -361K -293K -267K -501K -34,22 mln. -504K -3,46 mln. -1,35 mln. -17,41 mln. -1,35 mln. -1,32 mln. -57,71 mln. | 3,48 mln. 4,04 mln. 3,28 mln. 2,99 mln. 5,61 mln. 383 mln. 5,64 mln. 38,74 mln. 15,08 mln. 195 mln. 15,16 mln. 14,84 mln. 647 mln. |
| Nettoschuld | 9,48 mln. 10,99 mln. 8,91 mln. 8,12 mln. 15,27 mln. 1,04 mld. 15,35 mln. 105 mln. 41,02 mln. 530 mln. 41,25 mln. 40,35 mln. 1,76 mld. | 2,84 mln. 3,29 mln. 2,67 mln. 2,43 mln. 4,57 mln. 312 mln. 4,59 mln. 31,54 mln. 12,28 mln. 159 mln. 12,34 mln. 12,08 mln. 526 mln. |
Werknemers
-
Sector
Bos- en houtproducten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | € 22,20 | -1,33% | 244 |
| 01-09-26 | € 22,50 | -0,88% | 586 |
| 31-08-26 | € 22,70 | -1,73% | 816 |
| 28-08-26 | € 23,10 | +1,76% | 556 |
| 27-08-26 | € 22,70 | -1,73% | 199 |
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















