|
Beurs gesloten -
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
16:24:47 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 241,40 ILa | +1,00% |
|
+0,63% | -30,91% |
Beursnotering
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
SPNTC 241,40 ILa
+1,00%
694K
ILa
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| SPNTC | 241,40ILa | +1,00% | 694K ILa |
Vijfdaags koersverloop: N.R. Spuntech Industries Ltd.
uitgestelde koers TEL AVIV STOCK EXCHANGE| 27-08-2026 | 28-08-2026 | 31-08-2026 | 01-09-2026 | 02-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | ILA 240,00 | ILA 240,20 | ILA 238,30 | ILA 239,00 | ILA 241,40 |
| Volume | 101.164 | 153 | 2.711 | 3.502 | 2.876 |
| Variatie | -0,66% | +0,08% | -0,79% | +0,29% | +1,00% |
| Opening | ILA 241,60 | ILA 240,00 | ILA 240,20 | ILA 235,00 | ILA 239,00 |
| Hoger | ILA 241,60 | ILA 241,40 | ILA 240,20 | ILA 245,20 | ILA 244,20 |
| Lager | ILA 236,40 | ILA 240,00 | ILA 236,60 | ILA 233,10 | ILA 236,10 |
Prestaties
| 1 dag | +1,00% | ||
| 1 week | +0,63% | ||
| Lopende maand | +1,30% | ||
| 1 maand | +10,13% | ||
| 3 maanden | -3,40% | ||
| 6 maanden | -22,70% | ||
| Lopend jaar | -30,91% | ||
| 1 jaar | -34,81% | ||
| 3 jaar | -39,15% | ||
| 5 jaar | -70,60% | ||
| 10 jaar | -82,73% |
Volumes
marktenDagvolume
2.876
Geschat dagvolume
2.876
Gem. dagvolume (20 daags)
13.120
Dagvolumeratio
0,22
Gem. dagvolume (20 daags) ILa
3.167.168
Gem. dagvolume (20 daags) USD
10.476,99
Recordvolume 1
4.024.600
Recordvolume 2
3.464.369
Recordvolume 3
3.335.344
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (ILa)
158.670.254
Marktkapitalisatie (USD)
52.506.785
Omzet ()
651.777.000
Omzet (USD)
215.684.503
Aantal werknemers
378
Omzet / Werknemer (ILS)
1.724.278
Omzet / Werknemer (USD)
570.594
Vrij verhandelbaar
30.03 %
Marktkap. free float (ILa)
47.647.736
Marktkap. free float (USD)
15.767.476
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
2%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
239,82
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
226,92
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
223,19
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
242,44
Koersspreiding / (MMA5)
-0,65%
Koersspreiding / (MMA20)
-6,00%
Koersspreiding / (MMA50)
-7,54%
Koersspreiding / (MMA100)
+0,43%
STIM
RSI 9 dagen
63,84
RSI 14 dagen
60,27
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,00% | +0,63% | -34,81% | -39,15% | 52,51 mln. | ||
| -2,68% | +5,11% | +28,61% | +52,95% | 5,05 mld. | ||
| +1,02% | +12,64% | +98,75% | +142,51% | 1,94 mld. | ||
| -0,23% | +6,29% | +27,15% | -33,91% | 1,65 mld. | ||
| +0,36% | +5,85% | +27,50% | +38,52% | 1,5 mld. | ||
| -1,17% | +3,68% | +71,86% | +62,50% | 1,29 mld. | ||
| -2,64% | +1,75% | +6,58% | +27,71% | 875 mln. | ||
| -1,75% | -0,18% | -33,33% | -41,40% | 754 mln. | ||
| +0,12% | +7,25% | +5,15% | +12,89% | 452 mln. | ||
| -0,22% | +8,17% | -31,71% | -2,07% | 422 mln. | ||
| Gemiddelde | -0,62% | +3,24% | +16,57% | +22,06% | 1,4 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,18% | +2,09% | +34,49% | +44,48% |
Koersgeschiedenis: N.R. Spuntech Industries Ltd.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
5694b6a84861998856a35cddde7a3e._cZP2qvopvLAnMcPOGL0JPEPvnvbTeALMAMV5zYVgp0.qZEjhe2R8oux-5BNQRG_TZU-0ArpfIpYATBXj0NF78Wrnw2y4Jnrg6zFhg
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 16:24:47 | 236,10 | 274 | 3.150 |
| 16:24:47 | 236,10 | 274 | 2.876 |
| 15:32:04 | 240,50 | 200 | 2.602 |
| 15:32:04 | 240,50 | 1.400 | 2.402 |
| 12:49:44 | 244,20 | 1.000 | 1.002 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 233,1 | 245,2 | |
| 1 maand | 208,5 | 254 | |
| Lopend jaar | 208,5 | 366 | |
| 1 jaar | 208,5 | 376,9 | |
| 3 jaar | 208,5 | 550,9 | |
| 5 jaar | 208,5 | 876,8 | |
| 10 jaar | 208,5 | 1.530 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -30,91% | ||
| 2025 | -13,94% | ||
| 2024 | +6,70% | ||
| 2023 | +5,49% | ||
| 2022 | -48,88% | ||
| 2021 | -25,73% | ||
| 2020 | +80,85% | ||
| 2019 | -51,23% | ||
| 2018 | -13,56% | ||
| 2017 | -9,91% | ||
| 2016 | -3,02% | ||
| 2015 | +72,26% | ||
| 2014 | +20,11% | ||
| 2013 | +85,27% | ||
| 2012 | +4,52% | ||
| 2011 | -14,24% | ||
| 2010 | +18,23% | ||
| 2009 | +170,00% | ||
| 2008 | -51,42% | ||
| 2007 | -52,97% | ||
| 2006 | +80,63% | ||
| 2005 | -14,29% | ||
| 2004 | +7,05% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers SPNTC
- Koersen N.R. Spuntech Industries Ltd.
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















