Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

NABORS INDUSTRIES LTD.

(NBR)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe BZX  -  16:23 27-09-2022
104.24 USD   +6.60%
26/09Nabors Industries Ltd. : Morgan Stanley raadt het aandeel af
MM
04/08Nabors Industries Ltd. Geeft winstverwachting voor het derde kwartaal van 2022
CI
03/08Nabors Industries Verlies over 2e kwartaal daalt ondanks hogere inkomsten -- Aandelen stijgen met 5% na sluitingstijd
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nyse - 27/09 16:08:39
20/09/2022 21/09/2022 22/09/2022 23/09/2022 26/09/2022 Datum
118.46(c) 114.04(c) 109.71(c) 94.4(c) 97.78(c) Koers
-4.98% -3.73% -3.80% -13.95% +3.58% Variatie
182 132 150 104 165 455 262 026 242 135 Volume
123.21 122.93 116.34 102.03 95.77 Opening
125.48 122.93 118.49 103.4999 99.57 Hoger
113.86 113.75 109.23 92.66 93.775 Lager
Prestaties
1 dag 6.19%
5 dagen -21.57%
1 week -13.89%
Lopende maand -23.02%
1 maand -29.15%
3 maanden -27.23%
6 maanden -32.45%
Lopend jaar 25.80%
1 jaar 7.41%
3 jaren 5.71%
5 jaren -75.15%
10 jaren -85.55%
Volumes Nyse
Dagvolume 29 976
Geschat dagvolume 301 176
Gem. dagvolume (20 daags) 152 191
Dagvolumeratio 1.98
Gem. dagvolume (20 daags) USD 15 497 563.71
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 4 234 534
Recordvolume 2 2 959 475
Recordvolume 3 2 284 253
Basisgegevens
Aantal aandelen 9 411 920
Marktkapitalisatie USD 920 297 538
Percentage vrij verhandelbaar 85.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 909 682 623
KoersuitschietersKoers 
1 week 92.66
122.93
1 maand 92.66
146.58
Lopend jaar 82.50
207.67
1 jaar 72.46
207.67
3 jaren 9.79
207.67
5 jaren 9.79
443.25
10 jaren 9.79
1 512.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 106.88
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 125.79
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 126.35
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 134.44
Price spread / (MMA5) 4.96%
Price spread / (MMA20) 23.52%
Price spread / (MMA50) 24.08%
Price spread / (MMA100) 32.02%
RSI 9 dagen 22.94
RSI 14 dagen 30.73
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
NABORS INDUSTRIES LTD.4.14%-21.57%25.80%7.41%5.71%921
ADNOC DRILLING COMPANY P.J.S.C.-1.68%-2.76%3.53%--.--%--.--%15 333
CHINA OILFIELD SERVICES LIMITED-2.38%-5.00%14.06%11.76%-16.42%7 915
SINOPEC OILFIELD SERVICE CORPORATION2.04%-5.77%-23.08%-40.48%-38.27%3 873
HELMERICH & PAYNE, INC.2.93%-16.52%55.61%32.47%-9.10%3 773
VALARIS LIMITED2.22%-12.63%33.17%38.16%--.--%3 526
PATTERSON-UTI ENERGY, INC.3.96%-21.48%36.69%25.68%33.84%2 409
THE DRILLING COMPANY OF 1972 A/S-0.58%-9.19%34.97%39.32%-11.33%1 867
NOBLE CORPORATION2.03%-14.84%11.37%-0.68%--.--%1 816
TRANSOCEAN LTD.7.32%-18.71%-7.07%-34.06%-43.38%1 687
LAPIDOTH CAPITAL LTD-2.96%-2.54%65.61%104.65%346.76%1 063
GULF INTERNATIONAL SERVICES Q.P.S.C.0.00%-6.77%5.19%14.97%-0.82%921
BORR DRILLING LIMITED1.93%-8.27%95.68%140.91%-61.63%767
PRECISION DRILLING CORPORATION3.33%-19.41%52.23%37.71%115.28%653
DIAMOND OFFSHORE DRILLING, INC.3.76%-15.88%--.--%--.--%--.--%634
ODFJELL DRILLING LTD.0.22%-9.71%15.35%20.10%-16.79%512
 Gemiddelde1.48%-11.30%28.09%30.04%27.10%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.21%-8.16%16.37%17.48%2.43%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
26-09-202295.77099.57093.77597.780242 135
23-09-2022102.030103.50092.66094.400262 026
22-09-2022116.340118.490109.230109.710165 455
21-09-2022122.930122.930113.750114.040150 104
20-09-2022123.210125.480113.860118.460182 132
19-09-2022120.000125.410118.320124.670104 336
16-09-2022128.390128.500121.656124.590291 706
Dagelijkse grafiek NABORS INDUSTRIES LTD.
Duur : Periode :
Nabors Industries Ltd. : Grafische technische analyse Nabors Industries Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 20.58%
2021 39.26%
2020 -59.56%
2019 44.00%
2018 -70.72%
2017 -58.35%
2016 92.71%
2015 -34.44%
2014 -23.60%
2013 17.58%
2012 -16.67%
2011 -26.09%
2010 7.17%
2009 82.87%
2008 -56.30%
2007 -8.03%
2006 -21.37%
2005 47.69%
2004 23.59%
2003 17.66%
2002 2.74%
2001 -41.96%
2000 91.19%
1999 129.2%
1998 -57.31%
1997 64.29%
1996 71.11%
1995 73.08%
1994 -20.00%
1993 25.00%
1992 4.00%
1991 11.11%
1990 60.71%
1989 86.67%
1988 114.3%
1987 -30.00%
1986 -9.09%
1985 22.22%
1984 -35.71%
1983 -67.44%
1982 -75.71%
1981 -34.93%
1980 83.78%
1979 32.14%
1978 89.83%
1977 210.5%
1976 5.56%
1975 20.00%
1974 25.00%
1973 -36.84%
1972 11.76%
1971 88.89%
1970 -43.75%
1969 -71.43%
1968 40.00%