|
Beurs gesloten -
BURSA MALAYSIA
10:55:16 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 99,50 MYR | -0,60% |
|
-4,33% | -12,72% |
| 29/07 | Nestlé (Malaysia) : MIDF Amanah positief over het aandeel | ZM |
| 28/07 | Maleisische beurzen sluiten in het rood door stijgende producentenprijzen, aandeel Nestlé (Malaysia) wint 3 % | MT |
| Marktkapitalisatie | 23,33 mld. 5,78 mld. 4,98 mld. 4,69 mld. 4,27 mld. 8,03 mld. 548 mld. 8,07 mld. 55,42 mld. 21,57 mld. 279 mld. 21,69 mld. 21,22 mld. 925 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
37x | k/w-verhouding 2027 * | 34,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 24,1 mld. 5,97 mld. 5,15 mld. 4,84 mld. 4,41 mld. 8,3 mld. 566 mld. 8,34 mld. 57,25 mld. 22,28 mld. 288 mld. 22,41 mld. 21,92 mld. 955 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,32x | EV/omzet 2027 * | 3,17x |
| Vrij verhandelbaar |
11,72% | Dividendrendement 2026 * |
2,64% | Dividendrendement 2027 * | 2,82% |
| 1 dag | -0,60% | ||
| 1 week | -4,33% | ||
| Lopende maand | -0,60% | ||
| 1 maand | -1,58% | ||
| 3 maanden | +9,34% | ||
| 6 maanden | -9,46% | ||
| Lopend jaar | -12,72% |
| 1 week | 97,82 | 104,9 | |
| 1 maand | 97,82 | 104,9 | |
| Lopend jaar | 90 | 122,2 | |
| 1 jaar | 90 | 122,2 | |
| 3 jaar | 61,8 | 130,9 | |
| 5 jaar | 61,8 | 140,6 | |
| 10 jaar | 61,8 | 163 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Juan Aranols
CEO | Algemeen Directeur | 58 | 01-12-2018 |
| Financieel Directeur/CFO | 53 | 01-08-2022 | |
Xolile White
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 57 | 01-11-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Juan Aranols
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 01-12-2018 |
Kwai Fatt Chin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 29-04-2021 |
| Directeur/Bestuurslid | 63 | 21-06-2021 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,60% | -4,33% | +4,71% | -23,75% | 5,83 mld. | ||
| 0,00% | +2,55% | -7,25% | +1,92% | 24,93 mld. | ||
| -3,31% | -13,22% | +93,91% | +68,72% | 8,03 mld. | ||
| +0,21% | +5,39% | +20,05% | +184,82% | 6,66 mld. | ||
| +1,81% | +0,27% | +58,51% | +46,94% | 6,11 mld. | ||
| +0,36% | +0,12% | +13,14% | -11,34% | 5,57 mld. | ||
| -0,32% | -1,42% | +3,32% | -19,92% | 4,99 mld. | ||
| -1,59% | +0,12% | -24,67% | +61,20% | 3,51 mld. | ||
| -0,83% | +13,03% | +32,42% | -1,73% | 2,78 mld. | ||
| +0,26% | -3,80% | -23,07% | +2,01% | 1,94 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,40% | +0,33% | +17,11% | +30,89% | 7,04 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,35% | +0,69% | +16,21% | +28,85% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 7,26 mld. 1,8 mld. 1,55 mld. 1,46 mld. 1,33 mld. 2,5 mld. 171 mld. 2,51 mld. 17,24 mld. 6,71 mld. 86,75 mld. 6,75 mld. 6,6 mld. 288 mld. | 7,58 mld. 1,88 mld. 1,62 mld. 1,52 mld. 1,39 mld. 2,61 mld. 178 mld. 2,62 mld. 18 mld. 7,01 mld. 90,61 mld. 7,05 mld. 6,89 mld. 300 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 631 mln. 156 mln. 135 mln. 127 mln. 116 mln. 217 mln. 14,83 mld. 218 mln. 1,5 mld. 583 mln. 7,54 mld. 587 mln. 574 mln. 25,01 mld. | 670 mln. 166 mln. 143 mln. 135 mln. 123 mln. 231 mln. 15,75 mld. 232 mln. 1,59 mld. 619 mln. 8,01 mld. 623 mln. 609 mln. 26,56 mld. |
| Nettoschuld | 767 mln. 190 mln. 164 mln. 154 mln. 140 mln. 264 mln. 18,03 mld. 266 mln. 1,82 mld. 709 mln. 9,17 mld. 713 mln. 698 mln. 30,42 mld. | 718 mln. 178 mln. 153 mln. 144 mln. 131 mln. 247 mln. 16,87 mld. 248 mln. 1,71 mld. 664 mln. 8,58 mld. 667 mln. 653 mln. 28,46 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | MYR 99,50 | -0,60% | 69.000 |
| 28-08-26 | MYR 100,10 | -2,82% | 85.200 |
| 27-08-26 | MYR 103,00 | -0,96% | 67.300 |
| 26-08-26 | MYR 104,00 | 0,00% | 99.600 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















