|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 0,8900 EUR | +1,14% |
|
-2,41% | +4,71% |
| Marktkapitalisatie | 29,98 mln. 33,43 mln. 27,4 mln. 25,01 mln. 47,13 mln. 3,14 mld. 48,61 mln. 330 mln. 132 mln. 1,68 mld. 125 mln. 123 mln. 5,29 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
14,8x | k/w-verhouding 2027 * | 11,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 23,78 mln. 26,52 mln. 21,73 mln. 19,84 mln. 37,38 mln. 2,49 mld. 38,56 mln. 262 mln. 104 mln. 1,33 mld. 99,53 mln. 97,39 mln. 4,2 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,71x | EV/omzet 2027 * | 0,58x |
| Vrij verhandelbaar |
49,29% | Dividendrendement 2026 * |
5,62% | Dividendrendement 2027 * | 5,62% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| ALNTG | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| NGP | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| NGP | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| NGP | Real Time |
| 1 dag | +1,14% | ||
| 1 week | -2,41% | ||
| Lopende maand | -2,41% | ||
| 1 maand | -11,00% | ||
| 3 maanden | +5,70% | ||
| 6 maanden | +17,11% | ||
| Lopend jaar | +4,71% |
| 1 week | 0,88 | 0,9 | |
| 1 maand | 0,88 | 1,04 | |
| Lopend jaar | 0,61 | 1,1 | |
| 1 jaar | 0,61 | 1,1 | |
| 3 jaar | 0,61 | 1,19 | |
| 5 jaar | 0,61 | 1,72 | |
| 10 jaar | 0,61 | 2,98 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 58 | 01-07-2019 | |
| Financieel Directeur/CFO | - | 30-09-2020 | |
Yves Marco
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Joseph Haddad
CHM | Voorzitter | 68 | 13-07-2009 |
Vincent Grivé
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | - |
Laura Wilner
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 01-05-2023 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,14% | -2,41% | -1,11% | -6,90% | 33,43 mln. | ||
| -0,99% | +1,67% | +6,74% | +48,83% | 3.940 mld. | ||
| +3,48% | -12,89% | -8,38% | +765,05% | 386 mld. | ||
| +0,82% | -11,15% | -52,38% | +6,41% | 362 mld. | ||
| -2,32% | -0,24% | -3,30% | +63,73% | 271 mld. | ||
| -0,26% | -14,22% | +48,48% | +164,84% | 256 mld. | ||
| -0,14% | -13,39% | +62,92% | +364,50% | 223 mld. | ||
| +9,86% | +71,21% | -37,04% | +892,44% | 130 mld. | ||
| -0,38% | -3,00% | -40,63% | -16,32% | 106 mld. | ||
| -2,90% | -4,37% | -26,90% | -57,68% | 93,14 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,58% | +0,49% | -5,16% | +222,49% | 576,75 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,17% | -0,50% | +3,17% | +128,23% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 33,7 mln. 37,57 mln. 30,8 mln. 28,11 mln. 52,97 mln. 3,53 mld. 54,64 mln. 371 mln. 148 mln. 1,88 mld. 141 mln. 138 mln. 5,95 mld. | 35 mln. 39,02 mln. 31,99 mln. 29,2 mln. 55,01 mln. 3,67 mld. 56,75 mln. 386 mln. 154 mln. 1,96 mld. 146 mln. 143 mln. 6,18 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,2 mln. 2,45 mln. 2,01 mln. 1,84 mln. 3,46 mln. 231 mln. 3,57 mln. 24,23 mln. 9,66 mln. 123 mln. 9,21 mln. 9,01 mln. 388 mln. | 2,8 mln. 3,12 mln. 2,56 mln. 2,34 mln. 4,4 mln. 293 mln. 4,54 mln. 30,84 mln. 12,3 mln. 157 mln. 11,72 mln. 11,47 mln. 494 mln. |
| Nettoschuld | -6,2 mln. -6,91 mln. -5,67 mln. -5,17 mln. -9,75 mln. -650 mln. -10,05 mln. -68,3 mln. -27,23 mln. -347 mln. -25,95 mln. -25,39 mln. -1,09 mld. | -9,6 mln. -10,7 mln. -8,77 mln. -8,01 mln. -15,09 mln. -1,01 mld. -15,57 mln. -106 mln. -42,17 mln. -537 mln. -40,18 mln. -39,31 mln. -1,69 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | € 0,8900 | +1,14% | 5.170 |
| 05-11-26 | € 0,8800 | 0,00% | 22.754 |
| 04-11-26 | € 0,8800 | -0,23% | 18.105 |
| 03-11-26 | € 0,8820 | +0,23% | 10.773 |
| 02-11-26 | € 0,8800 | -3,51% | 27.216 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















