NEWS CORPORATION

(NWSA)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  20/05 22:00:00 CEST
17.61 USD   +0.63%
10/05Fox boekt minder winst in fiscaal derde kwartaal omdat hogere bedrijfskosten inkomstenverhoging tenietdoen
MT
06/05WALL STREET : Wall Street eindigt volatiele week in mineur
AM
06/05News Corp beleeft grootste intraday-daling sinds het afzonderlijk verhandelde in 2013 nu media-aandelen dalen
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 20/05 22:00:00
16/05/2022 17/05/2022 18/05/2022 19/05/2022 20/05/2022 Datum
17.63(c) 18.26(c) 17.48(c) 17.5(c) 17.61 Koers
-1.18% +3.57% -4.27% +0.11% +0.63% Variatie
2 717 147 3 726 328 3 229 862 4 818 438 4 727 309 Volume
17.83 18.01 18.02 17.35 17.67 Opening
17.9 18.375 18.4 17.71 17.885 Hoger
17.475 18.01 17.42 17.26 17.21 Lager
Prestaties
1 dag 0.63%
5 dagen -1.29%
1 week -1.29%
Lopende maand -11.33%
1 maand -19.48%
3 maanden -20.50%
6 maanden -20.42%
Lopend jaar -21.07%
1 jaar -34.90%
3 jaren 51.94%
5 jaren 37.36%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 4 727 309
Geschat dagvolume 4 727 309
Gem. dagvolume (20 daags) 4 081 965
Dagvolumeratio 1.16
Gem. dagvolume (20 daags) USD 71 883 397.49
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 31 981 440
Recordvolume 2 30 520 100
Recordvolume 3 25 839 300
Basisgegevens
Aantal aandelen 792 298 000
Marktkapitalisatie USD 13 865 215 000
Percentage vrij verhandelbaar 73.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 8 950 735 588
KoersuitschietersKoers 
1 week 17.21
18.40
1 maand 16.54
21.32
Lopend jaar 16.54
23.73
1 jaar 16.54
27.51
3 jaren 7.90
27.97
5 jaren 7.90
27.97
10 jaren 7.90
27.97
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 17.70
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 18.93
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 20.64
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 21.36
Price spread / (MMA5) 0.51%
Price spread / (MMA20) 7.50%
Price spread / (MMA50) 17.21%
Price spread / (MMA100) 21.29%
RSI 9 dagen 37.26
RSI 14 dagen 36.78
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
NEWS CORPORATION0.63%-1.29%-21.07%-34.90%51.94%10 301
THE NEW YORK TIMES COMPANY1.51%3.21%-28.99%-20.34%-1.18%5 659
REACH PLC0.59%-4.00%-57.52%-48.83%60.43%465
REWORLD MEDIA0.16%0.16%-16.87%51.83%100.97%364
DAILY JOURNAL CORPORATION0.47%-2.81%-31.14%-18.67%12.11%338
ROULARTA MEDIA GROUP N.V.0.00%5.26%10.53%38.61%50.00%261
ORIENTAL ENTERPRISE HOLDINGS LIMITED0.00%1.54%-1.49%24.53%-17.50%202
D. B. CORP LIMITED2.29%4.09%-11.12%-8.71%-57.89%185
NORTH MEDIA A/S1.87%-1.97%-34.26%-38.90%102.28%183
TONG HUA HOLDING PUBLIC COMPANY LIMITED-0.88%16.18%104.38%239.39%677.78%158
LEE ENTERPRISES, INCORPORATED-2.38%-2.89%-40.59%-27.03%-34.23%125
ILKKA OYJ1.35%1.60%-5.46%-8.16%21.62%122
VOCENTO, S.A.-0.23%-5.98%-6.38%-18.52%-35.77%112
HT MEDIA LIMITED3.88%4.69%-3.07%20.72%-23.32%78
HÜRRIYET GAZETECILIK VE MATBAACILIK A.S.0.00%-3.66%3.37%15.00%159.15%69
PT MAHAKA MEDIA TBK3.68%13.22%-44.35%-8.80%38.73%36
 Gemiddelde0.82%1.91%-10.86%12.81%70.21%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.19%2.37%-24.51%-10.19%22.97%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
20-05-202217.670017.885017.210017.61004 727 309
19-05-202217.350017.710017.260017.50004 818 438
18-05-202218.020018.400017.420017.48003 229 862
17-05-202218.010018.375018.010018.26003 726 328
16-05-202217.830017.900017.475017.63002 717 147
13-05-202217.500017.960017.330017.84003 456 358
12-05-202216.690017.390016.670017.38006 613 309
Dagelijkse grafiek NEWS CORPORATION
Duur : Periode :
News Corporation : Grafische technische analyse News Corporation | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -21.07%
2021 24.15%
2020 27.09%
2019 24.58%
2018 -29.98%
2017 41.45%
2016 -14.22%
2015 -14.85%
2014 -12.93%
2013 14.05%