|
Geschatte realtime
Cboe Europe
09:30:15 02-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 12,05 CHF | +0,25% |
|
-0,98% | -10,74% |
| 25/08 | ORIOR AG rapporteert resultaten over de eerste helft van 2026 | CI |
| 25/08 | Winst Orior schiet omhoog in eerste helft van het jaar; netto-omzet daalt | MT |
| Marktkapitalisatie | 78,52 mln. 95,31 mln. 85,36 mln. 71,15 mln. 133 mln. 9,05 mld. 135 mln. 936 mln. 376 mln. 4,76 mld. 358 mln. 350 mln. 15,01 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
8,28x | k/w-verhouding 2027 * | 9,38x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 227 mln. 276 mln. 247 mln. 206 mln. 385 mln. 26,2 mld. 392 mln. 2,71 mld. 1,09 mld. 13,78 mld. 1,04 mld. 1,01 mld. 43,46 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,39x | EV/omzet 2027 * | 0,36x |
| Vrij verhandelbaar |
86,9% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Swiss Exchange
| ORON | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| ORIOF | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0QM6 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| 9OI | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| 9OI | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| 9OI | Real Time |
| 1 dag | +0,25% | ||
| 1 week | -0,98% | ||
| Lopende maand | +1,00% | ||
| 1 maand | +3,94% | ||
| 3 maanden | -14,51% | ||
| 6 maanden | -6,90% | ||
| Lopend jaar | -10,74% |
| 1 week | 11,92 | 12,36 | |
| 1 maand | 11,4 | 13,5 | |
| Lopend jaar | 9,5 | 17,7 | |
| 1 jaar | 9,5 | 17,7 | |
| 3 jaar | 9,5 | 77,1 | |
| 5 jaar | 9,5 | 98,7 | |
| 10 jaar | 9,5 | 98,7 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Peter Muller
CEO | Algemeen Directeur | - | 01-09-2026 |
Sacha Gerber
DFI | Financieel Directeur/CFO | 51 | 11-11-2024 |
Milena Mathiuet
IRC | Investor Relations Contact | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 61 | 21-05-2025 | |
Walter Lüthi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 73 | 12-04-2016 |
Monika Schüpbach
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 11-04-2019 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7/04/26 | Koop | 4.000 | 0,0611% | |||
| 13/06/25 | Koop | 6.000 | 0,0917% | |||
| 19/05/25 | Koop | 5.000 | 0,0764% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,25% | -0,98% | -7,04% | -83,57% | 95,31 mln. | ||
| +0,34% | +1,25% | +9,11% | -15,66% | 264 mld. | ||
| +3,85% | +1,79% | +13,02% | -2,81% | 82,2 mld. | ||
| +0,85% | +6,55% | -13,89% | +15,67% | 47,06 mld. | ||
| -.--% | +0,73% | +18,04% | +544,79% | 45,83 mld. | ||
| +0,93% | -4,03% | +27,06% | +7,76% | 37,07 mld. | ||
| +3,33% | -2,38% | -2,37% | -11,84% | 33,28 mld. | ||
| +0,20% | +2,29% | +15,55% | +81,81% | 31,02 mld. | ||
| +0,96% | +0,96% | -8,53% | -6,16% | 30 mld. | ||
| +1,84% | -1,85% | -1,58% | -24,41% | 28,86 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,25% | -0,32% | +4,94% | +50,56% | 59,99 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,13% | +0,63% | +7,93% | +38,12% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 586 mln. 711 mln. 637 mln. 531 mln. 992 mln. 67,52 mld. 1,01 mld. 6,99 mld. 2,8 mld. 35,52 mld. 2,67 mld. 2,61 mld. 112 mld. | 584 mln. 709 mln. 635 mln. 529 mln. 990 mln. 67,34 mld. 1,01 mld. 6,97 mld. 2,8 mld. 35,42 mld. 2,66 mld. 2,61 mld. 112 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 9,48 mln. 11,51 mln. 10,31 mln. 8,59 mln. 16,06 mln. 1,09 mld. 16,36 mln. 113 mln. 45,4 mln. 575 mln. 43,21 mln. 42,29 mln. 1,81 mld. | 8,38 mln. 10,17 mln. 9,11 mln. 7,59 mln. 14,19 mln. 965 mln. 14,45 mln. 99,89 mln. 40,1 mln. 508 mln. 38,16 mln. 37,35 mln. 1,6 mld. |
| Nettoschuld | 149 mln. 181 mln. 162 mln. 135 mln. 252 mln. 17,15 mld. 257 mln. 1,77 mld. 712 mln. 9,02 mld. 678 mln. 663 mln. 28,45 mld. | 134 mln. 162 mln. 145 mln. 121 mln. 226 mln. 15,39 mld. 230 mln. 1,59 mld. 639 mln. 8,1 mld. 608 mln. 595 mln. 25,53 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-11-26 | CHF 12,14 | +1,00% | 98 |
| 30-10-26 | CHF 12,02 | +0,17% | 7.031 |
| 29-10-26 | CHF 12,00 | -0,33% | 8.090 |
| 28-10-26 | CHF 12,04 | +0,33% | 6.617 |
| 27-10-26 | CHF 12,00 | -2,12% | 8.756 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















