Koers ORIX Corporation Sao Paulo
Aandelen
I1XC34
BRI1XCBDR003
Gediversifieerde beleggingsdiensten
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Sao Paulo
20:19:48 08-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 23,04 BRL | -0,43% |
|
0,00% | +11,63% |
| 01/10 | Orix start met de bouw van twee energieopslaginstallaties in Japan | MT |
| 30/09 | ORIX begint met de bouw van twee energieopslaginstallaties voor het elektriciteitsnet in Japan | MT |
| Marktkapitalisatie | 6.266 mld. 200 mld. 39,63 mld. 35,37 mld. 32,87 mld. 29,9 mld. 56,26 mld. 3.753 mld. 57,27 mld. 395 mld. 154 mld. 1.958 mld. 149 mld. 146 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
7,66x | k/w-verhouding 2028 * | 12x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 6.266 mld. 200 mld. 39,63 mld. 35,37 mld. 32,87 mld. 29,9 mld. 56,26 mld. 3.753 mld. 57,27 mld. 395 mld. 154 mld. 1.958 mld. 149 mld. 146 mld. | EV/omzet 2027 * |
1,81x | EV/omzet 2028 * | 1,72x |
| Vrij verhandelbaar |
96,29% | Dividendrendement 2027 * |
3,43% | Dividendrendement 2028 * | 3,41% |
Recentste transcriptie: ORIX Corporation
| 1 dag | -0,43% | ||
| Lopende maand | -11,11% | ||
| 1 maand | -9,93% | ||
| 3 maanden | -8,50% | ||
| 6 maanden | +18,15% | ||
| Lopend jaar | +11,63% |
| 1 maand | 22,94 | 25,92 | |
| Lopend jaar | 18,86 | 25,92 | |
| 1 jaar | 16,46 | 25,92 | |
| 3 jaar | 11 | 25,92 | |
| 5 jaar | 9,52 | 25,92 | |
| 10 jaar | 9,52 | 25,92 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 55 | 01-01-2026 | |
Masataka Yamada
DFI | Financieel Directeur/CFO | 54 | 01-04-2026 |
Tomoko Kageura
CMP | Compliance Officer | 56 | 01-01-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Makoto Inoue
CHM | Voorzitter | 74 | 01-01-2025 |
Satoru Matsuzaki
BRD | Directeur/Bestuurslid | 60 | 01-06-2019 |
Stan Koyanagi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 65 | 01-06-2017 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -0,43% | 0,00% | - | - | 39,63 mld. | ||
| +1,08% | +0,39% | +8,89% | +48,71% | 62,94 mld. | ||
| +2,36% | +1,49% | +55,08% | +117,49% | 39,63 mld. | ||
| +1,15% | +0,02% | +9,93% | +94,51% | 14,6 mld. | ||
| +2,69% | +0,92% | -9,20% | +95,42% | 12,22 mld. | ||
| 0,00% | -1,57% | +28,18% | +44,14% | 8,62 mld. | ||
| +1,79% | +3,51% | +0,72% | +20,70% | 6,66 mld. | ||
| -0,90% | +1,38% | -23,61% | +0,61% | 4,4 mld. | ||
| +1,96% | 0,00% | -8,55% | - | 4,01 mld. | ||
| -0,83% | -2,46% | +24,61% | +107,86% | 4,04 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,89% | +0,15% | +9,56% | +66,18% | 17,46 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +1,05% | -0,05% | +18,99% | +73,31% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3.453 mld. 110 mld. 21,83 mld. 19,49 mld. 18,11 mld. 16,48 mld. 31 mld. 2.068 mld. 31,56 mld. 218 mld. 85,13 mld. 1.079 mld. 81,94 mld. 80,2 mld. | 3.649 mld. 116 mld. 23,07 mld. 20,59 mld. 19,14 mld. 17,41 mld. 32,76 mld. 2.185 mld. 33,35 mld. 230 mld. 89,96 mld. 1.140 mld. 86,59 mld. 84,75 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 819 mld. 26,12 mld. 5,18 mld. 4,62 mld. 4,3 mld. 3,91 mld. 7,35 mld. 491 mld. 7,49 mld. 51,62 mld. 20,2 mld. 256 mld. 19,44 mld. 19,03 mld. | 495 mld. 15,79 mld. 3,13 mld. 2,79 mld. 2,6 mld. 2,36 mld. 4,44 mld. 297 mld. 4,53 mld. 31,2 mld. 12,21 mld. 155 mld. 11,75 mld. 11,5 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 08-10-26 | R$ 23,04 | -0,43% | 3 |
| 07-10-26 | R$ 23,14 | -0,77% | 9 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
- Beurs
- Aandelen
- Koers 8591
- Koers I1XC34
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















