Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

PARTNERS GROUP HOLDING AG

(PGHN)
  Rapport
Geschatte realtime Cboe Europe  -  13:18:48 27-01-2023
876.90 CHF   +0.35%
13/01Partners Group Holding AG : Societe Generale herziet opinie en gaat over naar Neutraal
MM
13/01Partners Group Holding AG : Barclays is Neutraal over het aandeel
MM
13/01Partners Group Holding AG : Kepler Capital Markets is neutraal gestemd over het aandeel
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Swiss Exchange - 27/01 13:03:35
23/01/2023 24/01/2023 25/01/2023 26/01/2023 27/01/2023 Datum
882.8(c) 884.2(c) 865(c) 873.8(c) 876 Koers
+1.78% +0.16% -2.17% +1.02% +0.25% Variatie
39 511 31 467 48 306 55 398 13 247 Volume
871.2 887.4 882.6 878 879.2 Opening
884.6 890.8 883.2 881.6 879.2 Hoger
868.8 877.2 857.2 873 871.2 Lager
Prestaties
1 dag 0.34%
5 dagen 2.66%
1 week 0.95%
Lopende maand 7.20%
1 maand 6.52%
3 maanden -3.03%
6 maanden -5.91%
Lopend jaar 7.20%
1 jaar -29.24%
3 jaren -1.02%
5 jaren 20.61%
10 jaren 299.6%
Volumes Swiss Exchange
Dagvolume 13 247
Geschat dagvolume 27 690
Gem. dagvolume (20 daags) 58 569
Dagvolumeratio 0.47
Gem. dagvolume (20 daags) CHF 51 306 706.80
Gem. dagvolume (20 daags) USD 55 742 171.60
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 1 564 069
Recordvolume 2 924 744
Recordvolume 3 878 756
Basisgegevens
Aantal aandelen 26 079 411
Marktkapitalisatie CHF 22 788 189 332
Marktkapitalisatie USD 24 727 841 194
Percentage vrij verhandelbaar 81.1%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CHF 18 963 183 720
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 20 602 550 953
KoersuitschietersKoers 
1 week 857.20
890.80
1 maand 812.00
913.40
Lopend jaar 825.40
913.40
1 jaar 765.40
1 336.50
3 jaren 525.00
1 667.00
5 jaren 525.00
1 667.00
10 jaren 204.40
1 667.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 874.64
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 863.38
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 884.24
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 879.12
Price spread / (MMA5) -0.16%
Price spread / (MMA20) -1.44%
Price spread / (MMA50) 0.94%
Price spread / (MMA100) 0.36%
RSI 9 dagen 47.80
RSI 14 dagen 48.77
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
PARTNERS GROUP HOLDING AG0.25%2.66%7.20%-29.24%-1.02%24 728
EQT AB (PUBL)-0.58%8.94%9.25%-30.31%97.62%27 938
ONEX CORPORATION2.24%4.86%7.12%-21.46%-19.54%4 298
BRIDGEPOINT GROUP PLC-1.06%9.99%24.58%-35.12%--.--%2 442
PETERSHILL PARTNERS PLC-0.47%7.32%0.12%-24.80%--.--%2 386
GOLUB CAPITAL BDC, INC.1.17%0.00%5.09%-10.49%-24.96%2 363
HARBOURVEST GLOBAL PRIVATE EQUITY LTD.-0.20%0.90%-1.31%-14.40%21.08%2 181
RATOS AB (PUBL)-0.46%2.90%3.69%-9.01%30.92%1 382
KUNWU JIUDING INVESTMENT HOLDINGS CO., LTD.0.72%3.68%14.34%-13.29%-35.22%1 080
CLAIRVEST GROUP INC.0.00%0.00%0.97%8.96%40.38%831
ALARIS EQUITY PARTNERS INCOME TRUST1.70%4.00%11.85%2.57%-19.30%608
DEUTSCHE BETEILIGUNGS AG0.17%-0.84%6.45%-20.69%-24.62%605
CAPMAN OYJ0.71%1.99%4.99%-1.39%26.79%484
AURELIUS EQUITY OPPORTUNITIES SE & CO. KGAA2.28%10.85%-14.41%-44.48%-56.83%446
PEGROCO INVEST AB (PUBL)0.00%1.24%0.82%16.11%27.07%438
IDI0.38%-1.51%6.50%3.97%18.28%397
 Gemiddelde0.44%3.62%5.34%-12.92%6.28%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.11%6.90%8.14%-24.69%61.53%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
26-01-2023878.0881.6873.0873.855 966
25-01-2023882.6883.2857.2865.050 041
24-01-2023887.4890.8877.2884.238 836
23-01-2023871.2884.6868.8882.839 777
20-01-2023853.2867.4847.8867.448 319
19-01-2023889.0896.8851.2851.279 449
18-01-2023900.0910.0886.0894.456 371
Dagelijkse grafiek PARTNERS GROUP HOLDING AG
Duur : Periode :
Partners Group Holding AG : Grafische technische analyse Partners Group Holding AG | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 6.98%
2022 -46.00%
2021 45.43%
2020 17.20%
2019 48.89%
2018 -10.78%
2017 39.97%
2016 32.11%
2015 24.78%
2014 21.69%
2013 12.64%
2012 28.86%
2011 -7.61%
2010 35.83%
2009 74.13%
2008 -50.66%
2007 3.40%
2006 75.00%