Koers Prenetics Global Limited
Aandelen
PRE
KYG722451229
Medische apparatuur, benodigdheden & distributie
|
Geschatte realtime
Cboe BZX
20:51:00 05-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 16,32 USD | +1,71% |
|
-14,38% | +3,17% |
| 03/11 | Prenetics Global benoemt Brian Rosin als opvolger van CFO Stephen Lo | MT |
| 02/11 | Financieel directeur van Prenetics Global treedt af | MT |
| Marktkapitalisatie | 272 mln. 242 mln. 221 mln. 202 mln. 380 mln. 25,67 mld. 390 mln. 2,66 mld. 1,06 mld. 13,6 mld. 1,02 mld. 998 mln. 42,91 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-4,67x | k/w-verhouding 2027 * | -11,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 272 mln. 242 mln. 221 mln. 202 mln. 380 mln. 25,67 mld. 390 mln. 2,66 mld. 1,06 mld. 13,6 mld. 1,02 mld. 998 mln. 42,91 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,21x | EV/omzet 2027 * | 0,67x |
| Vrij verhandelbaar |
81,76% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| PRE | Vertraagde tijd | |
CBOE
| PRE | Real Time |
Recentste transcriptie: Prenetics Global Limited
| 1 dag | +1,71% | ||
| 1 week | -14,38% | ||
| Lopende maand | -8,50% | ||
| 1 maand | -22,47% | ||
| 3 maanden | -11,97% | ||
| 6 maanden | -2,87% | ||
| Lopend jaar | +3,17% |
| 1 week | 14,69 | 18,89 | |
| 1 maand | 14,69 | 23,15 | |
| Lopend jaar | 14 | 27,24 | |
| 1 jaar | 11,36 | 27,24 | |
| 3 jaar | 2,85 | 27,24 | |
| 5 jaar | 2,85 | 131,25 | |
| 10 jaar | 2,85 | 131,25 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Chi Hung Tzang
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 52 | 01-01-2014 |
Sheng Wu Yeung
CEO | Algemeen Directeur | 47 | 01-01-2014 |
Hoi Chun Lo
DFI | Financieel Directeur/CFO | 41 | 01-01-2018 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sheng Wu Yeung
CHM | Voorzitter | 47 | 01-01-2014 |
Yin Pan Cheng
BRD | Directeur/Bestuurslid | 38 | - |
Darshan Shah
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 16-02-2026 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 4/10/26 | Boekjaar | Bestuurder | 4.000 | 0,0257% | ||
| 30/09/26 | Boekjaar | Financieel directeur | 15.270 | 0,0981% | ||
| 4/09/26 | Boekjaar | Bestuurder | 4.000 | 0,0257% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,71% | -14,38% | +27,75% | +237,28% | 272 mln. | ||
| -1,88% | +8,08% | -9,25% | +18,96% | 200 mld. | ||
| -0,62% | +7,15% | +15,11% | +41,73% | 128 mld. | ||
| -1,56% | +6,84% | -6,88% | +20,31% | 129 mld. | ||
| +1,51% | +7,72% | -39,31% | +11,17% | 97,53 mld. | ||
| -3,32% | +3,60% | -3,27% | +73,92% | 67,55 mld. | ||
| +1,27% | +6,28% | +19,51% | -18,64% | 56,98 mld. | ||
| -3,71% | +16,36% | -6,95% | +58,43% | 55,04 mld. | ||
| -1,39% | -8,86% | -4,24% | +57,30% | 51,24 mld. | ||
| -0,79% | +6,84% | +4,91% | -5,85% | 37,43 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,88% | +6,62% | -0,26% | +49,46% | 82,37 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,20% | +9,78% | -5,04% | +27,67% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 224 mln. 200 mln. 183 mln. 166 mln. 314 mln. 21,2 mld. 322 mln. 2,2 mld. 878 mln. 11,22 mld. 842 mln. 824 mln. 35,42 mld. | 404 mln. 360 mln. 330 mln. 300 mln. 566 mln. 38,21 mld. 581 mln. 3,96 mld. 1,58 mld. 20,23 mld. 1,52 mld. 1,48 mld. 63,85 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -60,77 mln. -54,15 mln. -49,53 mln. -45,11 mln. -85,03 mln. -5,74 mld. -87,32 mln. -595 mln. -238 mln. -3,04 mld. -228 mln. -223 mln. -9,6 mld. | -24,39 mln. -21,73 mln. -19,88 mln. -18,1 mln. -34,13 mln. -2,3 mld. -35,05 mln. -239 mln. -95,5 mln. -1,22 mld. -91,55 mln. -89,58 mln. -3,85 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 05-11-26 | US$ 16,25 | +1,31% | 313.989 |
| 04-11-26 | US$ 16,04 | -0,93% | 174.732 |
| 03-11-26 | US$ 16,19 | -1,70% | 92.399 |
| 02-11-26 | US$ 16,47 | -7,26% | 266.265 |
| 30-10-26 | US$ 17,76 | -6,43% | 101.853 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















