|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 290,58 USD | +0,56% |
|
+3,38% | +12,47% |
| 05/11 | Primerica, Inc., Q3 2026 Earnings Call, Nov 05, 2026 | |
| 04/11 | Primerica: aangepaste winst en omzet stijgen in derde kwartaal | MT |
| Marktkapitalisatie | 8,82 mld. 7,91 mld. 7,23 mld. 6,6 mld. 12,43 mld. 829 mld. 12,82 mld. 87,12 mld. 34,74 mld. 442 mld. 33,1 mld. 32,39 mld. 1.396 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
11,5x | k/w-verhouding 2027 * | 10,7x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 8,82 mld. 7,91 mld. 7,23 mld. 6,6 mld. 12,43 mld. 829 mld. 12,82 mld. 87,12 mld. 34,74 mld. 442 mld. 33,1 mld. 32,39 mld. 1.396 mld. | EV/omzet 2026 * |
2,5x | EV/omzet 2027 * | 2,38x |
| Vrij verhandelbaar |
99,46% | Dividendrendement 2026 * |
1,65% | Dividendrendement 2027 * | 1,82% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| PRI | Vertraagde tijd | |
CBOE
| PRI | Real Time | |
Boerse Muenchen
| PI7 | Real Time | |
Tradegate
| PI7 | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| PI7 | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| PI7 | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Primerica, Inc.
| 1 dag | +0,56% | ||
| 1 week | +3,38% | ||
| Lopende maand | +3,38% | ||
| 1 maand | +6,28% | ||
| 3 maanden | -9,58% | ||
| 6 maanden | +6,34% | ||
| Lopend jaar | +12,47% |
| 1 week | 279,63 | 298,11 | |
| 1 maand | 273,16 | 298,11 | |
| Lopend jaar | 230,09 | 327,28 | |
| 1 jaar | 230,09 | 327,28 | |
| 3 jaar | 184,76 | 327,28 | |
| 5 jaar | 110,22 | 327,28 | |
| 10 jaar | 57,05 | 327,28 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Glenn Williams
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 01-04-2015 |
Tracy Tan
DFI | Financieel Directeur/CFO | 55 | 20-12-2023 |
Peter Schneider
PSD | President | 69 | 01-04-2015 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
D. Williams
CHM | Voorzitter | 69 | 01-10-2009 |
Glenn Williams
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 01-04-2015 |
Barbara Yastine
BRD | Directeur/Bestuurslid | 66 | 07-12-2010 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14/09/26 | Gratis | Bestuurder | 84 | 0,0003% | ||
| 14/09/26 | Gratis | Voorzitter | 41 | 0,0001% | ||
| 14/09/26 | Gratis | Bestuurder | 12 | 0,0000% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,56% | +3,38% | +15,02% | +45,20% | 8,82 mld. | ||
| +0,28% | +3,22% | -7,45% | +20,31% | 137 mld. | ||
| -1,72% | +5,44% | -1,95% | +130,59% | 135 mld. | ||
| -0,51% | +4,05% | -3,74% | +11,43% | 103 mld. | ||
| -1,86% | +2,97% | +33,36% | +132,30% | 73,72 mld. | ||
| -1,02% | -2,20% | +30,20% | +142,54% | 71,48 mld. | ||
| -4,82% | -8,36% | +63,54% | +159,00% | 63,23 mld. | ||
| -1,48% | -1,75% | +29,05% | +63,65% | 61,76 mld. | ||
| -1,73% | +0,14% | +8,74% | +53,20% | 61,36 mld. | ||
| +0,09% | -2,24% | +50,53% | +127,99% | 57,07 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,22% | +0,47% | +21,73% | +88,62% | 77,26 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,23% | +1,14% | +15,93% | +86,00% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 3,53 mld. 3,17 mld. 2,89 mld. 2,64 mld. 4,98 mld. 332 mld. 5,14 mld. 34,89 mld. 13,91 mld. 177 mld. 13,26 mld. 12,97 mld. 559 mld. | 3,71 mld. 3,33 mld. 3,04 mld. 2,78 mld. 5,23 mld. 349 mld. 5,4 mld. 36,68 mld. 14,63 mld. 186 mld. 13,93 mld. 13,64 mld. 588 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 784 mln. 703 mln. 642 mln. 586 mln. 1,1 mld. 73,66 mld. 1,14 mld. 7,74 mld. 3,09 mld. 39,3 mld. 2,94 mld. 2,88 mld. 124 mld. | 806 mln. 723 mln. 661 mln. 603 mln. 1,14 mld. 75,76 mld. 1,17 mld. 7,96 mld. 3,18 mld. 40,42 mld. 3,03 mld. 2,96 mld. 128 mld. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 290,58 | +0,56% | 380.571 |
| 05-11-26 | US$ 288,96 | +1,55% | 290.993 |
| 04-11-26 | US$ 284,54 | +1,54% | 259.630 |
| 03-11-26 | US$ 280,23 | -1,16% | 268.291 |
| 02-11-26 | US$ 283,52 | +0,86% | 172.812 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau


















