Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

PROPEL FUNERAL PARTNERS LIMITED

(PFP)
  Rapport
Vertraagde tijd Australian Stock Exchange  -  06:10 07-12-2022
4.150 AUD   -1.66%
07/11Propel Funeral Partners rondt overname van begrafenisondernemingen af
MT
07/11Propel Funeral Partners Limited (ASX:PFP) heeft het bedrijf, de activa en het onroerend goed van Mason Park Funerals overgenomen.
CI
24/08Propel Funeral Partners' Netto Winst na Belasting Springt in FY22; Aandelen Stijgen 3%
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Australian Stock Exchange - 07/12 06:10:13
01/12/2022 02/12/2022 05/12/2022 06/12/2022 07/12/2022 Datum
4.45(c) 4.36(c) 4.31(c) 4.22(c) 4.15(c) Koers
-1.98% -2.02% -1.15% -2.09% -1.66% Variatie
927 097 91 272 78 785 81 307 80 540 Volume
4.5 4.47 4.44 4.3 4.25 Opening
4.52 4.47 4.45 4.33 4.25 Hoger
4.44 4.32 4.3 4.2 4.1 Lager
Prestaties
1 dag -1.66%
5 dagen -5.80%
1 week -7.37%
Lopende maand -8.59%
1 maand -11.13%
3 maanden -12.45%
6 maanden -16.16%
Lopend jaar -6.32%
1 jaar -4.16%
3 jaren 30.91%
5 jaren 22.06%
Volumes Australian Stock Exchange
Dagvolume 80 540
Geschat dagvolume 80 540
Gem. dagvolume (20 daags) 94 851
Dagvolumeratio 0.85
Gem. dagvolume (20 daags) AUD 393 632.48
Gem. dagvolume (20 daags) USD 263 658.97
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 6 380 659
Recordvolume 2 1 651 277
Recordvolume 3 1 494 475
Basisgegevens
Aantal aandelen 117 959 990
Marktkapitalisatie AUD 497 791 158
Marktkapitalisatie USD 334 289 945
Percentage vrij verhandelbaar 72.5%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen AUD 354 838 446
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 237 674 340
KoersuitschietersKoers 
1 week 4.10
4.52
1 maand 4.10
4.70
Lopend jaar 4.10
5.20
1 jaar 4.10
5.20
3 jaren 2.15
5.20
5 jaren 2.15
5.20
10 jaren 2.15
5.20
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 4.38
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 4.51
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 4.62
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 4.70
Price spread / (MMA5) 5.45%
Price spread / (MMA20) 8.65%
Price spread / (MMA50) 11.32%
Price spread / (MMA100) 13.19%
RSI 9 dagen 31.57
RSI 14 dagen 36.26
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
PROPEL FUNERAL PARTNERS LIMITED-1.66%-5.80%-6.32%-4.16%30.91%334
FU SHOU YUAN INTERNATIONAL GROUP LIMITED0.84%7.21%-2.12%0.00%-9.09%1 738
INVOCARE LIMITED-0.54%-0.27%-5.27%-0.89%-13.37%1 076
PARK LAWN CORPORATION3.14%-2.21%-38.31%-36.49%-13.48%621
LUNGYEN LIFE SERVICE CORPORATION-0.27%-1.87%-16.93%-16.55%-42.41%506
CARRIAGE SERVICES, INC.2.37%2.42%-61.05%-54.74%-7.04%361
DIGNITY PLC0.00%0.00%-37.29%-34.74%-37.29%227
SAN HOLDINGS, INC.1.36%-4.65%17.33%22.06%31.59%136
TEAR CORPORATION0.00%-1.88%-6.90%-5.00%-31.02%69
HEIAN CEREMONY SERVICE CO.,LTD.0.27%-0.40%-14.74%-11.53%-16.07%67
CHINA WAN TONG YUAN (HOLDINGS) LIMITED0.00%2.33%4.76%-1.12%66.04%57
KIZUNA HOLDINGS CORP.-0.40%-1.37%-2.28%12.29%--.--%51
ANXIAN YUAN CHINA HOLDINGS LIMITED0.72%4.55%-26.06%-31.86%-19.19%39
NICHIRYOKU CO.,LTD.-0.85%0.00%-11.45%-13.43%-39.58%13
SINO-LIFE GROUP LIMITED-1.75%-7.32%-37.08%-39.78%-23.29%11
AB K2 LT0.00%2.05%-16.88%-19.88%40.00%9
 Gemiddelde0.33%-0.09%-16.95%-15.45%-8.16%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.75%2.05%-14.64%-11.89%-13.67%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
06-12-20224.304.334.204.2281 307
05-12-20224.444.454.304.3178 785
02-12-20224.474.474.324.3691 272
01-12-20224.504.524.444.45927 097
30-11-20224.564.564.434.5458 827
29-11-20224.464.584.464.4817 461
28-11-20224.604.634.464.6154 170
Dagelijkse grafiek PROPEL FUNERAL PARTNERS LIMITED
Duur : Periode :
Propel Funeral Partners Limited : Grafische technische analyse Propel Funeral Partners Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -6.32%
2021 55.44%
2020 -16.18%
2019 35.73%
2018 -26.75%
2017 3.64%