|
Slotkoers
Bratislava S.E.
15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1,000 EUR | 0,00% |
|
0,00% | -52,38% |
Beursnotering
Bratislava S.E.
1PRV001E 1,000 €
0,00%
612
€
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1PRV001E | 1,000EUR | 0,00% | 612 € |
Vijfdaags koersverloop: Prvá strategická,
Slotkoers Bratislava S.E.| 15-10-2026 | |
|---|---|
| Koers | € 1,000 |
| Volume | 612 |
| Variatie | - |
| Opening | € 1,000 |
| Hoger | € 1,000 |
| Lager | € 1,000 |
Prestaties
| 3 maanden | -33,33% | ||
| 6 maanden | -37,50% | ||
| Lopend jaar | -52,38% | ||
| 1 jaar | -52,38% | ||
| 3 jaar | -52,38% | ||
| 5 jaar | -42,86% | ||
| 10 jaar | -66,67% |
Volumes
marktenDagvolume
612
Gem. dagvolume (20 daags)
113
Gem. dagvolume (20 daags) EUR
113
Gem. dagvolume (20 daags) USD
127,34
Recordvolume 1
5.000
Recordvolume 2
1.950
Recordvolume 3
1.500
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (EUR)
690.497
Marktkapitalisatie (USD)
690.497
Omzet ()
31.905.019
Omzet (USD)
31.905.019
Aantal werknemers
259
Omzet / Werknemer (EUR)
123.185
Omzet / Werknemer (USD)
123.185
Vrij verhandelbaar
16,49%
Marktkap. free float (EUR)
122.168
Marktkap. free float (USD)
122.168
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0,02%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
1,1
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
1,73
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
2,59
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
2,51
Koersspreiding / (MMA5)
+10,00%
Koersspreiding / (MMA20)
+73,00%
Koersspreiding / (MMA50)
+159,00%
Koersspreiding / (MMA100)
+151,00%
RSI 9 dagen
20,38
RSI 14 dagen
24,69
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | 0,00% | -52,38% | -52,38% | 690K | ||
| +0,11% | +2,39% | +9,26% | +30,52% | 227 mld. | ||
| +0,01% | +1,98% | +9,39% | +30,37% | 123 mld. | ||
| -9,89% | +1,45% | +676,54% | +374,36% | 77,02 mld. | ||
| +3,81% | +4,95% | +1,26% | +36,44% | 81,31 mld. | ||
| +1,39% | +6,55% | +15,22% | +3,90% | 66,05 mld. | ||
| -0,31% | -2,71% | -26,95% | -44,30% | 35,62 mld. | ||
| -2,15% | -6,94% | +0,31% | -25,41% | 30,38 mld. | ||
| -3,42% | -5,57% | +26,92% | +54,74% | 23,93 mld. | ||
| -0,77% | -0,31% | -3,23% | -25,07% | 23,8 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,12% | -2,96% | +65,63% | +38,32% | 68,89 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,74% | +2,07% | +81,43% | +59,67% |
Koersgeschiedenis: Prvá strategická,
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 1 | 1 | |
| 1 maand | 1 | 1 | |
| Lopend jaar | 1 | 2,1 | |
| 1 jaar | 1 | 2,1 | |
| 3 jaar | 1 | 3,6 | |
| 5 jaar | 1 | 3,6 | |
| 10 jaar | 1 | 10 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -52,38% | ||
| 2025 | -32,26% | ||
| 2024 | +63,16% | ||
| 2023 | +5,56% | ||
| 2022 | +50,00% | ||
| 2021 | 0,00% | ||
| 2020 | -25,00% | ||
| 2019 | -20,00% | ||
| 2018 | -71,43% | ||
| 2017 | +133,33% | ||
| 2016 | -25,00% | ||
| 2015 | +33,33% | ||
| 2014 | 0,00% | ||
| 2013 | 0,00% | ||
| 2012 | 0,00% | ||
| 2011 | -1,64% | ||
| 2010 | -56,43% | ||
| 2009 | -31,87% | ||
| 2008 | +10,15% | ||
| 2007 | +17,08% | ||
| 2006 | +29,73% | ||
| 2005 | +136,54% | ||
| 2004 | +33,98% | ||
| 2003 | -41,62% | ||
| 2002 | 0,00% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers 1PRV001E
- Koersen Prvá strategická,
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















