Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

PT ARGHA KARYA PRIMA INDUSTRY TBK

(AKPI)
  Rapport
slotkoers INDONESIA STOCK EXCHANGE  -  01-02-2023
1250.00 IDR   +3.73%
2022PT Argha Karya Prima Industry Tbk rapporteert resultaten voor de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
2022PT Argha Karya Prima Industry Tbk rapporteert resultaten voor het halfjaar eindigend op 30 juni 2022
CI
2022PT Argha Karya Prima Industry Tbk maakt winstcijfers bekend voor het eerste kwartaal eindigend op 31 maart 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers INDONESIA STOCK EXCHANGE - 01/02
30/01/2023 31/01/2023 01/02/2023 02/02/2023 03/02/2023 Datum
1295 1205 1250 1250 1245 Koers
6500 178800 16000 10200 7800 Volume
+0.39% -6.95% +3.73% 0.00% -0.40% Variatie
Prestaties
1 dag 3.73%
5 dagen -1.19%
1 week -1.19%
Lopende maand 3.73%
1 maand 2.46%
3 maanden -14.97%
6 maanden -13.49%
Lopend jaar 2.46%
1 jaar 14.68%
3 jaren 267.6%
5 jaren 67.79%
10 jaren 62.34%
Volumes INDONESIA STOCK EXCHANGE
Dagvolume 16 000
Gem. dagvolume (20 daags) 27 367
Gem. dagvolume (20 daags) IDR 34 208 750.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 21 667 500
Recordvolume 2 20 183 000
Recordvolume 3 17 671 000
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie IDR 0
Marktkapitalisatie USD 50 661 223
Percentage vrij verhandelbaar 16.9%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen IDR 129 442 945 000
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 1 205.00
1 370.00
1 maand 1 110.00
1 400.00
Lopend jaar 1 110.00
1 400.00
1 jaar 895.00
1 900.00
3 jaren 256.00
1 900.00
5 jaren 256.00
1 900.00
10 jaren 256.00
1 900.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 1 261.00
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 1 241.50
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 1 277.70
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 1 403.55
Price spread / (MMA5) 0.88%
Price spread / (MMA20) -0.68%
Price spread / (MMA50) 2.22%
Price spread / (MMA100) 12.28%
RSI 9 dagen 48.78
RSI 14 dagen 48.69
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
PT ARGHA KARYA PRIMA INDUSTRY TBK3.73%-1.19%2.46%14.68%267.65%51
BERRY GLOBAL GROUP, INC.-1.67%7.38%6.40%4.55%45.18%7 806
APTARGROUP, INC.-1.60%4.00%4.95%0.14%-2.08%7 535
FP CORPORATION-1.99%6.50%-2.77%6.66%13.73%2 304
SHENZHEN LEAGUER CO., LTD.0.23%5.20%12.69%-18.46%-39.46%1 516
SCIENTEX-0.28%3.44%12.11%-21.52%18.36%1 314
SHANGHAI ZIJIANG ENTERPRISE GROUP CO., LTD.-0.72%2.03%10.40%-19.18%62.35%1 238
MYERS INDUSTRIES, INC.0.70%0.92%9.67%45.64%45.21%890
TAIWAN HON CHUAN ENTERPRISE CO., LTD.1.44%3.15%5.40%28.79%54.64%882
ZHEJIANG GREAT SOUTHEAST CORP.LTD0.97%4.00%8.33%-9.83%56.00%861
SHENZHEN PRINCE NEW MATERIALS CO., LTD.10.00%17.31%25.61%18.00%102.79%830
YOULCHON CHEMICAL CO.,LTD.2.67%6.61%10.70%79.33%221.51%813
ANHUI GUOFENG NEW MATERIALS CO., LTD.1.92%4.47%9.77%-7.01%12.52%770
HUANGSHAN NOVEL CO.,LTD0.35%2.37%7.34%25.99%13.80%766
ZHEJIANG ZHONGCHENG PACKING MATERIAL CO., LTD.1.77%3.99%6.49%-9.89%-4.33%757
ZHUHAI ZHONGFU ENTERPRISE CO.,LTD0.31%1.59%1.91%-9.35%26.48%601
 Gemiddelde0.94%4.86%8.60%7.59%41.78%
 Gewogen gemiddelde per kap.-0.49%5.32%6.88%3.82%29.26%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-02-20231 2501 2501 2251 2457 800
02-02-20231 2501 2551 2251 25010 200
01-02-20231 2201 2551 2201 25016 000
31-01-20231 2701 3001 2051 205178 800
30-01-20231 2701 3051 2701 2956 500
27-01-20231 2801 3701 2651 2909 900
26-01-20231 2651 3251 2651 2655 800
Dagelijkse grafiek PT ARGHA KARYA PRIMA INDUSTRY TBK
Duur : Periode :
PT Argha Karya Prima Industry Tbk : Grafische technische analyse PT Argha Karya Prima Industry Tbk | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 2.05%
2022 7.96%
2021 103.6%
2020 50.00%
2019 -50.67%
2018 3.45%
2017 -19.44%
2016 2.86%
2015 5.42%
2014 2.47%
2013 1.25%
2012 -21.57%
2011 6.25%
2010 60.00%
2009 41.18%
2008 -7.61%
2007 -8.00%
2006 -3.85%
2005 15.56%
2004 -35.71%
2003 337.5%
2002 -15.79%
2001 -24.00%
2000 -69.70%
1999 371.4%
1998 -82.50%
1997 -1.96%
1996 67.90%
1995 -11.96%
1994 -53.54%
1993 62.30%