|
Beurs gesloten -
Nasdaq
22:00:00 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 8,470 USD | +2,92% |
|
-9,02% | +109,14% |
| 01/09 | Red Robin Gourmet Burgers voltooit verkoop van 108 restaurants | MT |
| 12/08 | Red Robin Gourmet Burgers, Inc., Q2 2026 Earnings Call, Aug 12, 2026 |
| Marktkapitalisatie | 160 mln. 138 mln. 130 mln. 118 mln. 222 mln. 15,12 mld. 222 mln. 1,53 mld. 594 mln. 7,76 mld. 601 mln. 588 mln. 24,99 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
-11,3x | k/w-verhouding 2027 * | -60,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 160 mln. 138 mln. 130 mln. 118 mln. 222 mln. 15,12 mld. 222 mln. 1,53 mld. 594 mln. 7,76 mld. 601 mln. 588 mln. 24,99 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,14x | EV/omzet 2027 * | 0,14x |
| Vrij verhandelbaar |
78,16% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | - |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq
| RRGB | Vertraagde tijd | |
CBOE
| RRGB | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| RRN | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| RRN | Real Time | |
Börse Stuttgart
| RRN | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| RRN | Real Time | |
Berne S.E.
| RRN | Slotkoers |
Recentste transcriptie : Red Robin Gourmet Burgers, Inc.
| 1 dag | +2,92% | ||
| 1 week | -9,02% | ||
| Lopende maand | -7,23% | ||
| 1 maand | +5,48% | ||
| 3 maanden | +91,20% | ||
| 6 maanden | +85,75% | ||
| Lopend jaar | +109,14% |
| 1 week | 7,93 | 9,43 | |
| 1 maand | 7,75 | 10,95 | |
| Lopend jaar | 2,46 | 10,95 | |
| 1 jaar | 2,46 | 10,95 | |
| 3 jaar | 2,46 | 12,8 | |
| 5 jaar | 2,46 | 25,82 | |
| 10 jaar | 2,46 | 74,11 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
David Pace
CEO | Algemeen Directeur | 66 | 25-04-2025 |
Mark Graff
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 04-05-2026 |
John McLaughlin
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-06-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Steven Lumpkin
BRD | Directeur/Bestuurslid | 71 | 08-08-2016 |
David Pace
CHM | Voorzitter | 66 | 01-11-2019 |
Anthony Ackil
CHM | Voorzitter | 51 | 25-04-2025 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5/08/26 | Gratis | Bestuurder | 13.295 | 0,0719% | ||
| 15/05/26 | Gratis | Chief Financial Officer | 79.155 | 0,4365% | ||
| 14/05/26 | Gratis | Voorzitter | 31.662 | 0,1746% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,92% | -9,02% | +36,17% | -18,71% | 160 mln. | ||
| -1,52% | -3,51% | -19,34% | -8,99% | 181 mld. | ||
| -1,62% | -2,81% | -10,75% | -4,67% | 46,77 mld. | ||
| -1,20% | -2,05% | +4,90% | +16,25% | 41,13 mld. | ||
| -0,11% | +2,44% | +29,10% | +14,69% | 27,96 mld. | ||
| -0,21% | -3,15% | -2,46% | -20,03% | 14,93 mld. | ||
| -1,71% | -2,55% | -26,27% | -12,80% | 11,28 mld. | ||
| -0,36% | +2,12% | +24,09% | +41,70% | 6,98 mld. | ||
| -0,83% | +3,48% | +26,60% | -45,66% | 5,44 mld. | ||
| +3,54% | -7,48% | - | - | 4,84 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,05% | -1,92% | +6,89% | -4,25% | 34,04 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,38% | -0,76% | -8,94% | -3,49% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 1,17 mld. 1 mld. 944 mln. 862 mln. 1,61 mld. 110 mld. 1,62 mld. 11,15 mld. 4,33 mld. 56,46 mld. 4,38 mld. 4,28 mld. 182 mld. | 1,13 mld. 976 mln. 918 mln. 839 mln. 1,57 mld. 107 mld. 1,57 mld. 10,85 mld. 4,21 mld. 54,95 mld. 4,26 mld. 4,17 mld. 177 mld. |
| Nettowinst (verlies) | -12,96 mln. -11,15 mln. -10,49 mln. -9,58 mln. -17,93 mln. -1,22 mld. -17,98 mln. -124 mln. -48,11 mln. -628 mln. -48,66 mln. -47,6 mln. -2,02 mld. | 571K 491K 462K 422K 790K 53,91 mln. 792K 5,46 mln. 2,12 mln. 27,66 mln. 2,14 mln. 2,1 mln. 89,11 mln. |
| Nettoschuld | - | - |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 04-09-26 | US$ 8,470 | +2,92% | 166.890 |
| 03-09-26 | US$ 8,230 | -2,72% | 450.579 |
| 02-09-26 | US$ 8,460 | 0,00% | 445.896 |
| 01-09-26 | US$ 8,460 | -7,34% | 342.449 |
| 31-08-26 | US$ 9,130 | -1,93% | 227.525 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















