Koers ResMed, Inc.
Aandelen
RMD
US7611521078
Geavanceerde medische apparatuur & technologie
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 235,30 USD | -1,68% |
|
+2,33% | -2,31% |
| 05/11 | Veranderingen in de VS-portefeuille | |
| 02/11 | ResMed kan winstgroei waarschijnlijk handhaven, aldus UBS | MT |
| Marktkapitalisatie | 33,66 mld. 30,19 mld. 27,59 mld. 25,19 mld. 47,45 mld. 3.164 mld. 48,95 mld. 333 mld. 133 mld. 1.688 mld. 126 mld. 124 mld. 5.330 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
20,1x | k/w-verhouding 2028 * | 18,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 32,77 mld. 29,39 mld. 26,86 mld. 24,52 mld. 46,2 mld. 3.080 mld. 47,65 mld. 324 mld. 129 mld. 1.644 mld. 123 mld. 120 mld. 5.189 mld. | EV/omzet 2027 * |
5,62x | EV/omzet 2028 * | 5,18x |
| Vrij verhandelbaar |
73,23% | Dividendrendement 2027 * |
1,12% | Dividendrendement 2028 * | 1,19% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| RMD | Vertraagde tijd | |
CBOE
| RMD | Real Time | |
Börse Stuttgart
| RME | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| RME | Real Time | |
Berne S.E.
| RME | Slotkoers | |
Mexican S.E.
| RMD * | Slotkoers | |
London S.E.
| 0KW4 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| RME | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| RME | Vertraagde tijd | |
Wiener Boerse
| RMD | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 1RMD | Slotkoers | |
Xetra
| RME | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: ResMed, Inc.
| 1 dag | -1,68% | ||
| 1 week | +2,33% | ||
| Lopende maand | +2,33% | ||
| 1 maand | +6,62% | ||
| 3 maanden | +5,40% | ||
| 6 maanden | +12,24% | ||
| Lopend jaar | -2,31% |
| 1 week | 221,59 | 246,68 | |
| 1 maand | 221,59 | 255,56 | |
| Lopend jaar | 180,26 | 277,67 | |
| 1 jaar | 180,26 | 277,67 | |
| 3 jaar | 140,81 | 293,81 | |
| 5 jaar | 132,24 | 293,81 | |
| 10 jaar | 56,59 | 301,34 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Mick Farrell
CEO | Algemeen Directeur | 54 | 01-03-2013 |
Aaron Bloomer
DFI | Financieel Directeur/CFO | 41 | 04-05-2026 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-02-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Ron Taylor
BRD | Directeur/Bestuurslid | 78 | 01-01-2005 |
Mick Farrell
CHM | Voorzitter | 54 | 25-01-2023 |
Peter Farrell
CHM | Voorzitter | 84 | 01-06-1989 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7/10/26 | Boekjaar | Algemeen directeur | 14.973 | 0,0104% | ||
| 8/09/26 | Boekjaar | Algemeen directeur | 14.973 | 0,0104% | ||
| 8/09/26 | Andere | Algemeen directeur | 0 | 0% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,68% | +2,33% | -5,75% | +52,91% | 33,66 mld. | ||
| +2,63% | -0,32% | +22,75% | +52,69% | 251 mld. | ||
| -3,36% | +4,81% | -17,34% | +63,31% | 162 mld. | ||
| +1,73% | -0,84% | +9,31% | +17,78% | 159 mld. | ||
| -4,23% | +1,83% | -56,84% | -19,05% | 64,7 mld. | ||
| +1,31% | +11,01% | +23,90% | +52,22% | 57,97 mld. | ||
| -0,76% | +4,13% | +0,84% | -6,12% | 56,21 mld. | ||
| -2,05% | -2,95% | +4,30% | +54,85% | 50,21 mld. | ||
| +1,73% | -0,06% | +18,49% | +62,52% | 48,43 mld. | ||
| +1,00% | -1,11% | +23,29% | +81,48% | 44,51 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,32% | +0,18% | +2,29% | +41,26% | 92,82 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,27% | -0,00% | +4,40% | +41,99% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 5,83 mld. 5,23 mld. 4,78 mld. 4,36 mld. 8,22 mld. 548 mld. 8,48 mld. 57,6 mld. 22,97 mld. 292 mld. 21,88 mld. 21,41 mld. 923 mld. | 6,21 mld. 5,57 mld. 5,09 mld. 4,65 mld. 8,75 mld. 584 mld. 9,03 mld. 61,35 mld. 24,46 mld. 311 mld. 23,31 mld. 22,81 mld. 983 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 1,69 mld. 1,52 mld. 1,39 mld. 1,26 mld. 2,38 mld. 159 mld. 2,46 mld. 16,7 mld. 6,66 mld. 84,79 mld. 6,35 mld. 6,21 mld. 268 mld. | 1,81 mld. 1,63 mld. 1,49 mld. 1,36 mld. 2,56 mld. 171 mld. 2,64 mld. 17,93 mld. 7,15 mld. 91,01 mld. 6,81 mld. 6,66 mld. 287 mld. |
| Nettoschuld | -892 mln. -800 mln. -731 mln. -667 mln. -1,26 mld. -83,84 mld. -1,3 mld. -8,81 mld. -3,51 mld. -44,74 mld. -3,35 mld. -3,28 mld. -141 mld. | -1,48 mld. -1,33 mld. -1,21 mld. -1,11 mld. -2,08 mld. -139 mld. -2,15 mld. -14,61 mld. -5,83 mld. -74,17 mld. -5,55 mld. -5,43 mld. -234 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | US$ 235,30 | -1,68% | 1.686.637 |
| 05-11-26 | US$ 239,31 | -0,50% | 1.695.458 |
| 04-11-26 | US$ 240,51 | +5,91% | 2.258.256 |
| 03-11-26 | US$ 227,08 | -2,52% | 2.161.195 |
| 02-11-26 | US$ 232,94 | +1,30% | 1.601.194 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















