Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

ROSENBAUER INTERNATIONAL AG

(ROS)
  Rapport
Vertraagde tijd Wiener Boerse  -  14:33 04-10-2022
29.90 EUR   -0.66%
12/08Rosenbauer International AG maakt winstcijfers bekend voor het tweede kwartaal en de zes maanden eindigend op 30 juni 2022
CI
29/07Rosenbauer kondigt wijzigingen aan in de Raad van Bestuur
CI
20/05ROSENBAUER INTERNATIONAL AG : Onthechting van dividendslotdividend
FA
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Wiener Boerse - 04/10 14:33:49
28/09/2022 29/09/2022 30/09/2022 03/10/2022 04/10/2022 Datum
29.5(c) 29.2(c) 29.7(c) 30.1(c) 29.9 Koers
-2.64% -1.02% +1.71% +1.35% -0.66% Variatie
1 648 1 191 1 061 2 211 648 Volume
30 29.2 29.3 30.1 30.2 Opening
30.3 29.3 30 30.1 30.2 Hoger
29.5 28.9 29 29.5 29.5 Lager
Prestaties
1 dag -1.16%
5 dagen -1.31%
1 week -1.32%
Lopende maand 0.67%
1 maand -12.06%
3 maanden -5.68%
6 maanden -28.81%
Lopend jaar -35.56%
1 jaar -36.11%
3 jaren -22.74%
5 jaren -46.50%
10 jaren -28.43%
Volumes Wiener Boerse
Dagvolume 648
Geschat dagvolume 877
Gem. dagvolume (20 daags) 1 241
Dagvolumeratio 0.71
Gem. dagvolume (20 daags) EUR 37 090.95
Gem. dagvolume (20 daags) USD 36 468.19
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 153 388
Recordvolume 2 148 468
Recordvolume 3 133 428
Basisgegevens
Aantal aandelen 6 800 000
Marktkapitalisatie EUR 204 680 000
Marktkapitalisatie USD 201 357 600
Percentage vrij verhandelbaar 49.0%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen EUR 99 626 800
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 97 954 066
KoersuitschietersKoers 
1 week 28.90
30.30
1 maand 28.90
34.80
Lopend jaar 28.90
48.60
1 jaar 28.90
53.00
3 jaren 23.00
58.80
5 jaren 23.00
58.80
10 jaren 23.00
85.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 29.76
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 32.27
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 33.85
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 34.21
Price spread / (MMA5) -0.47%
Price spread / (MMA20) 7.91%
Price spread / (MMA50) 13.22%
Price spread / (MMA100) 14.41%
RSI 9 dagen 23.49
RSI 14 dagen 27.07
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
ROSENBAUER INTERNATIONAL AG-0.66%-1.31%-35.56%-36.11%-22.74%201
AB VOLVO2.98%0.77%-21.48%-15.69%27.86%29 818
SINOTRUK (HONG KONG) LIMITED2.13%-3.73%-44.08%-42.16%-41.65%2 360
JUNGHEINRICH AG1.21%3.68%-51.74%-44.94%10.57%2 147
CIMC VEHICLES (GROUP) CO., LTD.0.00%-1.75%-25.59%-23.45%6.53%1 914
SINOTRUK JINAN TRUCK CO., LTD.-0.20%-3.15%-39.85%-31.44%-2.91%1 671
SHANGHAI NEW POWER AUTOMOTIVE TECHNOLOGY COMPANY LIMITED-0.74%-1.96%-32.83%-29.15%-21.06%1 260
ANHUI HELI CO.,LTD.-0.20%-1.50%-21.02%-6.62%9.17%1 028
WABASH NATIONAL CORPORATION1.61%4.70%-19.01%1.80%16.68%768
HANMA TECHNOLOGY GROUP CO.,LTD.-1.48%-3.75%-34.09%-20.78%42.83%613
MITSUBISHI LOGISNEXT CO., LTD.2.82%4.92%-27.64%-29.89%-23.76%551
MORITA HOLDINGS CORPORATION3.72%0.16%0.15%-11.78%-22.21%383
KYOKUTO KAIHATSU KOGYO CO.,LTD.3.61%-0.75%-9.82%-13.33%6.25%368
SOOSAN HEAVY INDUSTRIES CO., LTD.3.00%0.00%-18.23%-10.45%54.84%90
WIELTON S.A.2.02%-1.33%-32.67%-54.37%-21.30%73
KANEMATSU ENGINEERING CO., LTD.0.00%-0.83%-10.08%-8.08%7.66%40
 Gemiddelde1.37%-0.30%-25.86%-22.69%3.30%
 Gewogen gemiddelde per kap.2.32%0.30%-25.36%-19.67%17.85%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
03-10-202230.130.129.530.12 211
30-09-202229.330.029.029.71 061
29-09-202229.229.328.929.21 191
28-09-202230.030.329.529.51 648
27-09-202230.530.630.330.3628
26-09-202230.730.729.930.51 495
23-09-202231.631.630.530.71 179
Dagelijkse grafiek ROSENBAUER INTERNATIONAL AG
Duur : Periode :
Rosenbauer International AG : Grafische technische analyse Rosenbauer International AG | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -35.13%
2021 27.82%
2020 -9.70%
2019 20.72%
2018 -36.68%
2017 -2.97%
2016 -18.62%
2015 -6.79%
2014 20.53%
2013 28.72%
2012 26.86%
2011 -3.19%
2010 29.22%
2009 31.91%
2008 -32.93%
2007 31.21%
2006 58.74%
2005 -1.59%
2004 42.24%
2003 76.68%
2002 21.29%
2001 -12.50%
2000 -23.10%
1999 -32.90%
1998 -5.45%
1997 46.95%
1996 -17.61%
1995 -29.88%
1994 -1.69%