|
Real Time
Euronext Paris
09:00:00 03-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 11,10 EUR | 0,00% |
|
+0,91% | -24,49% |
| 30/10 | Rougier: activiteit daalt in het eerste halfjaar van 2026 met bijna 10% | |
| 30/10 | Rougier S.A. rapporteert resultaten over het halfjaar tot en met 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 12,02 mln. 13,46 mln. 11,03 mln. 10,03 mln. 18,81 mln. 1,27 mld. 19,18 mln. 132 mln. 53,1 mln. 673 mln. 50,52 mln. 49,44 mln. 2,12 mld. | k/w-verhouding 2024 |
5,85x | k/w-verhouding 2025 | -1,98x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 27,43 mln. 30,72 mln. 25,17 mln. 22,89 mln. 42,92 mln. 2,91 mld. 43,78 mln. 301 mln. 121 mln. 1,53 mld. 115 mln. 113 mln. 4,85 mld. | EV/omzet 2024 |
0,16x | EV/omzet 2025 | 0,42x |
| Vrij verhandelbaar |
35,94% | Dividendrendement 2024 * |
-
| Dividendrendement 2025 | - |
| 1 week | +0,91% | ||
| Lopende maand | +0,91% | ||
| 1 maand | +0,91% | ||
| 3 maanden | -1,77% | ||
| 6 maanden | -10,48% | ||
| Lopend jaar | -24,49% |
| 1 week | 11 | 11,1 | |
| 1 maand | 10,8 | 11,1 | |
| Lopend jaar | 10,1 | 15,6 | |
| 1 jaar | 10,1 | 15,7 | |
| 3 jaar | 10,1 | 20,8 | |
| 5 jaar | 10,1 | 20,8 | |
| 10 jaar | 10,1 | 22,4 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Francis Rougier
CEO | Algemeen Directeur | 79 | 01-01-2010 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Jacques Rougier
CHM | Voorzitter | 87 | 01-01-1982 |
Francis Rougier
CHM | Voorzitter | 79 | 01-01-2004 |
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 01-01-2018 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0,00% | +0,91% | -26,97% | -26,49% | 13,46 mln. | ||
| +0,87% | -2,69% | -2,34% | -21,90% | 8,62 mld. | ||
| +3,10% | +4,93% | -13,24% | +31,95% | 5,28 mld. | ||
| -1,44% | -5,97% | +7,89% | -7,54% | 5,18 mld. | ||
| +1,49% | +2,73% | -9,76% | -15,59% | 4,58 mld. | ||
| -0,03% | +0,19% | -15,88% | -9,87% | 2,62 mld. | ||
| +2,83% | -2,68% | -7,77% | +174,37% | 1,86 mld. | ||
| -0,39% | -.--% | -.--% | -.--% | 1,63 mld. | ||
| -0,32% | -5,28% | -0,55% | +33,51% | 1,55 mld. | ||
| +0,23% | +0,26% | -14,17% | +3,09% | 1,52 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,64% | +0,12% | -8,28% | +16,15% | 3,28 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,85% | -0,38% | -5,26% | +6,83% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 95,5 mln. 107 mln. 87,63 mln. 79,72 mln. 149 mln. 10,13 mld. 152 mln. 1,05 mld. 422 mln. 5,34 mld. 401 mln. 393 mln. 16,88 mld. | 75 mln. 84,01 mln. 68,83 mln. 62,61 mln. 117 mln. 7,95 mld. 120 mln. 822 mln. 331 mln. 4,2 mld. 315 mln. 309 mln. 13,26 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,66 mln. 2,98 mln. 2,45 mln. 2,22 mln. 4,17 mln. 283 mln. 4,25 mln. 29,21 mln. 11,77 mln. 149 mln. 11,2 mln. 10,96 mln. 471 mln. | -8,03 mln. -9 mln. -7,37 mln. -6,7 mln. -12,57 mln. -852 mln. -12,82 mln. -88,02 mln. -35,48 mln. -449 mln. -33,76 mln. -33,04 mln. -1,42 mld. |
| Nettoschuld | - | 15,41 mln. 17,26 mln. 14,14 mln. 12,86 mln. 24,11 mln. 1,63 mld. 24,59 mln. 169 mln. 68,07 mln. 862 mln. 64,77 mln. 63,39 mln. 2,72 mld. |
Werknemers
1.161
Sector
Bos- en houtproducten
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 03-11-26 | € 11,10 | 0,00% | 1 |
| 02-11-26 | € 11,10 | +0,91% | 11 |
| 30-10-26 | € 11,00 | 0,00% | 1 |
| 29-10-26 | € 11,00 | 0,00% | 1 |
| 28-10-26 | € 11,00 | 0,00% | 1 |
Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















