|
Beurs gesloten -
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
12:44:09 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 5.341,00 ILa | +0,38% |
|
+4,52% | -6,38% |
Beursnotering
TEL AVIV STOCK EXCHANGE
SRAC 5.341,00 ILa
+0,38%
11,99 mln.
ILa
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| SRAC | 5.341,00ILa | +0,38% | 11,99 mln. ILa |
Vijfdaags koersverloop: S.R. Accord Ltd.
uitgestelde koers TEL AVIV STOCK EXCHANGE| 12-10-2026 | 13-10-2026 | 14-10-2026 | 15-10-2026 | 16-10-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | ILA 5.120,00 | ILA 5.284,00 | ILA 5.293,00 | ILA 5.321,00 | ILA 5.341,00 |
| Volume | 1.902 | 2.433 | 1.583 | 235 | 2.245 |
| Variatie | +0,20% | +3,20% | +0,17% | +0,53% | +0,38% |
| Opening | ILA 5.110,00 | ILA 5.120,00 | ILA 5.284,00 | ILA 5.293,00 | ILA 5.321,00 |
| Hoger | ILA 5.175,00 | ILA 5.375,00 | ILA 5.500,00 | ILA 5.390,00 | ILA 5.437,00 |
| Lager | ILA 4.990,00 | ILA 5.226,00 | ILA 5.186,00 | ILA 5.250,00 | ILA 5.320,00 |
Prestaties
| 1 dag | +0,38% | ||
| 1 week | +4,52% | ||
| Lopende maand | -6,33% | ||
| 1 maand | -5,27% | ||
| 3 maanden | -7,32% | ||
| 6 maanden | -9,54% | ||
| Lopend jaar | -6,38% | ||
| 1 jaar | +5,64% | ||
| 3 jaar | +124,22% | ||
| 5 jaar | -5,92% | ||
| 10 jaar | +228,68% |
Volumes
marktenDagvolume
2.245
Geschat dagvolume
2.245
Gem. dagvolume (20 daags)
2.265
Dagvolumeratio
0,99
Gem. dagvolume (20 daags) ILa
12.097.365
Gem. dagvolume (20 daags) USD
38.880,93
Recordvolume 1
432.432
Recordvolume 2
380.955
Recordvolume 3
293.607
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (ILa)
700.568.876
Marktkapitalisatie (USD)
225.880.663
Omzet ()
131.997.000
Omzet (USD)
42.559.084
Aantal werknemers
45
Omzet / Werknemer (ILS)
2.933.267
Omzet / Werknemer (USD)
945.757
Vrij verhandelbaar
27,12%
Marktkap. free float (ILa)
195.963.160
Marktkap. free float (USD)
63.183.350
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
1,73%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
5.271,8
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
5.503
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
5.545,88
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
5.610,94
Koersspreiding / (MMA5)
-1,30%
Koersspreiding / (MMA20)
+3,03%
Koersspreiding / (MMA50)
+3,84%
Koersspreiding / (MMA100)
+5,05%
RSI 9 dagen
43,55
RSI 14 dagen
43,39
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,38% | +4,52% | +5,64% | +124,22% | 226 mln. | ||
| -0,16% | +0,67% | +21,18% | +141,81% | 22,5 mld. | ||
| -2,64% | +1,66% | -17,01% | +32,29% | 11,59 mld. | ||
| +0,04% | +0,80% | +9,49% | +35,57% | 11,94 mld. | ||
| +1,71% | +7,43% | -35,66% | +5,18% | 11,05 mld. | ||
| -0,63% | +2,60% | -18,46% | +4,68% | 8,54 mld. | ||
| +1,75% | +2,05% | +24,73% | +22,97% | 8,62 mld. | ||
| +1,12% | +1,57% | +44,29% | +79,44% | 8,09 mld. | ||
| -3,11% | -2,81% | -5,70% | +88,18% | 6,68 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,17% | +2,19% | +3,17% | +59,37% | 9,91 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,19% | +2,15% | +4,21% | +62,13% |
Koersgeschiedenis: S.R. Accord Ltd.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
c5785630357aa35dc0e330b6a555.O_FKRDxlzUW96XO2VfG9nMRtWYXw-aLO8xsImebrDdM.A7AQfWoxlXX2jCzAGKni840nG72mkvSCwWtvyaSHR4B8nD0AZA-PcteHIg
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 12:44:09 | 5.437,00 | 12 | 2.257 |
| 12:44:09 | 5.437,00 | 12 | 2.245 |
| 11:37:43 | 5.345,00 | 108 | 2.233 |
| 11:11:45 | 5.358,00 | 108 | 2.125 |
| 10:03:12 | 5.437,00 | 160 | 2.017 |
| 09:47:18 | 5.321,00 | 939 | 1.857 |
| 09:47:18 | 5.321,00 | 581 | 918 |
| 09:47:18 | 5.320,00 | 281 | 337 |
| 09:47:18 | 5.320,00 | 55 | 56 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 4.990 | 5.500 | |
| 1 maand | 4.990 | 5.890 | |
| Lopend jaar | 4.950 | 6.155 | |
| 1 jaar | 4.947 | 6.155 | |
| 3 jaar | 2.036 | 6.155 | |
| 5 jaar | 2.036 | 6.335 | |
| 10 jaar | 1.423 | 7.838 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -6,38% | ||
| 2025 | +33,61% | ||
| 2024 | +76,30% | ||
| 2023 | -36,50% | ||
| 2022 | -26,67% | ||
| 2021 | -15,92% | ||
| 2020 | +7,01% | ||
| 2019 | +174,24% | ||
| 2018 | +14,57% | ||
| 2017 | +5,57% | ||
| 2016 | -4,96% | ||
| 2015 | +33,67% | ||
| 2014 | +213,96% | ||
| 2013 | -78,15% | ||
| 2012 | -97,40% | ||
| 2011 | -3,88% | ||
| 2010 | -60,05% | ||
| 2009 | -40,65% | ||
| 2008 | -80,74% | ||
| 2007 | +15,89% | ||
| 2006 | +6,34% | ||
| 2005 | +10,59% | ||
| 2004 | +29,83% | ||
| 2003 | +34,38% | ||
| 2002 | -66,86% | ||
| 2001 | -27,73% | ||
| 2000 | +6,72% | ||
| 1999 | +120,53% | ||
| 1998 | +15,86% | ||
| 1997 | +64,25% | ||
| 1996 | -98,61% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers SRAC
- Koersen S.R. Accord Ltd.
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















