|
Beurs gesloten -
Warsaw S.E.
17:20:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 134,00 PLN | +0,90% |
|
+3,55% | -1,62% |
| 30/09 | Scope Fluidics S.A. rapporteert resultaten over het halfjaar eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| 27/05 | Scope Fluidics meldt toekenning Amerikaans octrooi 'microfluidic chip' aan Bacteromic | RE |
Beursnotering
Warsaw S.E.
SCP 134,00 zł
+0,90%
155K
zł
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| SCP | 134,00PLN | +0,90% | 155K zł | ||
Deutsche Boerse AG
| S84 | 25,85EUR | 0,00% | 0 € |
Vijfdaags koersverloop: Scope Fluidics S.A.
uitgestelde koers Warsaw S.E.| 12-10-2026 | 13-10-2026 | 14-10-2026 | 15-10-2026 | 16-10-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | PLN 129,80 | PLN 132,20 | PLN 132,80 | PLN 134,00 | PLN 130,60 |
| Volume | 1.129 | 1.988 | 562 | 2.114 | 1.153 |
| Variatie | +0,31% | +1,85% | +0,45% | +0,90% | -2,54% |
| Opening | PLN 130,00 | PLN 130,00 | PLN 132,00 | PLN 133,80 | PLN 131,40 |
| Hoger | PLN 133,80 | PLN 136,00 | PLN 133,00 | PLN 136,00 | PLN 132,20 |
| Lager | PLN 127,40 | PLN 130,00 | PLN 131,00 | PLN 130,20 | PLN 130,40 |
Prestaties
| 1 dag | +0,90% | ||
| 1 week | +3,55% | ||
| Lopende maand | +9,84% | ||
| 1 maand | +6,35% | ||
| 3 maanden | +11,48% | ||
| 6 maanden | -2,90% | ||
| Lopend jaar | -1,62% | ||
| 1 jaar | -25,88% | ||
| 3 jaar | -18,29% | ||
| 5 jaar | -8,72% |
Volumes
marktenDagvolume
1.153
Geschat dagvolume
1.153
Gem. dagvolume (20 daags)
2.091
Dagvolumeratio
0,55
Gem. dagvolume (20 daags) PLN
280.194
Gem. dagvolume (20 daags) USD
72.118,29
Recordvolume 1
62.603
Recordvolume 2
44.168
Recordvolume 3
40.926
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (PLN)
422.795.243
Marktkapitalisatie (USD)
108.886.462
Omzet (PLN)
100.000
Omzet (USD)
25.754
Aantal werknemers
175
Omzet / Werknemer (PLN)
571
Omzet / Werknemer (USD)
147
Vrij verhandelbaar
77,15%
Marktkap. free float (PLN)
326.193.593
Marktkap. free float (USD)
84.007.724
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0,07%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
130,6
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
50,9
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
20,36
Koersspreiding / (MMA5)
-2,54%
Koersspreiding / (MMA20)
-62,01%
Koersspreiding / (MMA50)
-84,81%
RSI 9 dagen
97,84
RSI 14 dagen
98,05
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,90% | +3,55% | -25,88% | -18,29% | 109 mln. | ||
| -6,60% | -8,56% | +42,79% | +64,16% | 68,98 mld. | ||
| -4,09% | -0,11% | +2,31% | +54,81% | 53,15 mld. | ||
| +0,03% | +5,56% | +10,18% | +41,75% | 50,83 mld. | ||
| -1,53% | +2,70% | +29,72% | +34,13% | 44,61 mld. | ||
| -5,97% | -6,22% | +258,21% | +421,57% | 40,57 mld. | ||
| -1,34% | +4,12% | +16,05% | +112,18% | 42,53 mld. | ||
| +6,53% | +8,02% | +15,74% | +53,94% | 30,95 mld. | ||
| -0,90% | -10,49% | +31,48% | -1,63% | 25,44 mld. | ||
| -2,76% | -9,54% | -16,53% | -9,55% | 22,66 mld. | ||
| Gemiddelde | -1,57% | +0,11% | +36,41% | +75,31% | 37,98 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -2,43% | -0,10% | +44,72% | +90,21% |
Koersgeschiedenis: Scope Fluidics S.A.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
5a1bb0b65fb.6n8EYLB6uwFX4QOmyeSvMWlnNLeQwdErV7KYYO-1kOs.iTY2WOIv4UMUpVHB_5HrczM3doHygIVqFdDuFsKEpIGrM2gF0kKPdzaiWg
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 16:59:47 | 130,60 | 9 | 1.153 |
| 16:59:47 | 130,60 | 11 | 1.144 |
| 16:59:47 | 130,60 | 9 | 1.133 |
| 16:49:28 | 130,80 | 7 | 1.124 |
| 16:18:20 | 131,80 | 12 | 1.117 |
| 16:18:20 | 131,60 | 8 | 1.105 |
| 15:58:51 | 130,80 | 1 | 1.097 |
| 15:50:07 | 131,60 | 15 | 1.096 |
| 15:50:07 | 131,60 | 21 | 1.081 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 127,4 | 136 | |
| 1 maand | 117,2 | 136 | |
| Lopend jaar | 109 | 159,2 | |
| 1 jaar | 109 | 182 | |
| 3 jaar | 109 | 239 | |
| 5 jaar | 83 | 348 | |
| 10 jaar | 9,55 | 348 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -4,11% | ||
| 2025 | -16,95% | ||
| 2024 | -16,33% | ||
| 2023 | -5,54% | ||
| 2022 | +52,13% | ||
| 2021 | +1,04% | ||
| 2020 | +125,00% | ||
| 2019 | +300,00% | ||
| 2018 | +3,45% | ||
| 2017 | -20,33% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















