Koersen Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co., Ltd.
Aandelen
002193
CNE1000008G0
Kleding & Accessoires
|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4,030 CNY | -1,71% |
|
-10,04% | -24,25% |
Beursnotering
Shenzhen S.E.
002193 4,030 ¥
-1,71%
10,68 mln.
¥
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| 002193 | 4,030CNY | -1,71% | 10,68 mln. ¥ |
Vijfdaags koersverloop: Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co., Ltd.
Slotkoers Shenzhen S.E.| 12-10-2026 | 13-10-2026 | 14-10-2026 | 15-10-2026 | Vandaag | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | CN¥ 4,450 | CN¥ 4,390 | CN¥ 4,320 | CN¥ 4,100 | CN¥ 4,030 |
| Volume | 4.600.600 | 2.158.400 | 2.026.200 | 3.659.900 | 2.649.000 |
| Variatie | -0,45% | -1,35% | -1,59% | -5,09% | -1,71% |
| Opening | CN¥ 4,580 | CN¥ 4,410 | CN¥ 4,410 | CN¥ 4,260 | CN¥ 4,160 |
| Hoger | CN¥ 4,660 | CN¥ 4,450 | CN¥ 4,450 | CN¥ 4,340 | CN¥ 4,230 |
| Lager | CN¥ 4,420 | CN¥ 4,250 | CN¥ 4,300 | CN¥ 4,080 | CN¥ 4,000 |
Prestaties
| 1 dag | -1,71% | ||
| 1 week | -10,04% | ||
| Lopende maand | -11,04% | ||
| 1 maand | -15,16% | ||
| 3 maanden | -0,98% | ||
| 6 maanden | -37,42% | ||
| Lopend jaar | -24,25% | ||
| 1 jaar | -22,94% | ||
| 3 jaar | -34,26% | ||
| 5 jaar | -25,09% | ||
| 10 jaar | -81,08% |
Volumes
marktenDagvolume
2.649.000
Gem. dagvolume (20 daags)
2.865.837
Gem. dagvolume (20 daags) CNY
11.549.323,11
Gem. dagvolume (20 daags) USD
1.727.490
Recordvolume 1
114.933.500
Recordvolume 2
106.578.500
Recordvolume 3
100.335.700
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,01
Gemiddelde rotatie free float
0,02
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (CNY)
1.072.713.124
Marktkapitalisatie (USD)
160.317.002
Omzet ()
359.855.510
Omzet (USD)
53.780.415
Aantal werknemers
1.771
Omzet / Werknemer (CNY)
203.193
Omzet / Werknemer (USD)
30.367
Vrij verhandelbaar
69,82%
Marktkap. free float (CNY)
749.018.837
Marktkap. free float (USD)
111.940.883
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
1,08%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
4,26
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
4,58
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
4,69
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
4,53
Koersspreiding / (MMA5)
+5,71%
Koersspreiding / (MMA20)
+13,65%
Koersspreiding / (MMA50)
+16,38%
Koersspreiding / (MMA100)
+12,41%
RSI 9 dagen
9,68
RSI 14 dagen
22,55
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,71% | -10,04% | -22,94% | -34,26% | 160 mln. | ||
| -0,33% | +4,23% | -33,60% | -39,90% | 220 mld. | ||
| -0,07% | +5,94% | -38,51% | -21,59% | 157 mld. | ||
| +0,60% | +4,57% | +9,69% | +66,29% | 124 mld. | ||
| +0,46% | +4,39% | -22,16% | -32,31% | 87,15 mld. | ||
| -0,00% | +1,97% | +25,39% | +35,51% | 41,71 mld. | ||
| +3,31% | +8,57% | -9,57% | -13,24% | 26,89 mld. | ||
| -1,42% | +4,93% | +21,06% | +251,83% | 23,3 mld. | ||
| +1,27% | +3,52% | -27,12% | +2,38% | 13,88 mld. | ||
| -2,57% | +0,56% | -17,49% | -18,67% | 13,53 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,02% | +2,54% | -11,53% | +19,60% | 70,79 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,14% | +4,47% | -19,06% | +0,01% |
Koersgeschiedenis: Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co., Ltd.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 4 | 4,66 | |
| 1 maand | 4 | 4,8 | |
| Lopend jaar | 3,2 | 7,39 | |
| 1 jaar | 3,2 | 7,39 | |
| 3 jaar | 2,63 | 10,52 | |
| 5 jaar | 2,63 | 14,65 | |
| 10 jaar | 2,63 | 26,87 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | -24,25% | ||
| 2025 | -6,01% | ||
| 2024 | -14,50% | ||
| 2023 | -31,40% | ||
| 2022 | +53,17% | ||
| 2021 | -7,62% | ||
| 2020 | -13,23% | ||
| 2019 | -10,27% | ||
| 2018 | -46,78% | ||
| 2017 | -26,68% | ||
| 2016 | +15,72% | ||
| 2015 | +96,56% | ||
| 2014 | +29,02% | ||
| 2013 | -1,67% | ||
| 2012 | -22,43% | ||
| 2011 | -36,60% | ||
| 2010 | +31,07% | ||
| 2009 | +165,86% | ||
| 2008 | -62,32% | ||
| 2007 | -2,11% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers 002193
- Koersen Shandong Ruyi Woolen Garment Group Co., Ltd.
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















