|
Slotkoers
Shenzhen S.E.
02-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 18,58 CNY | +3,86% |
|
-4,37% | +4,32% |
Beursnotering
Shenzhen S.E.
002577 18,58 ¥
+3,86%
100 mln.
¥
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| 002577 | 18,58CNY | +3,86% | 100 mln. ¥ |
Vijfdaags koersverloop: Shenzhen Rapoo Technology Co., Ltd.
Slotkoers Shenzhen S.E.| 27-10-2026 | 28-10-2026 | 29-10-2026 | 30-10-2026 | 02-11-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | CN¥ 18,60 | CN¥ 19,19 | CN¥ 18,80 | CN¥ 17,89 | CN¥ 18,58 |
| Volume | 4.563.296 | 4.098.100 | 5.050.000 | 5.454.401 | 5.395.200 |
| Variatie | -5,97% | +3,17% | -2,03% | -4,84% | +3,86% |
| Opening | CN¥ 19,89 | CN¥ 18,68 | CN¥ 19,19 | CN¥ 18,60 | CN¥ 17,90 |
| Hoger | CN¥ 19,93 | CN¥ 19,35 | CN¥ 19,70 | CN¥ 18,96 | CN¥ 18,78 |
| Lager | CN¥ 18,57 | CN¥ 18,31 | CN¥ 18,79 | CN¥ 17,80 | CN¥ 17,45 |
Prestaties
| 1 dag | +3,86% | ||
| 1 week | -4,37% | ||
| Lopende maand | +3,86% | ||
| 1 maand | -10,15% | ||
| 3 maanden | +2,65% | ||
| 6 maanden | +8,09% | ||
| Lopend jaar | +4,32% | ||
| 1 jaar | -2,62% | ||
| 3 jaar | +21,28% | ||
| 5 jaar | +96,41% | ||
| 10 jaar | -51,45% |
Volumes
marktenDagvolume
5.395.200
Gem. dagvolume (20 daags)
5.817.256
Gem. dagvolume (20 daags) CNY
108.084.616,48
Gem. dagvolume (20 daags) USD
16.259.385,03
Recordvolume 1
58.057.480
Recordvolume 2
55.588.920
Recordvolume 3
51.725.900
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,02
Gemiddelde rotatie free float
0,05
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (CNY)
5.016.516.512
Marktkapitalisatie (USD)
754.283.987
Omzet (CNY)
457.155.052
Omzet (USD)
68.737.885
Aantal werknemers
265
Omzet / Werknemer (CNY)
1.725.113
Omzet / Werknemer (USD)
259.388
Vrij verhandelbaar
39,18%
Marktkap. free float (CNY)
1.965.823.865
Marktkap. free float (USD)
295.581.497
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
2,15%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
18,61
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
19,96
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
19,78
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
18,98
Koersspreiding / (MMA5)
+0,16%
Koersspreiding / (MMA20)
+7,43%
Koersspreiding / (MMA50)
+6,46%
Koersspreiding / (MMA100)
+2,15%
RSI 9 dagen
40,14
RSI 14 dagen
42,22
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,86% | -4,37% | -2,62% | +21,28% | 754 mln. | ||
| -7,43% | -13,95% | +142,44% | +471,98% | 270 mld. | ||
| -6,59% | -13,16% | +439,35% | - | 164 mld. | ||
| -7,88% | -5,83% | +132,05% | +733,46% | 148 mld. | ||
| -7,52% | -1,48% | +125,41% | +711,19% | 137 mld. | ||
| -7,08% | -9,70% | +109,62% | +229,62% | 73,13 mld. | ||
| -10,40% | -7,74% | +15,28% | +233,96% | 42,31 mld. | ||
| -6,99% | -14,02% | +57,29% | +152,57% | 39,12 mld. | ||
| 0,00% | -1,24% | +5,82% | +66,49% | 37,56 mld. | ||
| -1,13% | -2,70% | +114,74% | +971,80% | 37,23 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,92% | -1,80% | +113,94% | +399,15% | 94,87 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,22% | -2,53% | +171,29% | +515,58% |
Koersgeschiedenis: Shenzhen Rapoo Technology Co., Ltd.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 17,45 | 19,93 | |
| 1 maand | 17,4 | 21,86 | |
| Lopend jaar | 14,71 | 22,92 | |
| 1 jaar | 14,71 | 22,92 | |
| 3 jaar | 9,46 | 30 | |
| 5 jaar | 8,5 | 30 | |
| 10 jaar | 8,5 | 38,94 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +4,32% | ||
| 2025 | -5,92% | ||
| 2024 | +7,37% | ||
| 2023 | +57,41% | ||
| 2022 | -5,96% | ||
| 2021 | +2,85% | ||
| 2020 | -9,88% | ||
| 2019 | +31,93% | ||
| 2018 | -41,95% | ||
| 2017 | -44,69% | ||
| 2016 | -46,98% | ||
| 2015 | +109,52% | ||
| 2014 | +64,02% | ||
| 2013 | +75,12% | ||
| 2012 | -1,40% | ||
| 2011 | -33,59% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers 002577
- Koersen Shenzhen Rapoo Technology Co., Ltd.
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















