Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreren
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

SHENZHEN TRANSSION HOLDINGS CO., LTD.

(688036)
  Rapport
slotkoers Shanghai Stock Exchange  -  08-02-2023
90.80 CNY   -1.30%
2022Shenzhen Transsion's Q3-winst daalt met 47% bij gelijkblijvende inkomsten
MT
2022Shenzhen Transsion Holdings Co, Ltd. Rapporteert resultaten voor de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
2022Shenzhen Transsion Holdings Co., Ltd. : UBS herhaalt koopadvies voor het aandeel
MM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Shanghai Stock Exchange - 08/02
02/02/2023 03/02/2023 06/02/2023 07/02/2023 08/02/2023 Datum
87.18 90.59 93.8 92 90.8 Koers
2485233 2823137 5627881 2849844 1124067 Volume
+0.67% +3.91% +3.54% -1.92% -1.30% Variatie
Prestaties
1 dag -1.30%
5 dagen 4.15%
1 week 4.85%
Lopende maand 6.16%
1 maand 17.25%
3 maanden 31.10%
6 maanden 25.16%
Lopend jaar 14.19%
1 jaar -30.51%
3 jaren 27.69%
Volumes Shanghai Stock Exchange
Dagvolume 1 124 067
Gem. dagvolume (20 daags) 3 331 982
Gem. dagvolume (20 daags) CNY 302 543 965.60
Gem. dagvolume (20 daags) USD 44 578 945.70
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 48 626 640
Recordvolume 2 23 192 040
Recordvolume 3 18 012 150
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie CNY 0
Marktkapitalisatie USD 10 891 390 399
Percentage vrij verhandelbaar 36.2%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CNY 26 410 498 598
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 3 891 507 737
KoersuitschietersKoers 
1 week 85.88
96.58
1 maand 74.31
96.58
Lopend jaar 74.31
96.58
1 jaar 53.00
140.60
3 jaren 41.51
261.94
5 jaren 37.28
261.94
10 jaren 37.28
261.94
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 90.87
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 84.04
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 80.41
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 72.39
Price spread / (MMA5) 0.08%
Price spread / (MMA20) -7.44%
Price spread / (MMA50) -11.44%
Price spread / (MMA100) -20.28%
RSI 9 dagen 63.34
RSI 14 dagen 62.94
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
SHENZHEN TRANSSION HOLDINGS CO., LTD.-1.30%4.15%14.19%-30.51%27.69%10 891
APPLE INC.-1.77%4.46%16.92%-13.10%89.88%2 446 864
XIAOMI CORPORATION1.61%-0.62%15.72%-24.28%-2.31%40 804
WINGTECH TECHNOLOGY CO.,LTD-0.97%-2.80%10.23%-46.51%-52.53%10 742
ITI LIMITED0.65%0.05%-2.85%-12.55%14.77%1 146
FIH MOBILE LIMITED-1.11%10.84%5.95%-28.23%-31.01%929
DZS INC.-1.39%-0.85%0.79%-11.00%39.52%400
OPTIEMUS INFRACOM LIMITED0.85%-2.02%-6.82%-6.06%913.10%294
RTX A/S-1.93%2.70%20.54%-6.58%-37.72%170
CAMEO COMMUNICATIONS, INC.3.81%5.31%5.83%7.92%31.64%99
SPROCOMM INTELLIGENCE LIMITED0.00%-1.32%20.97%7.14%0.00%96
SIM TECHNOLOGY GROUP LIMITED0.00%-1.72%1.79%-32.14%14.46%80
HAESUNG OPTICS CO., LTD.6.46%22.99%36.09%-26.95%-68.38%58
IWATSU ELECTRIC CO., LTD.0.65%0.79%-0.26%-6.55%-7.56%58
GIGASET AG0.35%1.43%38.73%-9.87%-18.68%40
DORO AB (PUBL)0.26%-2.06%2.56%-47.54%-68.67%35
 Gemiddelde0.50%2.48%11.08%-17.09%54.43%
 Gewogen gemiddelde per kap.-1.71%4.34%16.86%-13.43%87.75%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
08-02-202392.0092.7890.5290.801 124 067
07-02-202393.9794.2990.5092.002 849 844
06-02-202390.4096.5889.5093.805 627 881
03-02-202387.6491.6185.8890.592 823 137
02-02-202387.0089.8085.7887.182 485 233
01-02-202385.5386.6884.5086.602 114 131
31-01-202388.5089.9784.7885.533 689 312
Dagelijkse grafiek SHENZHEN TRANSSION HOLDINGS CO., LTD.
Duur : Periode :
Shenzhen Transsion Holdings Co., Ltd. : Grafische technische analyse Shenzhen Transsion Holdings Co., Ltd. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2023 14.19%
2022 -49.32%
2021 3.13%
2020 233.4%
2019 -21.06%