|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:21 01-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 339,80 INR | +3,63% |
|
+26,89% | -4,51% |
| Marktkapitalisatie | 3,49 mld. 36,71 mln. 31,6 mln. 29,68 mln. 27,09 mln. 50,89 mln. 51,25 mln. 352 mln. 137 mln. 1,77 mld. 138 mln. 135 mln. 5,86 mld. | k/w-verhouding 2024 |
69,1x | k/w-verhouding 2025 | 59,1x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,26 mld. 44,77 mln. 38,55 mln. 36,2 mln. 33,04 mln. 62,07 mln. 62,52 mln. 429 mln. 167 mln. 2,16 mld. 168 mln. 164 mln. 7,15 mld. | EV/omzet 2024 |
3,49x | EV/omzet 2025 | 3,4x |
| Vrij verhandelbaar |
41,9% | Dividendrendement 2024 |
0,09% | Dividendrendement 2025 | 0,08% |
| 1 dag | +3,63% | ||
| 1 week | +26,89% | ||
| Lopende maand | +37,57% | ||
| 1 maand | +37,57% | ||
| 3 maanden | +25,36% | ||
| 6 maanden | +19,08% | ||
| Lopend jaar | -4,51% |
| 1 week | 266,5 | 343,9 | |
| 1 maand | 240,65 | 343,9 | |
| Lopend jaar | 206 | 371,3 | |
| 1 jaar | 206 | 495,4 | |
| 3 jaar | 206 | 873,6 | |
| 5 jaar | 206 | 1.196,8 | |
| 10 jaar | 62,04 | 1.196,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 64 | 17-11-2018 | |
Vinod Kumar
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-11-2001 |
| Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 11-01-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Rahul Bishnoi
CHM | Voorzitter | 62 | 23-02-2002 |
| Directeur/Bestuurslid | 67 | 18-07-2003 | |
Sumita Dwivedi
BRD | Directeur/Bestuurslid | - | 13-11-2018 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/07/24 | Don | 21.500 | 0,1382% | |||
| 26/06/24 | Verkoop | 108.500 | 0,6973% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +3,63% | +26,89% | -24,78% | -54,51% | 54,28 mln. | ||
| +0,87% | +2,20% | +14,07% | +67,55% | 56,46 mld. | ||
| +0,11% | -.--% | -.--% | -.--% | 12,96 mld. | ||
| -0,45% | +2,58% | +26,72% | +180,43% | 10,96 mld. | ||
| -0,44% | +5,97% | +15,55% | +83,00% | 8,52 mld. | ||
| +2,14% | -0,52% | -11,18% | -4,19% | 7,38 mld. | ||
| -2,61% | -1,22% | +52,52% | +65,53% | 5,7 mld. | ||
| -0,73% | +3,95% | -14,39% | +75,83% | 5,59 mld. | ||
| +0,56% | -0,94% | -22,28% | -4,39% | 4,99 mld. | ||
| -0,42% | -3,44% | -36,54% | -34,18% | 3,82 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,27% | +3,24% | -0,03% | +37,51% | 11,65 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,34% | +1,91% | +9,48% | +61,05% |
| 2024 | 2025 | |
|---|---|---|
| Omzet | 2,72 mld. 28,54 mln. 24,57 mln. 23,07 mln. 21,06 mln. 39,57 mln. 39,85 mln. 273 mln. 106 mln. 1,38 mld. 107 mln. 105 mln. 4,56 mld. | 3,1 mld. 32,53 mln. 28,01 mln. 26,3 mln. 24,01 mln. 45,1 mln. 45,43 mln. 312 mln. 121 mln. 1,57 mld. 122 mln. 119 mln. 5,2 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 127 mln. 1,34 mln. 1,15 mln. 1,08 mln. 986K 1,85 mln. 1,87 mln. 12,8 mln. 4,98 mln. 64,49 mln. 5,02 mln. 4,91 mln. 214 mln. | 167 mln. 1,75 mln. 1,51 mln. 1,42 mln. 1,29 mln. 2,43 mln. 2,45 mln. 16,81 mln. 6,54 mln. 84,66 mln. 6,59 mln. 6,45 mln. 280 mln. |
| Nettoschuld | 482 mln. 5,07 mln. 4,36 mln. 4,1 mln. 3,74 mln. 7,03 mln. 7,08 mln. 48,56 mln. 18,89 mln. 245 mln. 19,03 mln. 18,62 mln. 810 mln. | 768 mln. 8,07 mln. 6,95 mln. 6,52 mln. 5,95 mln. 11,18 mln. 11,26 mln. 77,28 mln. 30,07 mln. 389 mln. 30,29 mln. 29,63 mln. 1,29 mld. |
Werknemers
275
Sector
Landbouwchemicaliën
Agenda
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 01-09-26 | ₹ 339,80 | +3,63% | 19.889 |
| 31-08-26 | ₹ 327,90 | +5,00% | 17.326 |
| 28-08-26 | ₹ 312,30 | +4,27% | 7.714 |
| 27-08-26 | ₹ 299,50 | +1,94% | 1.595 |
| 26-08-26 | ₹ 293,80 | +4,50% | 4.155 |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau
















