|
Beurs gesloten -
Bombay S.E.
12:02:24 04-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 70,93 INR | -1,46% |
|
-1,14% | +22,89% |
| 12/08 | Signet Industries Limited rapporteert resultaten over het eerste kwartaal eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| 30/05 | Signet Industries Limited stelt dividend voor | CI |
Beursnotering
Bombay S.E.
SIGIND 70,93 ₹
-1,46%
379K
₹
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| SIGIND | 70,93INR | -1,46% | 379K ₹ | ||
NSE India S.E.
| SIGIND | 70,37INR | -1,08% | 228K ₹ |
Vijfdaags koersverloop: Signet Industries Limited
uitgestelde koers Bombay S.E.| 31-08-2026 | 01-09-2026 | 02-09-2026 | 03-09-2026 | 04-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | ₹ 71,27 | ₹ 71,00 | ₹ 71,50 | ₹ 71,98 | ₹ 70,93 |
| Volume | 183 | 2.482 | 8.504 | 637 | 5.342 |
| Variatie | -0,67% | -0,38% | +0,70% | +0,67% | -1,46% |
| Opening | ₹ 68,30 | ₹ 69,84 | ₹ 69,58 | ₹ 71,50 | ₹ 70,00 |
| Hoger | ₹ 71,50 | ₹ 71,79 | ₹ 71,59 | ₹ 74,49 | ₹ 71,97 |
| Lager | ₹ 68,30 | ₹ 68,33 | ₹ 69,58 | ₹ 68,31 | ₹ 68,71 |
Prestaties
| 1 dag | -1,46% | ||
| 1 week | -1,14% | ||
| Lopende maand | -0,48% | ||
| 1 maand | +24,83% | ||
| 3 maanden | +42,34% | ||
| 6 maanden | +56,79% | ||
| Lopend jaar | +22,89% | ||
| 1 jaar | +26,43% | ||
| 3 jaar | +44,99% | ||
| 5 jaar | +45,20% | ||
| 10 jaar | -79,08% |
Volumes
marktenDagvolume
5.342
Geschat dagvolume
5.342
Gem. dagvolume (20 daags)
5.665
Dagvolumeratio
0,94
Gem. dagvolume (20 daags) INR
401.818,45
Gem. dagvolume (20 daags) USD
4.252,44
Recordvolume 1
835.428
Recordvolume 2
653.312
Recordvolume 3
522.008
Gemiddelde kapitaalrotatie
0
Gemiddelde rotatie free float
0
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (INR)
2.087.966.423
Marktkapitalisatie (USD)
22.114.587
Omzet ()
11.790.949.000
Omzet (USD)
124.883.219
Aantal werknemers
556
Omzet / Werknemer (INR)
21.206.743
Omzet / Werknemer (USD)
224.610
Vrij verhandelbaar
28.74 %
Marktkap. free float (INR)
600.140.223
Marktkap. free float (USD)
6.356.354
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0.02%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
71,34
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
70,18
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
57,38
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
54,07
Koersspreiding / (MMA5)
+0,57%
Koersspreiding / (MMA20)
-1,06%
Koersspreiding / (MMA50)
-19,11%
Koersspreiding / (MMA100)
-23,76%
RSI 9 dagen
62,08
RSI 14 dagen
63,1
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,46% | -1,14% | +26,43% | +44,99% | 22,11 mln. | ||
| -1,34% | +0,38% | +6,40% | +23,89% | 126 mld. | ||
| +2,04% | +2,27% | +479,69% | +231,62% | 56,53 mld. | ||
| -0,12% | -1,32% | -17,26% | -45,01% | 39,5 mld. | ||
| +0,36% | -0,49% | +20,05% | -20,56% | 36,21 mld. | ||
| +0,08% | -0,37% | +41,61% | +69,92% | 26,43 mld. | ||
| -1,91% | -0,24% | +16,98% | -37,09% | 20,52 mld. | ||
| -1,78% | -1,17% | +50,10% | +15,04% | 20,5 mld. | ||
| -0,26% | +5,12% | +52,54% | +357,36% | 20,55 mld. | ||
| -0,73% | -3,26% | +10,97% | +27,05% | 19,94 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,51% | -0,86% | +68,75% | +66,72% | 36,63 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,38% | -1,01% | +86,66% | +62,42% |
Koersgeschiedenis: Signet Industries Limited
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
376fe84d24c.avJOcnERkUUFJtVkYmW0FpCPEKQW0pdFtyy60qgs-wg.MoYoFQVa5RAxTqIxOyvmYsHbXNJiuc4OxRvf5oVlnGESoj0QRHbDAGdUnA
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 11:50:27 | 70,99 | 25 | 5.342 |
| 11:46:39 | 71,00 | 500 | 5.317 |
| 11:31:03 | 71,00 | 200 | 4.817 |
| 11:12:14 | 71,00 | 500 | 4.617 |
| 11:11:38 | 68,90 | 500 | 4.117 |
| 11:11:23 | 68,90 | 500 | 3.617 |
| 11:11:18 | 68,90 | 500 | 3.117 |
| 11:11:01 | 68,90 | 1.744 | 2.617 |
| 07:55:36 | 71,96 | 15 | 873 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 68,3 | 74,49 | |
| 1 maand | 62,29 | 74,99 | |
| Lopend jaar | 40 | 74,99 | |
| 1 jaar | 40 | 74,99 | |
| 3 jaar | 39 | 97 | |
| 5 jaar | 30,8 | 97 | |
| 10 jaar | 13,3 | 447 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +22,89% | ||
| 2025 | -19,61% | ||
| 2024 | +10,46% | ||
| 2023 | +71,50% | ||
| 2022 | -16,34% | ||
| 2021 | +75,24% | ||
| 2020 | +16,44% | ||
| 2019 | -46,12% | ||
| 2018 | -54,22% | ||
| 2017 | -56,73% | ||
| 2016 | -66,98% | ||
| 2015 | +390,27% | ||
| 2014 | -58,11% | ||
| 2013 | +56,11% | ||
| 2012 | +115,46% | ||
| 2011 | -21,75% | ||
| 2010 | +4.013,71% | ||
| 2009 | +397,58% | ||
| 2003 | -60,43% | ||
| 2002 | -47,14% | ||
| 2001 | +5,95% | ||
| 2000 | +4,87% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers SIGIND
- Koersen Signet Industries Limited
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















