Inloggen
E-mail
Wachtwoord
Paswoord weergeven
Bewaren
Bent u uw wachtwoord vergeten?
Gratis lid worden
Registreer
Registreer
Instellingen
Instellingen
Dynamische koersen 
OFFON
  1. Homepagina
  2. Aandelen
  3. Nederland
  4. Euronext Amsterdam
  5. Sligro Food Group N.V.
  6. FinanciŽn
    SLIGR   NL0000817179

SLIGRO FOOD GROUP N.V.

(SLIGR)
Real-time koersen. Real Time Euronext Amsterdam - 20/09 17:35:23
23.4 EUR   +0.21%
15/09AEX heeft 800 punten weer in vizier
AM
13/09Albert Heijn rondt overname Deen-winkels af
AM
31/08Omzet horeca trekt flink aan
AM
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingenAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproducten 
Totale waarde
Start boekjaar: December 2018 2019 2020 2021 2022 2023
Marktkapitalisatie1 1 5301 0597471 033--
Bedrijfswaarde1 1 6971 4771 1491 4011 3461 319
Koers/winst verhouding 5,57x32,0x-10,7x45,0x22,6x18,5x
Dividendrendement 25,8%5,83%--2,99%3,74%
Marktkapitalisatie/omzet 0,65x0,44x0,38x0,49x0,42x0,41x
Bedrijfswaarde/omzet 0,72x0,62x0,59x0,67x0,55x0,52x
Bedrijfswaarde/EBITDA 14,0x11,6x15,3x12,6x9,23x8,32x
Koers/netto activa 2,86x2,12x1,73x2,25x2,14x2,04x
Aantal aandelen (in duizenden) 43 96544 14444 10844 143--
Referentieprijs (EUR) 34,824,016,923,423,423,4
Datum van publicatie 24/01/201924/01/202028/01/2021---
1 EUR in miljoenen
Geschatte gegevens
Evolutie van de resultatenrekening (Jaarlijkse gegevens)
Start boekjaar: december 2018 2019 2020 2021 2022 2023
Omzet1 2 3462 3951 9462 0872 4512 530
EBITDA1 12112775,0112146158
Bedrijfsresultaat (EBIT)1 82,044,0-76,028,260,772,8
EBIT marge 3,50%1,84%-3,91%1,35%2,48%2,88%
Resultaat voor belastingen (EBT)1 56,042,0-78,031,450,053,0
Nettowinst (verlies)1 27633,0-70,018,445,955,4
Nettomarge 11,8%1,38%-3,60%0,88%1,87%2,19%
WPA2 6,250,75-1,590,521,041,27
Dividend per aandeel2 8,971,40--0,700,88
Datum van publicatie 24/01/201924/01/202028/01/2021---
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Evolutie van de resultatenrekening (Kwartaalgegevens)
Start boekjaar: december 2018 S1 2019 Q1 2019 Q2 2019 Q3 2020 S1 2021 S1
Omzet1 1 131528607605943788
EBITDA 62,0----35,0
Bedrijfsresultaat (EBIT) 31,0----79,0-5,00
EBIT marge 2,74%----8,38%-0,63%
Resultaat voor belastingen (EBT) 31,0----82,0-6,00
Nettowinst (verlies) 29,0----72,0-4,00
Nettomarge 2,56%----7,64%-0,51%
WPA ------
Dividend per aandeel ------
Datum van publicatie 19/07/201818/04/201918/07/201917/10/201923/07/202022/07/2021
1 EUR in miljoenen
Vorige periodeVolgende periode
Balans
Start boekjaar: december 2018 2019 2020 2021 2022 2023
Netto schuldpositie1 167418402368313286
Netto kaspositie1 ------
Leverage (Schuld / EBITDA) 1,38x3,29x5,36x3,30x2,15x1,80x
Free Cash Flow1 -55,0-67,034,252,972,3
ROE (Rendement op eigen vermogen 11,8%6,71%-15,0%5,10%9,90%11,1%
Eigen vermogen1 2 348492466360463499
ROA (Rendement op activa) 5,45%2,61%-1,08%---
Totale activa1 5 0621 2656 467---
Boekwaarde per aandeel (netto activa per aandeel)2 12,211,39,7910,410,911,4
CPS (Cashflow per aandeel)2 1,023,002,251,674,203,28
Capex1 10012546,033,352,957,4
Capex / Omzet 4,26%5,22%2,36%1,60%2,16%2,27%
Datum van publicatie 24/01/201924/01/202028/01/2021---
1 EUR in miljoenen
2 EUR
Kerncijfers
Marktkapitalisatie (EUR) 1 032 955 911
Marktkapitalisatie (USD) 1 212 247 284
Omzet (EUR) 1 946 000 000
Omzet (USD) 2 283 047 200
Aantal werknemers 4 116
Omzet / Werknemer (EUR) 472 789
Omzet / Werknemer (USD) 554 676
Percentage vrij verhandelbaar 50,8%
Vrij verhandelbare marktkapitalisatie (EUR) 525 100 923
Vrij verhandelbare marktkapitalisatie (USD) 616 243 308
Gem. handelsvolume (20 daags) (EUR) 550 363
Gem. handelsvolume (20 daags) (USD) 645 686
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%) 0,05%
WPA & Dividend
Historische koers/winstverhouding
Evolutie van de historische prestaties
Historische marktkapitalisatie/EBITDA