|
Beurs gesloten -
Euronext Paris
17:55:00 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 122,00 EUR | +0,16% |
|
+3,21% | -7,15% |
| 10/09 | Euronext neemt Genfit en Inventiva op in SBF 120-index; Interparfums en Verallia maken plaats | RE |
| 04/09 | Franse en Benelux-aandelen: factoren om in de gaten te houden | RE |
| Marktkapitalisatie | 1,54 mld. 1,71 mld. 1,44 mld. 1,3 mld. 2,45 mld. 163 mld. 2,46 mld. 17,25 mld. 6,74 mld. 84,63 mld. 6,43 mld. 6,29 mld. 272 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
10,6x | k/w-verhouding 2027 * | 8,84x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 3,04 mld. 3,38 mld. 2,84 mld. 2,57 mld. 4,83 mld. 322 mld. 4,86 mld. 34,04 mld. 13,29 mld. 167 mld. 12,69 mld. 12,42 mld. 537 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,56x | EV/omzet 2027 * | 0,53x |
| Vrij verhandelbaar |
24,35% | Dividendrendement 2026 * |
3,59% | Dividendrendement 2027 * | 4,33% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Paris
| STF | Real Time | |
CBOE
| STFp | Real Time | |
London S.E.
| 0NY3 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0NY3 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| STP | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| STP | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| STP | Real Time |
| 20-07-22 | Stef : L'Essentiel 2021/2022 en néerlandais | PU |
| 03-01-22 | STEF : Croissance externe | PU |
| 19-10-21 | STEF : croissance externe | PU |
| 1 dag | +0,16% | ||
| 1 week | +3,21% | ||
| Lopende maand | -1,61% | ||
| 1 maand | -3,33% | ||
| 6 maanden | +1,67% | ||
| Lopend jaar | -7,15% |
| 1 week | 118,2 | 123,8 | |
| 1 maand | 118,2 | 129,6 | |
| Lopend jaar | 113,6 | 138,4 | |
| 1 jaar | 113,6 | 138,4 | |
| 3 jaar | 99,3 | 147 | |
| 5 jaar | 73 | 147 | |
| 10 jaar | 57,2 | 147 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Stanislas Lemor
CEO | Algemeen Directeur | 52 | 30-04-2019 |
Ludovic Laporte
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-05-2019 |
Christophe Leray
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-01-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Bernard Jolivet
BRD | Directeur/Bestuurslid | 78 | 28-09-2012 |
| Directeur/Bestuurslid | 75 | 28-07-2010 | |
Murielle Lemoine
BRD | Directeur/Bestuurslid | 58 | 01-01-2011 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23/01/26 | Verkoop | Bestuurder | 1.210 | 0,0094% | ||
| 23/01/26 | Verkoop | Bestuurder | 2.455 | 0,0191% | ||
| 23/01/26 | Verkoop | Bestuurder | 335 | 0,0026% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,16% | +3,21% | +1,16% | +17,31% | 1,72 mld. | ||
| +0,06% | +2,83% | +24,38% | +33,97% | 168 mld. | ||
| +0,13% | +2,12% | +32,30% | +52,18% | 88,47 mld. | ||
| -0,21% | +2,20% | +13,79% | +22,91% | 75,42 mld. | ||
| -0,05% | +2,40% | +10,47% | +54,52% | 72,13 mld. | ||
| +0,27% | +2,87% | +26,12% | +13,99% | 71,95 mld. | ||
| -0,56% | +3,89% | +34,71% | -11,53% | 37,98 mld. | ||
| +0,03% | +2,71% | +64,08% | +16,21% | 21,51 mld. | ||
| +0,57% | +0,86% | +40,57% | +140,57% | 21,21 mld. | ||
| -3,30% | -6,46% | - | - | 16,46 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,26% | +0,77% | +27,51% | +37,79% | 57,46 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,04% | +0,97% | +25,41% | +35,66% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 5,46 mld. 6,07 mld. 5,09 mld. 4,62 mld. 8,67 mld. 578 mld. 8,72 mld. 61,12 mld. 23,87 mld. 300 mld. 22,79 mld. 22,3 mld. 964 mld. | 5,63 mld. 6,26 mld. 5,26 mld. 4,76 mld. 8,94 mld. 596 mld. 9 mld. 63,07 mld. 24,63 mld. 309 mld. 23,51 mld. 23 mld. 995 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 140 mln. 155 mln. 130 mln. 118 mln. 222 mln. 14,8 mld. 223 mln. 1,57 mld. 611 mln. 7,68 mld. 584 mln. 571 mln. 24,7 mld. | 170 mln. 189 mln. 158 mln. 143 mln. 269 mln. 17,95 mld. 271 mln. 1,9 mld. 741 mln. 9,31 mld. 708 mln. 693 mln. 29,96 mld. |
| Nettoschuld | 1,5 mld. 1,67 mld. 1,4 mld. 1,27 mld. 2,38 mld. 159 mld. 2,39 mld. 16,78 mld. 6,55 mld. 82,33 mld. 6,26 mld. 6,12 mld. 265 mld. | 1,45 mld. 1,62 mld. 1,36 mld. 1,23 mld. 2,31 mld. 154 mld. 2,32 mld. 16,28 mld. 6,36 mld. 79,87 mld. 6,07 mld. 5,94 mld. 257 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 14-10-26 | € 122,00 | +0,16% | 797 |
| 13-10-26 | € 121,80 | +1,00% | 1.435 |
| 12-10-26 | € 120,60 | -0,33% | 1.585 |
| 09-10-26 | € 121,00 | +1,00% | 1.042 |
| 08-10-26 | € 119,80 | +1,35% | 599 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Winst van het jaar - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















