|
Geschatte realtime
Cboe BZX
18:03:47 14-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 43,44 USD | +0,65% |
|
-1,46% | +32,65% |
| 18/09 | Beretta bereid om bod uit te brengen om belang in Ruger te verhogen naar 25 % 'in de komende uren' | MT |
| 17/09 | Aandelen Sturm, Ruger stijgen voorbeurs na overnamebod door Beretta | MT |
Beursnotering
NYSE
RGR 43,33 $
+0,39%
19,6 mln.
$
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| RGR | 43,33USD | +0,39% | 19,6 mln. $ | ||
CBOE
| RGR | 43,33USD | +0,44% | 731K $ | |
Tradegate
| ST2 | 38,58EUR | -2,08% | 6,37K € | |
Deutsche Boerse AG
| ST2 | 38,16EUR | -2,35% | 0 € | |
Börse Stuttgart
| ST2 | 38,72EUR | +0,94% | 0 € | |
Boerse Muenchen
| ST2 | 38,98EUR | +0,78% | 0 € | |
Berne S.E.
| ST2 | 35,95CHF | -0,49% | 0 CHF |
Vijfdaags koersverloop: Sturm, Ruger & Company, Inc.
uitgestelde koers NYSE| 08-10-2026 | 09-10-2026 | 12-10-2026 | 13-10-2026 | 14-10-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | US$ 43,61 | US$ 43,26 | US$ 43,92 | US$ 43,16 | US$ 43,33 |
| Volume | 402.751 | 296.590 | 255.895 | 762.326 | 452.438 |
| Variatie | -0,77% | -0,80% | +1,53% | -1,73% | +0,65% |
| Opening | US$ 43,94 | US$ 43,81 | US$ 43,30 | US$ 44,07 | US$ 43,08 |
| Hoger | US$ 44,25 | US$ 44,03 | US$ 43,97 | US$ 44,28 | US$ 43,70 |
| Lager | US$ 43,45 | US$ 43,25 | US$ 42,74 | US$ 42,97 | US$ 42,66 |
Prestaties
| 1 dag | +0,65% | ||
| 1 week | -1,46% | ||
| Lopende maand | +1,95% | ||
| 1 maand | +15,09% | ||
| 3 maanden | +14,36% | ||
| 6 maanden | +2,41% | ||
| Lopend jaar | +32,65% | ||
| 1 jaar | -8,11% | ||
| 3 jaar | -20,52% | ||
| 5 jaar | -44,64% | ||
| 10 jaar | -23,88% |
Volumes
marktenDagvolume
452.438
Geschat dagvolume
1.270.954
Gem. dagvolume (20 daags)
256.579
Dagvolumeratio
4,95
Gem. dagvolume (20 daags) USD
11.145.791,76
Recordvolume 1
4.197.300
Recordvolume 2
3.619.435
Recordvolume 3
3.389.300
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,02
Gemiddelde rotatie free float
0,02
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (USD)
689.621.528
Omzet (USD)
546.057.000
Aantal werknemers
1.780
Omzet / Werknemer (USD)
306.774
Vrij verhandelbaar
55,21%
Marktkap. free float (USD)
584.414.151
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
1,62%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
43,58
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
42,15
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
39,61
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
39,19
Koersspreiding / (MMA5)
+0,32%
Koersspreiding / (MMA20)
-2,96%
Koersspreiding / (MMA50)
-8,81%
Koersspreiding / (MMA100)
-9,77%
STIM
RSI 9 dagen
66,39
RSI 14 dagen
66,67
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,65% | -1,46% | -8,11% | -20,52% | 690 mln. | ||
| +0,36% | +2,58% | +2,52% | -13,85% | 9,57 mld. | ||
| -1,87% | +1,45% | +139,92% | - | 6,25 mld. | ||
| -2,50% | +1,11% | -47,25% | -55,33% | 5,84 mld. | ||
| -2,20% | -0,50% | -1,24% | +49,21% | 4,75 mld. | ||
| +1,05% | +0,81% | -42,45% | +10,16% | 4,07 mld. | ||
| -1,14% | -2,49% | -1,78% | -17,38% | 4,05 mld. | ||
| +0,01% | -4,84% | -20,64% | -27,47% | 3,78 mld. | ||
| +1,11% | +0,87% | -26,88% | -0,80% | 3,64 mld. | ||
| -0,17% | -0,21% | +19,15% | -11,64% | 3,36 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,48% | -0,66% | +1,32% | -9,74% | 4,6 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,66% | -0,01% | +6,95% | -10,34% |
Koersgeschiedenis: Sturm, Ruger & Company, Inc.
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Recente transacties
aedd8ecf5beff484437592f952c0df.Xe00-O4TEz4LNdWq_LUoUPFTpBgeHdBwRgTRhz2S3dI.DKYBvZR4YXpRcIr6yYdqBZoq_F1OJL4ZKWHi5XH0teANugO8rGclSFRZog
| Datum | Koers | Volume | Totaal |
|---|---|---|---|
| 17:48:36 | 43,33 | 202 | 238.226 |
| 17:48:36 | 43,33 | 100 | 238.024 |
| 17:47:49 | 43,31 | 116 | 237.924 |
| 17:47:49 | 43,31 | 172 | 237.808 |
| 17:46:56 | 43,34 | 100 | 237.636 |
| 17:46:46 | 43,32 | 100 | 237.536 |
| 17:46:01 | 43,38 | 100 | 237.436 |
| 17:45:51 | 43,40 | 100 | 237.336 |
| 17:45:51 | 43,37 | 200 | 237.236 |
| 17:45:51 | 43,36 | 100 | 237.036 |
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 42,66 | 44,28 | |
| 1 maand | 36,99 | 44,82 | |
| Lopend jaar | 32,55 | 44,82 | |
| 1 jaar | 28,33 | 48,21 | |
| 3 jaar | 28,33 | 55,94 | |
| 5 jaar | 28,33 | 81,72 | |
| 10 jaar | 28,33 | 92,49 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +32,19% | ||
| 2025 | -7,69% | ||
| 2024 | -22,18% | ||
| 2023 | -10,21% | ||
| 2022 | -25,58% | ||
| 2021 | +4,53% | ||
| 2020 | +38,36% | ||
| 2019 | -11,63% | ||
| 2018 | -4,71% | ||
| 2017 | +5,98% | ||
| 2016 | -11,59% | ||
| 2015 | +72,13% | ||
| 2014 | -52,62% | ||
| 2013 | +60,99% | ||
| 2012 | +35,68% | ||
| 2011 | +118,84% | ||
| 2010 | +57,63% | ||
| 2009 | +62,48% | ||
| 2008 | -27,90% | ||
| 2007 | -13,75% | ||
| 2006 | +36,95% | ||
| 2005 | -22,37% | ||
| 2004 | -20,58% | ||
| 2003 | +18,81% | ||
| 2002 | -20,12% | ||
| 2001 | +26,94% | ||
| 2000 | +6,34% | ||
| 1999 | -25,65% | ||
| 1998 | -35,25% | ||
| 1997 | -4,84% | ||
| 1996 | +41,55% | ||
| 1995 | -3,52% | ||
| 1994 | +14,07% | ||
| 1993 | +27,16% | ||
| 1992 | +32,07% | ||
| 1991 | +30,22% | ||
| 1990 | -24,17% | ||
| 1989 | +53,85% | ||
| 1988 | +11,43% | ||
| 1987 | -2,78% | ||
| 1986 | -2,70% | ||
| 1985 | +19,35% |
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















