Totale waarde : Tailam Tech Construction Holdings Limited

Marktkapitalisatie 130 mln. 152 mln. 19,42 mln. 16,75 mln. 15,75 mln. 14,38 mln. 26,91 mln. 1,83 mld. 26,97 mln. 186 mln. 72,26 mln. 942 mln. 72,91 mln. 71,33 mln. 3,03 mld. k/w-verhouding 2024
-6,48x
k/w-verhouding 2025 17,2x
Bedrijfswaarde 123 mln. 144 mln. 18,4 mln. 15,87 mln. 14,92 mln. 13,63 mln. 25,51 mln. 1,74 mld. 25,55 mln. 176 mln. 68,48 mln. 893 mln. 69,1 mln. 67,6 mln. 2,88 mld. EV/omzet 2024
0,29x
EV/omzet 2025 0,38x
Vrij verhandelbaar
32,41%
Dividendrendement 2024 *
-
Dividendrendement 2025 -
21/08 Tailam Tech Construction Holdings Limited rapporteert resultaten over het eerste halfjaar eindigend op 30 juni 2026 CI
11/08 Tailam Tech Construction Holdings Limited geeft niet-geauditeerde geconsolideerde winstverwachting af voor het eerste halfjaar eindigend op 30 juni 2026 CI
27/03 Tailam Tech Construction Holdings Limited rapporteert jaarcijfers over het boekjaar eindigend op 31 december 2025 CI
11/03 Tailam Tech Construction verwacht geconsolideerde winst van RMB 4,8 miljoen tot RMB 6,5 miljoen voor boekjaar 2025 RE
11/03 Tailam Tech Construction voorspelt turnaround naar winst in 2025 MT
11/03 Tailam Tech Construction Holdings Limited geeft geconsolideerde winstverwachting af voor het boekjaar eindigend op 31 december 2025 CI
31-10-25 Tailam Tech Construction Holdings Limited kondigt wijzigingen in Raad van Bestuur en commissies aan, per 31 oktober 2025 CI
22-08-25 Tailam Tech Construction Holdings Limited publiceert halfjaarcijfers per 30 juni 2025 CI
08-08-25 Tailam Tech Construction Holdings Limited Geeft Winstverwachting voor Eerste Halfjaar 2025 CI
28-03-25 Tailam Tech Construction Holdings Limited rapporteert resultaten voor het volledige jaar eindigend op 31 december 2024 CI
17-03-25 Tailam Tech Construction zegt voor het boekjaar een geconsolideerd verlies van 10,6 miljoen RMB te verwachten RE
17-03-25 Tailam Tech Construction Holdings Limited geeft niet-gecontroleerde geconsolideerde winstrichtlijnen voor het jaar eindigend op 31 december 2024 CI
21-01-25 Tailam Tech Construction Arm, Anhui Conch Cement Units ondertekenen overeenkomst voor cementproducten MT
1 week+2,70%
Lopende maand+2,70%
1 maand-3,80%
3 maanden+28,81%
6 maanden+24,59%
Lopend jaar+38,18%
1 week 0,36
Extreem 0.36
0,39
1 maand 0,36
Extreem 0.36
0,44
Lopend jaar 0,23
Extreem 0.23
0,52
1 jaar 0,16
Extreem 0.157
0,52
3 jaar 0,15
Extreem 0.151
0,52
5 jaar 0,15
Extreem 0.151
0,52
10 jaar 0,15
Extreem 0.151
3
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 49 07-03-2019
Financieel Directeur/CFO 73 07-03-2019
Corporate Officer/Principal 40 07-03-2019
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Voorzitter 49 07-03-2019
Directeur/Bestuurslid 40 07-03-2019
Directeur/Bestuurslid 73 07-03-2019
Datum Insider Type Hoofdpost Volume % marktkap. Belang
31/08/26 Andere

Bestuurder

-26.870.000 6,7175%
30/04/24 Andere

Bestuurder

26.870.000 6,7175%
26/08/20 Andere

Bestuurder

516.000 0,1290%
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
0,00%+2,70%+87,19%+82,69% 19,39 mln.
+2,36%+1,48%+13,46%+26,96% 49,42 mld.
+2,79%-1,08%+38,79%-11,62% 16,78 mld.
0,00%0,00%+98,77%+179,61% 13,1 mld.
+0,96%-0,78%-24,68%-32,25% 13,17 mld.
-0,23%-2,55%-20,32%-1,18% 9,13 mld.
+1,62%-0,61%-6,73%+47,72% 8,25 mld.
0,00%-2,22%+103,56%+221,37% 7,91 mld.
+3,81%+3,59%+57,46%+83,03% 6,23 mld.
+0,46%-1,63%-13,16%-0,15% 5,94 mld.
Gemiddelde +1,18%-0,10%+33,43%+59,62% 12,99 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +1,65%-0,78%+24,20%+44,00%

Financiën

2024 2025
Omzet 185 mln. 217 mln. 27,66 mln. 23,85 mln. 22,42 mln. 20,49 mln. 38,33 mln. 2,61 mld. 38,4 mln. 265 mln. 103 mln. 1,34 mld. 104 mln. 102 mln. 4,32 mld. 244 mln. 286 mln. 36,42 mln. 31,41 mln. 29,53 mln. 26,98 mln. 50,47 mln. 3,44 mld. 50,57 mln. 349 mln. 136 mln. 1,77 mld. 137 mln. 134 mln. 5,69 mld.
Nettowinst (verlies) -11,02 mln. -12,89 mln. -1,64 mln. -1,42 mln. -1,33 mln. -1,22 mln. -2,28 mln. -155 mln. -2,28 mln. -15,76 mln. -6,12 mln. -79,79 mln. -6,17 mln. -6,04 mln. -257 mln. 5,74 mln. 6,72 mln. 857K 739K 695K 635K 1,19 mln. 80,97 mln. 1,19 mln. 8,21 mln. 3,19 mln. 41,58 mln. 3,22 mln. 3,15 mln. 134 mln.
Nettoschuld -17,88 mln. -20,92 mln. -2,67 mln. -2,3 mln. -2,16 mln. -1,98 mln. -3,7 mln. -252 mln. -3,71 mln. -25,58 mln. -9,93 mln. -129 mln. -10,02 mln. -9,8 mln. -417 mln. -6,81 mln. -7,97 mln. -1,02 mln. -877K -824K -753K -1,41 mln. -96,03 mln. -1,41 mln. -9,74 mln. -3,78 mln. -49,31 mln. -3,82 mln. -3,73 mln. -159 mln.
Logo Tailam Tech Construction Holdings Limited
Tailam Tech Construction Holdings Ltd is een investeringsholding die zich voornamelijk bezighoudt met de productie en verkoop van voorgespannen hoogwaardig betonpalen (PHC), bouwbeton en betonblokken van keramiet. De producten van de onderneming worden voornamelijk gebruikt in industriële gebouwen, commercieel vastgoed en andere bouwprojecten, evenals in infrastructuurprojecten zoals spoorwegen en bruggen. De onderneming is actief op de binnenlandse markt.
Werknemers
46
Datum Koers Variatie Volume
04-09-26 HK$ 0,3800 0,00% 0
03-09-26 HK$ 0,3800 +5,56% 36.000
02-09-26 HK$ 0,3600 -2,70% 14.000
01-09-26 HK$ 0,3700 0,00% 0
31-08-26 HK$ 0,3700 0,00% 86.000
  1. Beurs
  2. Aandelen
  3. Koers 6193