Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

TELECOM SERVICE ONE HOLDINGS LIMITED

(3997)
  Rapport
Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange  -  09:08 30-11-2022
2.210 HKD   -3.07%
18/07Telecom Service One Unit, Beijing XinKeDaTong ondertekenen Memorandum van Overeenstemming voor Potentiële Zakelijke Partnerschappen; Aandelen klimmen 7%
MT
24/06Telecom Service One Holdings Limited maakt winstcijfers bekend voor het volledige jaar eindigend op 31 maart 2022
CI
15/06Telecomdienst boekt verlies in boekjaar 22
MT
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsAgendaOndernemingFinanciŽnBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Dagen
:
Uren
:
Minuten
:
Seconden
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Hong Kong Stock Exchange - 30/11 09:08:26
24/11/2022 25/11/2022 28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 Datum
2.29(c) 2.27(c) 2.35(c) 2.28(c) 2.21(c) Koers
-3.38% -0.87% +3.52% -2.98% -3.07% Variatie
142 000 116 000 184 000 102 000 316 000 Volume
2.37 2.3 2.28 2.36 2.28 Opening
2.37 2.31 2.38 2.36 2.5 Hoger
2.26 2.27 2.19 2.27 2.07 Lager
Prestaties
1 dag -3.07%
5 dagen -6.94%
1 week -9.80%
Lopende maand 97.32%
1 maand -20.50%
3 maanden -32.00%
6 maanden -16.92%
Lopend jaar 70.00%
1 jaar 57.86%
3 jaren 84.17%
5 jaren 2.31%
Volumes Hong Kong Stock Exchange
Dagvolume 316 000
Geschat dagvolume 316 000
Gem. dagvolume (20 daags) 2 227 850
Dagvolumeratio 0.14
Gem. dagvolume (20 daags) HKD 4 923 548.50
Gem. dagvolume (20 daags) USD 630 440.69
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 25 338 000
Recordvolume 2 25 114 000
Recordvolume 3 14 824 000
Basisgegevens
Aantal aandelen 128 342 000
Marktkapitalisatie HKD 292 619 760
Marktkapitalisatie USD 37 463 817
Percentage vrij verhandelbaar 27.4%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen HKD 77 836 200
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 9 966 614
KoersuitschietersKoers 
1 week 2.07
2.50
1 maand 1.00
3.01
Lopend jaar 1.00
8.00
1 jaar 1.00
8.00
3 jaren 0.79
8.00
5 jaren 0.79
8.00
10 jaren 0.60
8.00
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 2.31
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 2.18
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 4.18
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 3.82
Price spread / (MMA5) 4.62%
Price spread / (MMA20) -1.20%
Price spread / (MMA50) 89.20%
Price spread / (MMA100) 72.98%
RSI 9 dagen 41.30
RSI 14 dagen 39.81
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
TELECOM SERVICE ONE HOLDINGS LIMITED-3.07%-6.94%70.00%57.86%84.17%37
DRIVEN BRANDS HOLDINGS INC.2.22%-4.07%-9.70%-1.62%--.--%4 972
HOMESERVE PLC0.00%-0.25%36.19%32.48%-0.33%4 801
BOYD GROUP SERVICES INC.3.24%-0.54%9.66%6.06%9.18%3 342
BYBON GROUP COMPANY LIMITED1.39%-3.31%25.43%21.87%40.93%256
S.J.S. ENTERPRISES LIMITED-0.82%1.42%19.15%1.44%--.--%171
AMA GROUP LIMITED-2.27%-10.20%-50.00%-46.25%-82.66%157
JAPAN LIVING WARRANTY INC.3.84%9.55%-6.54%-12.95%78.48%79
WINIA AID CO., LTD.-2.20%-3.12%--.--%--.--%--.--%74
ZHONGSHI MINAN HOLDINGS LIMITED1.32%-18.93%27.78%27.07%-66.18%58
SHAGRIR GROUP VEHICLE SERVICES LTD0.00%-0.06%-17.06%-13.97%29.32%44
JAPAN WARRANTY SUPPORT CO., LTD.2.38%6.49%--.--%--.--%--.--%39
E-HOME HOUSEHOLD SERVICE HOLDINGS LIMITED3.79%0.20%-97.87%-98.54%--.--%3
ANTZ. CO., LTD1.69%-6.25%-15.79%-29.62%-57.52%1
 Gemiddelde1.12%-2.24%-7.16%-10.37%-6.10%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.58%-1.84%11.51%11.98%3.45%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
30-11-20222.282.502.072.21316 000
29-11-20222.362.362.272.28102 000
28-11-20222.282.382.192.35184 000
25-11-20222.302.312.282.27116 000
24-11-20222.372.372.262.29142 000
23-11-20222.482.482.372.37309 000
22-11-20222.452.522.412.45360 000
Dagelijkse grafiek TELECOM SERVICE ONE HOLDINGS LIMITED
Duur : Periode :
Telecom Service One Holdings Limited : Grafische technische analyse Telecom Service One Holdings Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 70.00%
2021 51.16%
2020 -42.67%
2019 -49.15%
2018 37.21%
2017 4.88%
2016 16.48%
2015 14.29%
2014 75.00%
2013 -38.03%