Totale waarde: TF1

Marktkapitalisatie 1,21 mld. 1,36 mld. 1,13 mld. 1,02 mld. 1,93 mld. 129 mld. 1,94 mld. 13,53 mld. 5,3 mld. 66,94 mld. 5,09 mld. 4,98 mld. 215 mld. k/w-verhouding 2026 *
13,6x
k/w-verhouding 2027 * 13,4x
Bedrijfswaarde 819 mln. 917 mln. 764 mln. 692 mln. 1,3 mld. 87,04 mld. 1,31 mld. 9,15 mld. 3,58 mld. 45,27 mld. 3,44 mld. 3,37 mld. 145 mld. EV/omzet 2026 *
0,38x
EV/omzet 2027 * 0,39x
Vrij verhandelbaar
42,1%
Dividendrendement 2026 *
11,3%
Dividendrendement 2027 * 11,7%
1 dag-0,43%
1 week-2,29%
Lopende maand-5,96%
1 maand-14,86%
3 maanden-14,98%
6 maanden-19,27%
Lopend jaar-30,85%
1 week 5,7
Extreem 5.705
6,08
1 maand 5,7
Extreem 5.705
6,78
Lopend jaar 5,7
Extreem 5.705
8,34
1 jaar 5,7
Extreem 5.705
8,53
3 jaar 5,7
Extreem 5.705
9,17
5 jaar 5,56
Extreem 5.56
9,5
10 jaar 4,06
Extreem 4.062
13,42
Bedrijfsleider TitelLeeftijdVan
Algemeen Directeur 57 27-10-2022
Financieel Directeur/CFO 45 -
Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O 54 05-06-2023
Bestuurder TitelLeeftijdVan
Voorzitter 57 13-02-2023
Directeur/Bestuurslid 62 18-04-2013
Directeur/Bestuurslid 56 14-04-2022
Datum Insider Type Hoofdpost Volume % marktkap. Belang
4/06/26 KoopOnderneming 50.000 0,0237%
3/06/26 KoopOnderneming 39.500 0,0187%
2/06/26 KoopOnderneming 50.000 0,0237%
Verschil (%) Varia. 5d. Varia. 1j. Varia. 3j. Kap.($)
-0,43%-2,29%-32,39%-15,85% 1,36 mld.
+0,08%+4,37%-1,53%+28,73% 187 mld.
-0,14%+0,68%+7,57%+101,94% 24,94 mld.
+1,46%-0,11%+22,75%-45,71% 8,97 mld.
-1,27%+0,73%+14,26%+147,21% 5,8 mld.
+0,01%+2,03%-17,43%+14,27% 4,95 mld.
+0,85%+3,69%-14,86%-9,01% 4,93 mld.
-1,82%-0,18%-24,49%+91,78% 4,38 mld.
-0,11%+0,12%-9,28%+19,02% 4,37 mld.
+1,50%-1,30% - - 4,26 mld.
Gemiddelde +0,01%+1,28%-6,16%+36,93% 25,13 mld.
Gewogen gemiddelde per kap. +0,07%+3,56%-0,66%+35,85%

Financiën

2026 *2027 *
Omzet 2,16 mld. 2,42 mld. 2,02 mld. 1,83 mld. 3,44 mld. 230 mld. 3,47 mld. 24,15 mld. 9,45 mld. 120 mld. 9,09 mld. 8,89 mld. 384 mld. 2,19 mld. 2,45 mld. 2,04 mld. 1,85 mld. 3,48 mld. 232 mld. 3,5 mld. 24,42 mld. 9,56 mld. 121 mld. 9,19 mld. 8,99 mld. 388 mld.
Nettowinst (verlies) 85,91 mln. 96,17 mln. 80,07 mln. 72,59 mln. 137 mln. 9,13 mld. 138 mln. 959 mln. 376 mln. 4,75 mld. 361 mln. 353 mln. 15,23 mld. 88,78 mln. 99,38 mln. 82,75 mln. 75,02 mln. 141 mln. 9,43 mld. 142 mln. 991 mln. 388 mln. 4,91 mld. 373 mln. 365 mln. 15,74 mld.
Nettoschuld -392 mln. -439 mln. -366 mln. -331 mln. -624 mln. -41,68 mld. -629 mln. -4,38 mld. -1,71 mld. -21,68 mld. -1,65 mld. -1,61 mld. -69,56 mld. -358 mln. -401 mln. -334 mln. -303 mln. -569 mln. -38,04 mld. -574 mln. -4 mld. -1,56 mld. -19,78 mld. -1,51 mld. -1,47 mld. -63,48 mld.
Voorlopige winst- en verliesrekening - Jaarlijks - TF1
Logo TF1
TF1 is een belangrijke speler in de Franse audiovisuele sector en actief in de uitgave, productie en verspreiding van content. De omzet per activiteit is als volgt onderverdeeld: - Media (83,6%): een aanbod aan leidende content en lineaire en digitale reclame-inkomsten, waaronder 5 FTA-zenders (TF1, TMC, TFX, TF1 Séries Films en LCI), 4 themazenders (Ushuaia TV, Histoire TV, TV Breizh en Série Club), 2 platformen voor inhoud op aanvraag (TF1+ en TFOU MAX) en het advertentieverkoophuis TF1 PUB. De groep is ook actief in muziekproductie en live shows met Muzeek One; - Audiovisuele productie (16,4%; Studio TF1): productie van content volgens een onderscheidende multi-genre strategie (televisiefilms, dagelijkse programma's, fictie, distributie, animatie, documentaires, enz.). De geografische verdeling van de omzet is als volgt: Frankrijk (84,3%), Continentaal Europa (11%) en andere (4,7%).
Werknemers
2.972
Datum Koers Variatie Volume
13-10-26 € 5,760 -0,43% 579.074
12-10-26 € 5,785 -1,62% 341.191
09-10-26 € 5,880 -2,49% 292.244
08-10-26 € 6,030 +2,03% 442.695
07-10-26 € 5,910 +0,25% 260.097
Trader
Beleggings
Globaal
Kwaliteit van de publicaties
ESG MSCI
AAA
MarketScreener Ratings - TF1
Verkoop
Consensus
Koop
Gemiddeld advies
Houden
Aantal analisten
6
Laatste slotkoers
5,760EUR
Gemiddelde koersdoel
7,600EUR
Spread / Gemiddelde doel
+31,94%

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage

Afwijkingspercentage - Omzet - Kwartalen - TF1
  1. Beurs
  2. Aandelen
  3. Koers TFI