Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

TIANJIN CAPITAL ENVIRONMENTAL PROTECTION GROUP COMPANY LIMITED

(600874)
  Rapport
slotkoers Shanghai Stock Exchange  -  02-12-2022
6.470 CNY   +0.15%
28/11Tianjin Capital Unit bouwt riolering op China's Jincang Expressway
MT
25/10De winst van Tianjin Capital daalt naar $3,2 miljoen door een daling van het bedrijfsresultaat met bijna 20%.
MT
25/10Tianjin Capital Environmental Protection Group Company Limited rapporteert resultaten voor de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Shanghai Stock Exchange - 02/12
28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 Datum
6.41 6.46 6.48 6.46 6.47 Koers
5994394 6594615 5628400 4367200 3748622 Volume
+0.31% +0.78% +0.31% -0.31% +0.15% Variatie
Prestaties
1 dag 0.15%
5 dagen 0.94%
1 week 1.25%
Lopende maand -0.15%
1 maand 5.20%
3 maanden -5.13%
6 maanden -6.37%
Lopend jaar -8.49%
1 jaar -2.85%
3 jaren -6.50%
5 jaren -51.54%
10 jaren 57.80%
Volumes Shanghai Stock Exchange
Dagvolume 3 748 622
Gem. dagvolume (20 daags) 4 692 831
Gem. dagvolume (20 daags) CNY 30 362 616.57
Gem. dagvolume (20 daags) USD 0.00
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 195 076 600
Recordvolume 2 185 455 100
Recordvolume 3 176 746 500
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie CNY 0
Marktkapitalisatie USD 1 277 368 778
Percentage vrij verhandelbaar 41.7%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen CNY 4 236 026 812
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 0
KoersuitschietersKoers 
1 week 6.25
6.54
1 maand 6.22
6.54
Lopend jaar 5.91
8.37
1 jaar 5.91
8.37
3 jaren 5.56
8.37
5 jaren 5.56
15.88
10 jaren 4.11
24.93
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 6.46
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 6.37
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 6.33
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 6.61
Price spread / (MMA5) -0.15%
Price spread / (MMA20) -1.55%
Price spread / (MMA50) -2.16%
Price spread / (MMA100) 2.16%
RSI 9 dagen 65.34
RSI 14 dagen 59.44
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
TIANJIN CAPITAL ENVIRONMENTAL PROTECTION GROUP COMPANY LIMITED0.15%0.94%-8.49%-2.85%-6.50%1 277
CHONGQING WATER GROUP CO.,LTD.-0.19%-0.75%-17.63%-16.85%-3.30%3 611
CENTRAL PLAINS ENVIRONMENT PROTECTION CO.,LTD.0.88%-0.15%7.03%5.06%15.32%951
WUHAN TIANYUAN ENVIRONMENTAL PROTECTION CO.,LTD3.80%6.01%-43.18%--.--%--.--%683
SUNTAR ENVIRONMENTAL TECHNOLOGY CO., LTD.3.38%3.98%-28.46%-32.46%-23.96%680
WUHAN SANZHEN INDUSTRY HOLDING CO.,LTD0.00%0.97%-8.20%-3.83%-0.79%634
HEILONGJIANG INTERCHINA WATER TREATMENT CO.,LTD0.40%2.83%-1.55%4.53%1.60%584
CHINA EVERBRIGHT WATER LIMITED0.00%4.17%-20.63%-19.35%-20.63%528
FUJIAN HAIXIA ENVIRONMENTAL PROTECTION GROUP CO.,LTD.0.31%2.19%4.82%8.83%4.65%497
GUANGDONG LIANTAI ENVIRONMENTAL PROTECTION CO.,LTD.-0.34%1.57%-16.33%-14.74%-23.30%479
SHANGHAI EMPEROR OF CLEANING HI-TECH CO., LTD5.85%7.09%15.27%12.72%81.49%472
CEC ENVIRONMENTAL PROTECTION CO.,LTD0.41%1.68%-11.33%-12.30%26.35%468
GUANGXI BOSSCO ENVIRONMENTAL PROTECTION TECHNOLOGY CO.,LTD.1.50%3.57%-32.15%-31.54%-38.88%439
ANHUI ZHONGHUAN ENVIRONMENTAL PROTECTION TECHNOLOGY CO.,LTD1.71%3.94%-17.11%-15.34%13.02%427
CSD WATER SERVICE CO., LTD.1.25%2.75%-14.16%-10.76%3.51%353
HYNAR WATER GROUP CO., LTD.1.22%3.39%-43.05%-49.85%--.--%293
 Gemiddelde1.35%2.88%-15.11%-12.56%2.70%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.94%1.77%-14.90%-12.42%0.75%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-20226.476.506.436.473 748 622
01-12-20226.526.546.456.464 367 200
30-11-20226.456.546.456.485 628 400
29-11-20226.416.486.406.466 594 615
28-11-20226.366.436.256.415 994 394
25-11-20226.346.426.326.393 788 500
24-11-20226.396.416.346.363 514 974
Dagelijkse grafiek TIANJIN CAPITAL ENVIRONMENTAL PROTECTION GROUP COMPANY LIMITED
Duur : Periode :
Tianjin Capital Environmental Protection Group Company Limited : Grafische technische analyse Tianjin Capital Environmental Protection Group Company Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -8.49%
2021 4.43%
2020 -5.84%
2019 -12.85%
2018 -36.59%
2017 60.02%
2016 -22.94%
2015 -4.52%
2014 35.25%
2013 74.20%
2012 -20.24%
2011 -14.41%
2010 -9.61%
2009 56.38%
2008 -50.86%
2007 155.6%
2006 4.31%
2005 -38.17%
2004 -17.70%
2003 4.44%
2002 -11.76%
2001 -33.92%
2000 98.51%
1999 91.43%
1998 -11.52%
1997 -14.42%
1996 2.97%