Koers Trelleborg AB
Aandelen
TREL B
SE0000114837
Industriële machines & uitrusting
OTC Markets Traded|
Beurs gesloten -
Nasdaq Stockholm
18:00:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 469,80 SEK | +1,51% |
|
+3,66% | +19,63% |
| 16/10 | Kalender maandag 19 oktober - vrijdag 23 oktober | FW |
| 13/10 | DNB Carnegie verhoogt het koersdoel voor Trelleborg naar 450 Zweedse kronen (410) en handhaaft het houdadvies | FW |
| Marktkapitalisatie | 105 mld. 10,56 mld. 9,38 mld. 8,7 mld. 7,91 mld. 14,93 mld. 1.002 mld. 15,17 mld. 40,99 mld. 523 mld. 39,62 mld. 38,77 mld. 1.667 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
24,8x | k/w-verhouding 2027 * | 20,8x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 112 mld. 11,36 mld. 10,1 mld. 9,36 mld. 8,51 mld. 16,07 mld. 1.078 mld. 16,33 mld. 44,11 mld. 563 mld. 42,63 mld. 41,72 mld. 1.793 mld. | EV/omzet 2026 * |
3,07x | EV/omzet 2027 * | 2,8x |
| Vrij verhandelbaar |
83,81% | Dividendrendement 2026 * |
1,84% | Dividendrendement 2027 * | 2,05% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Nasdaq Stockholm
| TREL B | Vertraagde tijd | |
CBOE
| TRELBs | Real Time | |
London S.E.
| 0NL3 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| TBABF | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| TLLB | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| TLLB | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0NL3 | Real Time | |
Börse Stuttgart
| TLLB | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| TLLB | Real Time |
Recentste transcriptie: Trelleborg AB
| 1 dag | +1,51% | ||
| 1 week | +3,66% | ||
| Lopende maand | +4,82% | ||
| 1 maand | +3,75% | ||
| 3 maanden | +12,66% | ||
| 6 maanden | +18,10% | ||
| Lopend jaar | +19,63% |
| 1 week | 449,4 | 469,8 | |
| 1 maand | 436 | 469,8 | |
| Lopend jaar | 319,4 | 469,8 | |
| 1 jaar | 319,4 | 469,8 | |
| 3 jaar | 259 | 469,8 | |
| 5 jaar | 157,3 | 469,8 | |
| 10 jaar | 86,68 | 469,8 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 60 | 01-01-2005 | |
Fredrik Nilsson
DFI | Financieel Directeur/CFO | 49 | 01-03-2021 |
| Investor Relations Contact | 60 | 01-09-2011 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 60 | 01-01-1995 | |
| Directeur/Bestuurslid | 62 | 23-04-2015 | |
| Directeur/Bestuurslid | 66 | 20-04-2016 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22/09/26 | Koop | 1.250 | 0,0006% | |||
| 21/09/26 | Koop | Directeur juridische afdeling | 447 | 0,0002% | ||
| 27/05/26 | Koop | 1.700 | 0,0008% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,51% | +3,66% | +29,64% | +68,57% | 10,56 mld. | ||
| +0,17% | +0,08% | +31,32% | +139,14% | 121 mld. | ||
| +1,30% | -3,67% | +23,03% | +35,43% | 95,61 mld. | ||
| -0,04% | +3,17% | +39,34% | +80,27% | 62,68 mld. | ||
| +1,27% | +0,53% | +20,16% | +69,90% | 58,53 mld. | ||
| -3,18% | -13,47% | +104,21% | +156,08% | 56,39 mld. | ||
| +1,35% | -1,90% | +34,51% | +50,96% | 35,39 mld. | ||
| +2,11% | +2,59% | +46,15% | +85,80% | 30,46 mld. | ||
| -0,12% | -1,23% | +0,73% | +18,46% | 30,18 mld. | ||
| +1,32% | -7,47% | +34,83% | -5,70% | 26,94 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,57% | -1,77% | +36,39% | +69,89% | 52,82 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,37% | -2,00% | +36,78% | +82,84% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 36,65 mld. 3,7 mld. 3,29 mld. 3,05 mld. 2,77 mld. 5,23 mld. 351 mld. 5,32 mld. 14,37 mld. 183 mld. 13,89 mld. 13,59 mld. 584 mld. | 40,05 mld. 4,04 mld. 3,59 mld. 3,33 mld. 3,03 mld. 5,72 mld. 384 mld. 5,81 mld. 15,7 mld. 200 mld. 15,18 mld. 14,85 mld. 638 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 4,21 mld. 426 mln. 378 mln. 351 mln. 319 mln. 602 mln. 40,39 mld. 612 mln. 1,65 mld. 21,08 mld. 1,6 mld. 1,56 mld. 67,19 mld. | 4,98 mld. 503 mln. 447 mln. 414 mln. 377 mln. 711 mln. 47,7 mld. 722 mln. 1,95 mld. 24,89 mld. 1,89 mld. 1,85 mld. 79,35 mld. |
| Nettoschuld | 7,96 mld. 803 mln. 714 mln. 662 mln. 602 mln. 1,14 mld. 76,24 mld. 1,15 mld. 3,12 mld. 39,79 mld. 3,01 mld. 2,95 mld. 127 mld. | 7,53 mld. 760 mln. 676 mln. 626 mln. 570 mln. 1,08 mld. 72,16 mld. 1,09 mld. 2,95 mld. 37,66 mld. 2,85 mld. 2,79 mld. 120 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | SEK 469,80 | +1,51% | 614.379 |
| 15-10-26 | SEK 462,80 | +0,70% | 387.694 |
| 14-10-26 | SEK 459,60 | +0,48% | 333.837 |
| 13-10-26 | SEK 457,40 | +0,48% | 246.118 |
| 12-10-26 | SEK 455,20 | +0,44% | 345.393 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















