|
Beurs gesloten -
Xetra
17:35:18 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 6,688 EUR | +1,64% |
|
+0,91% | -25,56% |
| 02/10 | TUI AG : Barclays handhaaft koopadvies | ZD |
| 29/09 | Dit zijn de populairste Tui-bestemmingen in de winter | DP |
| Marktkapitalisatie | 3,39 mld. 3,8 mld. 3,15 mld. 2,87 mld. 5,4 mld. 360 mld. 5,5 mld. 37,89 mld. 14,82 mld. 188 mld. 14,27 mld. 13,97 mld. 601 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
6,79x | k/w-verhouding 2027 * | 5,11x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 4,97 mld. 5,57 mld. 4,62 mld. 4,2 mld. 7,91 mld. 527 mld. 8,05 mld. 55,49 mld. 21,71 mld. 275 mld. 20,9 mld. 20,46 mld. 881 mld. | EV/omzet 2026 * |
0,21x | EV/omzet 2027 * | 0,19x |
| Vrij verhandelbaar |
87,93% | Dividendrendement 2026 * |
2,14% | Dividendrendement 2027 * | 3,01% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Xetra
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| TUI1d | Real Time | |
Tradegate
| TUI1 | Real Time | |
Boerse Muenchen
| TUI1 | Real Time | |
London S.E.
| 0ACY | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| TUIFF | Vertraagde tijd | |
Deutsche Boerse AG
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0ACY | Real Time | |
Swiss Exchange
| TUI1 | Vertraagde tijd | |
Borsa Italiana
| 1TUI1U | Slotkoers | |
Wiener Boerse
| TUI1 | Slotkoers |
Recentste transcriptie: TUI AG
| 1 dag | +1,64% | ||
| 1 week | +0,91% | ||
| Lopende maand | -3,21% | ||
| 1 maand | +2,99% | ||
| 3 maanden | -6,23% | ||
| 6 maanden | -8,18% | ||
| Lopend jaar | -25,56% |
| 1 week | 6,57 | 6,77 | |
| 1 maand | 6,39 | 7,01 | |
| Lopend jaar | 6,08 | 9,56 | |
| 1 jaar | 6,08 | 9,56 | |
| 3 jaar | 4,37 | 9,56 | |
| 5 jaar | 4,37 | 35,54 | |
| 10 jaar | 4,37 | 206,9 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Sebastian Ebel
CEO | Algemeen Directeur | 63 | 01-10-2022 |
Mathias Kiep
DFI | Financieel Directeur/CFO | - | 01-10-2022 |
Marco Ciomperlik
COO | Operationeel Directeur | 51 | 30-04-2026 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 59 | 10-05-2006 | |
Frank Jakobi
BRD | Directeur/Bestuurslid | 64 | 15-08-2007 |
Anette Strempel
BRD | Directeur/Bestuurslid | 59 | 02-01-2009 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22/09/26 | Koop | Directeur Human Resources | 2.000 | 0,0004% | ||
| 22/09/26 | Koop | Algemeen directeur | 5.000 | 0,0010% | ||
| 13/03/26 | Koop | Algemeen directeur | 7.000 | 0,0014% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +1,64% | +0,91% | -11,86% | +38,50% | 3,71 mld. | ||
| +3,19% | +3,64% | -18,42% | +40,50% | 121 mld. | ||
| +1,67% | +2,87% | +36,00% | - | 36,89 mld. | ||
| +6,25% | +8,05% | +33,62% | +194,34% | 32,97 mld. | ||
| +1,67% | +7,16% | -10,95% | -31,34% | 31,07 mld. | ||
| +2,70% | +5,19% | -42,80% | +20,85% | 24,48 mld. | ||
| -0,10% | -4,48% | -12,32% | +35,66% | 22,58 mld. | ||
| +0,85% | +0,70% | +59,00% | +179,72% | 8,99 mld. | ||
| +2,44% | +1,25% | +10,43% | +211,44% | 8,87 mld. | ||
| +2,35% | +4,70% | +3,85% | -28,88% | 5,33 mld. | ||
| Gemiddelde | +1,96% | +2,13% | +4,65% | +73,42% | 29,56 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +2,51% | +2,99% | -2,89% | +58,44% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 23,49 mld. 26,31 mld. 21,83 mld. 19,86 mld. 37,36 mld. 2.492 mld. 38,03 mld. 262 mld. 103 mld. 1.300 mld. 98,74 mld. 96,65 mld. 4.161 mld. | 24,31 mld. 27,23 mld. 22,59 mld. 20,55 mld. 38,66 mld. 2.579 mld. 39,36 mld. 271 mld. 106 mld. 1.346 mld. 102 mld. 100 mld. 4.306 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 518 mln. 580 mln. 481 mln. 438 mln. 823 mln. 54,91 mld. 838 mln. 5,78 mld. 2,26 mld. 28,65 mld. 2,18 mld. 2,13 mld. 91,68 mld. | 692 mln. 775 mln. 643 mln. 585 mln. 1,1 mld. 73,43 mld. 1,12 mld. 7,73 mld. 3,02 mld. 38,31 mld. 2,91 mld. 2,85 mld. 123 mld. |
| Nettoschuld | 1,58 mld. 1,77 mld. 1,47 mld. 1,33 mld. 2,51 mld. 167 mld. 2,55 mld. 17,61 mld. 6,89 mld. 87,31 mld. 6,63 mld. 6,49 mld. 279 mld. | 1,24 mld. 1,39 mld. 1,15 mld. 1,05 mld. 1,97 mld. 132 mld. 2,01 mld. 13,86 mld. 5,42 mld. 68,74 mld. 5,22 mld. 5,11 mld. 220 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | € 6,688 | +1,64% | 3.038.368 |
| 14-10-26 | € 6,580 | -1,47% | 1.567.400 |
| 13-10-26 | € 6,678 | +0,30% | 1.159.467 |
| 12-10-26 | € 6,658 | -0,60% | 1.873.622 |
| 09-10-26 | € 6,698 | +1,06% | 2.089.277 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















