|
Beurs gesloten -
Euronext Bruxelles
17:55:00 06-11-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 290,90 EUR | +0,24% |
|
+3,89% | +21,92% |
| 06/11 | Berenberg ziet duurzame, door volume aangedreven groei voor UCB richting boekjaar 2027; ramingen verhoogd | MT |
| 05/11 | Bel20 sluit op nieuw record | AM |
| Marktkapitalisatie | 55,46 mld. 61,84 mld. 50,69 mld. 46,27 mld. 87,18 mld. 5.813 mld. 89,93 mld. 611 mld. 244 mld. 3.102 mld. 232 mld. 227 mld. 9.792 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
26,3x | k/w-verhouding 2027 * | 22,5x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 55,64 mld. 62,03 mld. 50,85 mld. 46,42 mld. 87,45 mld. 5.831 mld. 90,21 mld. 613 mld. 244 mld. 3.111 mld. 233 mld. 228 mld. 9.823 mld. | EV/omzet 2026 * |
6,25x | EV/omzet 2027 * | 5,39x |
| Vrij verhandelbaar |
61,59% | Dividendrendement 2026 * |
0,5% | Dividendrendement 2027 * | 0,52% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Euronext Bruxelles
| UCB | Real Time | |
CBOE
| UCB | Real Time | |
London S.E.
| 0NZT | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| UNC | Real Time | |
Xetra
| UNC | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| UNC | Vertraagde tijd | |
OTC Markets
| UCBJF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| UNC | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| UNC | Vertraagde tijd | |
CBOE
| 0NZT | Real Time | |
Wiener Boerse
| UCB | Slotkoers | |
Borsa Italiana
| 4UCB | Slotkoers |
Recentste transcriptie: UCB
| 1 dag | +0,24% | ||
| 1 week | +3,89% | ||
| Lopende maand | +3,38% | ||
| 1 maand | +44,80% | ||
| 3 maanden | +26,92% | ||
| 6 maanden | +25,93% | ||
| Lopend jaar | +21,92% |
| 1 week | 275,5 | 292,2 | |
| 1 maand | 197,45 | 292,2 | |
| Lopend jaar | 197,45 | 292,2 | |
| 1 jaar | 197,45 | 292,2 | |
| 3 jaar | 65,4 | 292,2 | |
| 5 jaar | 65,4 | 292,2 | |
| 10 jaar | 54,84 | 292,2 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 67 | 01-01-2015 | |
Sandrine Dufour
DFI | Financieel Directeur/CFO | 60 | 01-07-2020 |
Alistair Henry
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | 59 | 01-05-2024 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Directeur/Bestuurslid | 55 | 01-01-2012 | |
| Directeur/Bestuurslid | 67 | 01-01-2015 | |
| Directeur/Bestuurslid | 56 | 24-04-2014 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15/01/26 | Boekjaar | Bestuurder / senior manager | 3.000 | 0,0015% | ||
| 15/01/26 | Boekjaar | Bestuurder / senior manager | 3.000 | 0,0015% | ||
| 15/01/26 | Koop | Bestuurder | 500 | 0,0003% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +0,24% | +3,89% | +34,24% | +319,16% | 62,09 mld. | ||
| -0,79% | -1,43% | +46,25% | +138,46% | 1.216 mld. | ||
| +1,43% | +0,37% | +48,51% | +82,52% | 656 mld. | ||
| +1,07% | +0,18% | +34,39% | +105,99% | 509 mld. | ||
| -0,36% | -2,84% | +47,23% | +64,51% | 384 mld. | ||
| -0,14% | +0,27% | +73,87% | +41,93% | 362 mld. | ||
| -0,78% | +0,59% | +31,01% | +59,68% | 311 mld. | ||
| -0,80% | +6,73% | +11,89% | +35,64% | 293 mld. | ||
| +0,03% | -0,07% | +43,94% | +70,61% | 249 mld. | ||
| -0,41% | +0,77% | +36,15% | +104,55% | 208 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,05% | +0,90% | +40,75% | +102,31% | 424,99 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,05% | +0,09% | +43,33% | +95,18% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 8,91 mld. 9,93 mld. 8,14 mld. 7,43 mld. 14 mld. 933 mld. 14,44 mld. 98,11 mld. 39,12 mld. 498 mld. 37,27 mld. 36,47 mld. 1.572 mld. | 9,91 mld. 11,05 mld. 9,06 mld. 8,27 mld. 15,58 mld. 1.039 mld. 16,07 mld. 109 mld. 43,53 mld. 554 mld. 41,47 mld. 40,58 mld. 1.749 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 2,18 mld. 2,44 mld. 2 mld. 1,82 mld. 3,43 mld. 229 mld. 3,54 mld. 24,07 mld. 9,6 mld. 122 mld. 9,14 mld. 8,95 mld. 386 mld. | 2,53 mld. 2,82 mld. 2,31 mld. 2,11 mld. 3,97 mld. 265 mld. 4,1 mld. 27,83 mld. 11,1 mld. 141 mld. 10,57 mld. 10,35 mld. 446 mld. |
| Nettoschuld | 175 mln. 195 mln. 160 mln. 146 mln. 275 mln. 18,32 mld. 283 mln. 1,93 mld. 768 mln. 9,77 mld. 731 mln. 716 mln. 30,85 mld. | -2,02 mld. -2,25 mld. -1,84 mld. -1,68 mld. -3,17 mld. -211 mld. -3,27 mld. -22,2 mld. -8,85 mld. -113 mld. -8,43 mld. -8,25 mld. -356 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 06-11-26 | € 290,90 | +0,24% | 260.813 |
| 05-11-26 | € 290,20 | +2,69% | 256.291 |
| 04-11-26 | € 282,60 | +2,21% | 245.301 |
| 03-11-26 | € 276,50 | -0,58% | 206.880 |
| 02-11-26 | € 278,10 | -1,17% | 220.594 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau





















