|
Vertraagde tijd
NSE India S.E.
13:05:10 02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 37,57 INR | -1,00% |
|
-3,15% | +2,15% |
Beursnotering
NSE India S.E.
VINEETLAB 37,57 ₹
-1,00%
2,54 mln.
₹
| Beurs | Afkorting | Koers | Variatie | Volumes | |
|---|---|---|---|---|---|
| VINEETLAB | 37,57INR | -1,00% | 2,54 mln. ₹ | ||
Bombay S.E.
| VINEETLAB | 37,50INR | -0,61% | 32,96K ₹ |
Vijfdaags koersverloop: Vineet Laboratories Limited
uitgestelde koers NSE India S.E.| 28-08-2026 | 31-08-2026 | 01-09-2026 | 02-09-2026 | 02-09-2026 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Koers | ₹ 38,68 | ₹ 38,86 | ₹ 37,95 | ₹ 37,57 | ₹ 37,57 |
| Volume | 41.952 | 203.649 | 319.286 | 67.674 | 67.674 |
| Variatie | -0,85% | +0,47% | -2,34% | -1,00% | -1,00% |
| Opening | ₹ 40,00 | ₹ 37,35 | ₹ 39,00 | ₹ 38,95 | ₹ 38,95 |
| Hoger | ₹ 40,00 | ₹ 39,29 | ₹ 39,00 | ₹ 38,95 | ₹ 38,95 |
| Lager | ₹ 38,13 | ₹ 37,35 | ₹ 36,92 | ₹ 36,31 | ₹ 36,31 |
Prestaties
| 1 dag | -1,00% | ||
| 1 week | -3,15% | ||
| Lopende maand | -3,32% | ||
| 1 maand | -5,20% | ||
| 3 maanden | +7,96% | ||
| 6 maanden | +25,53% | ||
| Lopend jaar | +2,15% | ||
| 1 jaar | +11,72% | ||
| 3 jaar | -28,30% | ||
| 5 jaar | -53,93% |
Volumes
marktenDagvolume
67.674
Geschat dagvolume
67.674
Gem. dagvolume (20 daags)
116.558
Dagvolumeratio
0,58
Gem. dagvolume (20 daags) INR
4.379.084,06
Gem. dagvolume (20 daags) USD
46.116,13
Recordvolume 1
1.984.838
Recordvolume 2
1.589.759
Recordvolume 3
1.576.417
Gemiddelde kapitaalrotatie
0,01
Gemiddelde rotatie free float
0,01
Basisgegevens
Marktkapitalisatie (INR)
725.491.709
Marktkapitalisatie (USD)
7.679.981
Omzet ()
770
Aantal werknemers
57
Omzet / Werknemer ()
14
Omzet / Werknemer (USD)
0
Vrij verhandelbaar
62.66 %
Marktkap. free float (INR)
454.619.536
Marktkap. free float (USD)
4.812.556
Dagvolume/totaal vrij verhandelbaar (%)
0.6%
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen
38,66
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen
37,98
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen
36,72
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen
36,16
Koersspreiding / (MMA5)
+2,90%
Koersspreiding / (MMA20)
+1,09%
Koersspreiding / (MMA50)
-2,25%
Koersspreiding / (MMA100)
-3,75%
STIM
RSI 9 dagen
48,11
RSI 14 dagen
50,5
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| -1,00% | -3,15% | +11,72% | -28,30% | 7,68 mln. | ||
| +0,01% | -2,47% | +57,79% | +108,23% | 1.034 mld. | ||
| +1,48% | +1,93% | +54,56% | +71,49% | 654 mld. | ||
| +0,67% | -0,45% | +23,50% | +76,60% | 459 mld. | ||
| +0,49% | -5,19% | +33,28% | +34,59% | 343 mld. | ||
| +0,27% | +3,26% | +29,76% | +46,97% | 307 mld. | ||
| +0,12% | -2,11% | +0,60% | +11,93% | 251 mld. | ||
| +1,08% | +0,57% | +54,34% | +72,51% | 237 mld. | ||
| +2,64% | -1,08% | -15,85% | -53,64% | 202 mld. | ||
| -0,21% | +1,03% | +32,74% | +95,19% | 186 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,55% | -1,47% | +28,25% | +43,56% | 367,16 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,63% | -1,31% | +38,85% | +67,31% |
Koersgeschiedenis: Vineet Laboratories Limited
| Datum | Opening | Hoger | Lager | Afsluiting | Volume | Variatie |
|---|
Koerspieken en -dalen
| 1 week | 36,31 | 40 | |
| 1 maand | 35,01 | 40 | |
| Lopend jaar | 27,96 | 43,5 | |
| 1 jaar | 27,96 | 49,99 | |
| 3 jaar | 26,51 | 88,9 | |
| 5 jaar | 26,51 | 92 | |
| 10 jaar | 26,51 | 124 |
Maandschommelingen
Jaarschommelingen
| 2026 | +2,15% | ||
| 2025 | -37,81% | ||
| 2024 | -27,57% | ||
| 2023 | +29,09% | ||
| 2022 | -22,91% | ||
| 2021 | +77,60% |
- Beurs
- Aandelen
- Koers VINEETLAB
- Koersen Vineet Laboratories Limited
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















