Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

VINTAGE WINE ESTATES, INC.

(VWE)
  Rapport
Vertraagde tijd Nasdaq  -  22:00 09-12-2022
3.750 USD   +2.74%
09/12Vintage Wine Estates, Inc. : Telsey Advisory Group past advies aan
MM
10/11Vintage Wine Estates, Inc. : DA Davidson trekt koopadvies in
MM
09/11Transcript : Vintage Wine Estates, Inc., Q1 2023 Earnings Call, Nov 09, 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenBeursproductenFonds 
 Weergave 5 dagenTransactiegeschiedenis
Vijfdaags koersverloop   uitgestelde koers. Vertraagde tijd Nasdaq - 09/12 22:00:01
05/12/2022 06/12/2022 07/12/2022 08/12/2022 09/12/2022 Datum
3.59(c) 3.42(c) 3.44(c) 3.65(c) 3.75(c) Koers
+0.28% -4.74% +0.58% +6.10% +2.74% Variatie
232 914 250 815 189 734 190 095 336 443 Volume
3.6 3.59 3.41 3.45 3.89 Opening
3.83 3.59 3.54 3.67 3.89 Hoger
3.55 3.41 3.34 3.41 3.56 Lager
Prestaties
1 dag 2.74%
5 dagen 4.75%
1 week 4.75%
Lopende maand 12.95%
1 maand 75.23%
3 maanden -34.67%
6 maanden -58.84%
Lopend jaar -68.27%
1 jaar -64.79%
Volumes Nasdaq
Dagvolume 336 443
Geschat dagvolume 336 443
Gem. dagvolume (20 daags) 337 263
Dagvolumeratio 1.00
Gem. dagvolume (20 daags) USD 1 264 736.25
Gemiddelde kapitaalrotatie 0
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 4 442 659
Recordvolume 2 3 889 601
Recordvolume 3 3 817 753
Basisgegevens
Aantal aandelen 61 691 054
Marktkapitalisatie USD 225 172 347
Percentage vrij verhandelbaar 51.3%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 124 319 201
KoersuitschietersKoers 
1 week 3.34
3.89
1 maand 2.63
3.89
Lopend jaar 2.13
12.36
1 jaar 2.13
12.38
3 jaren 2.13
13.48
5 jaren 2.13
13.48
10 jaren 2.13
13.48
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 3.57
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 3.23
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 2.92
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 4.27
Price spread / (MMA5) -4.80%
Price spread / (MMA20) -13.89%
Price spread / (MMA50) -22.13%
Price spread / (MMA100) 14.00%
RSI 9 dagen 69.49
RSI 14 dagen 64.42
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
VINTAGE WINE ESTATES, INC.2.74%4.75%-68.27%-64.79%--.--%221
TREASURY WINE ESTATES LIMITED0.44%-2.07%10.82%14.24%-19.86%6 739
YANTAI CHANGYU PIONEER WINE COMPANY LIMITED0.09%0.17%-15.84%-16.92%-22.07%2 352
THE DUCKHORN PORTFOLIO, INC.-0.06%1.90%-28.79%-19.48%--.--%1 914
CITIC GUOAN WINE CO.,LTD1.62%4.15%88.25%81.88%191.86%1 216
VIÑA CONCHA Y TORO S.A.-1.42%-1.91%-21.01%-22.20%-27.75%890
C&C GROUP PLC1.02%-2.63%-23.39%-22.11%-53.85%857
LAURENT-PERRIER2.65%5.94%12.08%14.85%37.77%722
DELEGAT GROUP LIMITED0.70%0.00%-29.58%-29.58%-12.20%649
WEI LONG GRAPE WINE CO., LTD.0.45%0.75%-17.94%-31.42%21.23%319
GANSU MOGAO INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO.,LTD-5.43%5.73%-10.04%-10.30%11.37%289
TONGHUA GRAPE WINE CO.,LTD1.30%2.19%14.74%14.18%15.59%286
VIÑA SAN PEDRO TARAPACÁ S.A.0.00%0.00%-7.09%-7.09%-9.72%274
ITALIAN WINE BRANDS S.P.A.1.65%2.41%-33.37%-35.70%124.80%256
LANSON-BCC0.63%-0.31%12.32%16.00%29.67%235
SOCIEDAD ANÓNIMA VIÑA SANTA RITA0.00%0.00%4.17%4.17%4.17%181
 Gemiddelde0.24%1.09%-2.98%-3.30%20.79%
 Gewogen gemiddelde per kap.0.38%-0.09%1.60%3.25%3.13%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
09-12-20223.893.893.563.75334 405
08-12-20223.453.673.413.65190 095
07-12-20223.413.543.343.44189 734
06-12-20223.593.593.413.42250 815
05-12-20223.603.833.553.59232 914
02-12-20223.473.673.243.58243 847
01-12-20223.313.703.313.48364 829
Dagelijkse grafiek VINTAGE WINE ESTATES, INC.
Duur : Periode :
Vintage Wine Estates, Inc. : Grafische technische analyse Vintage Wine Estates, Inc. | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -68.27%
2021 16.68%
2020 4.65%