|
Beurs gesloten -
NYSE
22:00:02 15-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 4,250 USD | +4,68% |
|
+7,59% | +13,03% |
| 28/08 | VTEX : Morgan Stanley is niet langer positief gestemd | ZM |
| 25/08 | Aandelen VTEX dalen na afwaardering door Itau BBA | MT |
| Marktkapitalisatie | 703 mln. 627 mln. 583 mln. 530 mln. 998 mln. 66,55 mld. 1,02 mld. 7 mld. 2,74 mld. 34,72 mld. 2,64 mld. 2,58 mld. 111 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
21,3x | k/w-verhouding 2027 * | 17,4x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 485 mln. 433 mln. 402 mln. 366 mln. 688 mln. 45,91 mld. 701 mln. 4,83 mld. 1,89 mld. 23,95 mld. 1,82 mld. 1,78 mld. 76,65 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,84x | EV/omzet 2027 * | 1,55x |
| Vrij verhandelbaar |
24,51% | Dividendrendement 2026 * |
-
| Dividendrendement 2027 * | 0,7% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
NYSE
| VTEX | Vertraagde tijd | |
CBOE
| VTEX | Real Time |
Recentste transcriptie: VTEX
| 1 dag | +4,68% | ||
| 1 week | +7,59% | ||
| Lopende maand | +16,44% | ||
| 1 maand | +15,80% | ||
| 3 maanden | +6,25% | ||
| 6 maanden | +5,20% | ||
| Lopend jaar | +13,03% |
| 1 week | 3,96 | 4,44 | |
| 1 maand | 3,54 | 4,44 | |
| Lopend jaar | 2,84 | 4,6 | |
| 1 jaar | 2,84 | 4,62 | |
| 3 jaar | 2,84 | 9,59 | |
| 5 jaar | 2,66 | 20,63 | |
| 10 jaar | 2,66 | 33,36 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 48 | 01-01-2000 | |
Geraldo Thomaz
CEO | Algemeen Directeur | 49 | 01-01-2000 |
Ricardo Sodré
DFI | Financieel Directeur/CFO | 41 | 01-11-2022 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Geraldo Thomaz
CHM | Voorzitter | 49 | 01-01-2019 |
| Voorzitter | 48 | 01-01-2000 | |
| Directeur/Bestuurslid | 54 | 01-05-2021 |
| Datum | Insider | Type | Hoofdpost | Volume | % marktkap. | Belang |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1/10/26 | Conversion | Bestuurder | 9.292 | 0,0103% | ||
| 1/10/26 | Conversion | Bestuurder | 9.292 | 0,0103% | ||
| 1/10/26 | Conversion | Bestuurder | 9.292 | 0,0103% |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +4,68% | +7,59% | -0,70% | -12,01% | 703 mln. | ||
| +1,08% | +3,22% | +5,07% | +64,60% | 4.006 mld. | ||
| -0,23% | +0,87% | +11,62% | +1.054,95% | 482 mld. | ||
| +3,00% | -0,90% | -55,71% | +24,22% | 408 mld. | ||
| -1,27% | -7,08% | +79,13% | +185,48% | 303 mld. | ||
| -1,89% | -7,01% | +100,05% | +426,75% | 251 mld. | ||
| +2,19% | +9,01% | -14,07% | +64,72% | 260 mld. | ||
| +6,14% | +6,31% | -17,74% | +35,15% | 154 mld. | ||
| -1,16% | -3,80% | +117,65% | +214,94% | 133 mld. | ||
| -1,14% | -2,76% | +66,39% | +202,35% | 95,6 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,17% | +0,30% | +29,17% | +226,12% | 609,25 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -1,16% | +0,27% | +11,15% | +165,85% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 264 mln. 236 mln. 219 mln. 199 mln. 375 mln. 25,01 mld. 382 mln. 2,63 mld. 1,03 mld. 13,05 mld. 991 mln. 970 mln. 41,76 mld. | 284 mln. 254 mln. 236 mln. 214 mln. 403 mln. 26,92 mld. 411 mln. 2,83 mld. 1,11 mld. 14,04 mld. 1,07 mld. 1,04 mld. 44,94 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 34,95 mln. 31,19 mln. 28,99 mln. 26,37 mln. 49,62 mln. 3,31 mld. 50,51 mln. 348 mln. 136 mln. 1,73 mld. 131 mln. 128 mln. 5,53 mld. | 42,66 mln. 38,08 mln. 35,39 mln. 32,19 mln. 60,56 mln. 4,04 mld. 61,65 mln. 425 mln. 166 mln. 2,11 mld. 160 mln. 157 mln. 6,75 mld. |
| Nettoschuld | -218 mln. -195 mln. -181 mln. -164 mln. -309 mln. -20,64 mld. -315 mln. -2,17 mld. -850 mln. -10,77 mld. -818 mln. -800 mln. -34,46 mld. | -262 mln. -234 mln. -217 mln. -198 mln. -372 mln. -24,79 mld. -378 mln. -2,61 mld. -1,02 mld. -12,94 mld. -982 mln. -962 mln. -41,39 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 15-10-26 | US$ 4,250 | +4,68% | 657.462 |
| 14-10-26 | US$ 4,060 | -2,87% | 980.697 |
| 13-10-26 | US$ 4,180 | +3,98% | 2.531.578 |
| 12-10-26 | US$ 4,020 | +1,26% | 600.927 |
| 09-10-26 | US$ 3,970 | +0,51% | 670.605 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















