Koers XP Inc. Buenos Aires S.E.
Aandelen
XP
ARBCOM4603Z1
Diensten op het gebied van investeringsbankieren & makelaardij
|
Slotkoers
Buenos Aires S.E.
02-09-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 7.925,00 ARS | +6,30% |
|
+11,07% | +25,40% |
| 31/08 | XP Inc. : Itau BBA positief over het aandeel | ZM |
| 18/08 | XP Inc. rapporteert resultaten over het tweede kwartaal en de eerste zes maanden eindigend op 30 juni 2026 | CI |
| Marktkapitalisatie | 51,8 mld. 15.308 mld. 10,15 mld. 8,73 mld. 8,19 mld. 7,5 mld. 13,99 mld. 959 mld. 14,1 mld. 96,92 mld. 37,75 mld. 490 mld. 38,11 mld. 37,27 mld. 1.579 mld. | k/w-verhouding 2026 * |
9,45x | k/w-verhouding 2027 * | 8,31x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 31,51 mld. 9.313 mld. 6,17 mld. 5,31 mld. 4,98 mld. 4,56 mld. 8,51 mld. 584 mld. 8,58 mld. 58,96 mld. 22,96 mld. 298 mld. 23,18 mld. 22,68 mld. 960 mld. | EV/omzet 2026 * |
1,57x | EV/omzet 2027 * | 1,63x |
| Vrij verhandelbaar |
89,67% | Dividendrendement 2026 * |
7,09% | Dividendrendement 2027 * | 8,09% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Buenos Aires S.E.
| XP | Slotkoers | |
Buenos Aires S.E.
| XPD | Slotkoers |
Recentste transcriptie : XP Inc.
| 31/08 | XP Inc. : Itau BBA positief over het aandeel | ZM |
| 02/04 | XP Inc. : UBS herhaalt koopadvies | ZM |
| 20/01 | XP Inc. : Jefferies & Co. bevestigt koopadvies | ZM |
| 16/12 | XP Inc. : UBS herhaalt koopadvies | ZM |
| 16-10-25 | XP Inc. : UBS herhaalt koopadvies voor het aandeel | ZM |
| 1 dag | +6,30% | ||
| 1 week | +11,07% | ||
| Lopende maand | +8,19% | ||
| 1 maand | +18,46% | ||
| 3 maanden | +29,60% | ||
| 6 maanden | -0,94% | ||
| Lopend jaar | +25,40% |
| 1 week | 6.800 | 7.960 | |
| 1 maand | 6.110 | 7.960 | |
| Lopend jaar | 5.545 | 8.305 | |
| 1 jaar | 5.450 | 8.305 | |
| 3 jaar | 3.210 | 8.720 | |
| 5 jaar | 1.024,5 | 8.720 | |
| 10 jaar | 1.024,5 | 8.720 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Algemeen Directeur | 41 | 12-05-2021 | |
| Financieel Directeur/CFO | 51 | 03-08-2026 | |
Andre Parize
IRC | Investor Relations Contact | - | 22-11-2023 |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
| Voorzitter | 50 | 01-08-2019 | |
| Directeur/Bestuurslid | 51 | 01-11-2019 | |
| Directeur/Bestuurslid | 46 | 01-11-2019 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +6,30% | +11,07% | - | - | 10,14 mld. | ||
| +0,53% | -1,81% | -31,74% | +18,96% | 44,52 mld. | ||
| -1,84% | -1,34% | -13,68% | +20,86% | 43,41 mld. | ||
| +3,93% | -4,24% | +44,58% | +301,61% | 40,38 mld. | ||
| +0,70% | -1,81% | -27,62% | +86,61% | 16,98 mld. | ||
| -0,97% | +0,33% | -17,99% | -8,22% | 10,86 mld. | ||
| -1,63% | +11,68% | +10,86% | -22,45% | 10,14 mld. | ||
| -0,88% | +1,13% | -14,92% | -7,98% | 8,17 mld. | ||
| +3,94% | +1,65% | +12,42% | +54,61% | 7,31 mld. | ||
| -1,48% | -0,14% | +16,60% | +68,43% | 6,72 mld. | ||
| Gemiddelde | +0,87% | -0,31% | -2,39% | +56,94% | 20,94 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | +0,82% | -2,22% | -3,61% | +84,23% |
| 2026 * | 2027 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 20,06 mld. 5.930 mld. 3,93 mld. 3,38 mld. 3,17 mld. 2,9 mld. 5,42 mld. 372 mld. 5,46 mld. 37,54 mld. 14,62 mld. 190 mld. 14,76 mld. 14,44 mld. 612 mld. | 22,34 mld. 6.603 mld. 4,38 mld. 3,77 mld. 3,53 mld. 3,23 mld. 6,04 mld. 414 mld. 6,08 mld. 41,81 mld. 16,28 mld. 211 mld. 16,44 mld. 16,08 mld. 681 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 5,65 mld. 1.668 mld. 1,11 mld. 952 mln. 893 mln. 817 mln. 1,52 mld. 105 mld. 1,54 mld. 10,56 mld. 4,11 mld. 53,42 mld. 4,15 mld. 4,06 mld. 172 mld. | 6,28 mld. 1.857 mld. 1,23 mld. 1,06 mld. 994 mln. 909 mln. 1,7 mld. 116 mld. 1,71 mld. 11,75 mld. 4,58 mld. 59,45 mld. 4,62 mld. 4,52 mld. 191 mld. |
| Nettoschuld | -20,29 mld. -5.995 mld. -3,97 mld. -3,42 mld. -3,21 mld. -2,94 mld. -5,48 mld. -376 mld. -5,52 mld. -37,96 mld. -14,78 mld. -192 mld. -14,92 mld. -14,6 mld. -618 mld. | -15,46 mld. -4.569 mld. -3,03 mld. -2,61 mld. -2,45 mld. -2,24 mld. -4,18 mld. -286 mld. -4,21 mld. -28,93 mld. -11,27 mld. -146 mld. -11,37 mld. -11,13 mld. -471 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 02-09-26 | ARS 7.925,00 | +6,30% | 255.851 |
| 01-09-26 | ARS 7.455,00 | +1,77% | 46.278 |
| 31-08-26 | ARS 7.325,00 | +3,75% | 63.644 |
| 28-08-26 | ARS 7.060,00 | -0,07% | 13.709 |
| 27-08-26 | ARS 7.065,00 | -0,98% | 36.725 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















