|
Beurs gesloten -
Japan Exchange
08:30:00 16-10-2026
|
Variatie 5 dagen | Verschil t.o.v. 1 jan (%) | ||
| 1.241,50 JPY | +2,10% |
|
+3,16% | +13,64% |
| 03/09 | Yamaha breidt assortiment drumhardware uit met nieuwe en vernieuwde modellen | CI |
| 27/08 | Yamaha voltooit gedeeltelijke verkoop van belang in Yamaha Motor | MT |
| Marktkapitalisatie | 546 mld. 3,46 mld. 3,07 mld. 2,85 mld. 2,59 mld. 4,89 mld. 328 mld. 4,97 mld. 34,26 mld. 13,43 mld. 171 mld. 12,98 mld. 12,71 mld. | k/w-verhouding 2027 * |
16,4x | k/w-verhouding 2028 * | 16,3x |
|---|---|---|---|---|---|
| Bedrijfswaarde | 432 mld. 2,74 mld. 2,43 mld. 2,25 mld. 2,05 mld. 3,87 mld. 260 mld. 3,93 mld. 27,09 mld. 10,62 mld. 135 mld. 10,27 mld. 10,05 mld. | EV/omzet 2027 * |
0,88x | EV/omzet 2028 * | 0,86x |
| Vrij verhandelbaar |
91,92% | Dividendrendement 2027 * |
2,16% | Dividendrendement 2028 * | 2,26% |
| Beurs | Afkorting | Kwaliteit van de publicaties | |
|---|---|---|---|
Japan Exchange
| 7951 | Vertraagde tijd | |
Tradegate
| YHA | Real Time | |
OTC Markets
| YAMCF | Vertraagde tijd | |
Boerse Muenchen
| YHA | Real Time | |
Deutsche Boerse AG
| YHA | Vertraagde tijd | |
Börse Stuttgart
| YHA | Vertraagde tijd |
Recentste transcriptie: Yamaha Corporation
| 1 dag | +2,10% | ||
| 1 week | +3,16% | ||
| Lopende maand | +1,68% | ||
| 1 maand | -3,35% | ||
| 3 maanden | +1,26% | ||
| 6 maanden | +2,69% | ||
| Lopend jaar | +13,64% |
| 1 week | 1.194 | 1.244,5 | |
| 1 maand | 1.173,5 | 1.272,5 | |
| Lopend jaar | 1.018,5 | 1.432 | |
| 1 jaar | 962,9 | 1.432 | |
| 3 jaar | 835 | 1.432 | |
| 5 jaar | 835 | 2.480 | |
| 10 jaar | 835 | 2.496,67 |
| Bedrijfsleider | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Yamaura Atsushi
PSD | President | 59 | 01-04-2024 |
Masahiro Ikeda
CTO | Hoofd Techniek/Wetenschap/O&O | - | 01-04-2024 |
Tsunemitsu Torie
ADM | Hoofd Administratief Officier | - | - |
| Bestuurder | Titel | Leeftijd | Van |
|---|---|---|---|
Takuya Nakata
CHM | Voorzitter | 68 | 01-04-2024 |
| Directeur/Bestuurslid | 72 | 24-06-2021 | |
Naoko Yoshizawa
BRD | Directeur/Bestuurslid | 62 | 24-06-2021 |
Toevoegen aan een lijst 0 geselecteerde | Verschil (%) | Varia. 5d. | Varia. 1j. | Varia. 3j. | Kap.($) | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| +2,10% | +3,16% | +27,33% | -7,44% | 3,46 mld. | ||
| +0,41% | +4,12% | +4,86% | -11,20% | 9,91 mld. | ||
| 0,00% | +2,48% | +112,03% | - | 6,14 mld. | ||
| +2,04% | +8,17% | -40,54% | -51,01% | 6,27 mld. | ||
| +0,99% | +1,35% | -0,30% | +48,83% | 4,69 mld. | ||
| -1,92% | +4,70% | +0,72% | -15,08% | 4,17 mld. | ||
| -1,30% | +1,06% | -40,62% | +9,15% | 4,11 mld. | ||
| -2,37% | +2,38% | -18,10% | -26,22% | 3,89 mld. | ||
| +0,23% | +3,15% | -24,14% | +1,90% | 3,78 mld. | ||
| -2,20% | +7,16% | -34,61% | -27,57% | 3,53 mld. | ||
| Gemiddelde | -0,20% | +2,55% | -1,34% | -8,74% | 5 mld. | |
| Gewogen gemiddelde per kap. | -0,01% | +2,62% | +2,55% | -10,17% |
| 2027 * | 2028 * | |
|---|---|---|
| Omzet | 491 mld. 3,11 mld. 2,76 mld. 2,56 mld. 2,33 mld. 4,4 mld. 295 mld. 4,47 mld. 30,78 mld. 12,07 mld. 154 mld. 11,66 mld. 11,42 mld. | 504 mld. 3,19 mld. 2,84 mld. 2,63 mld. 2,39 mld. 4,52 mld. 303 mld. 4,59 mld. 31,63 mld. 12,4 mld. 158 mld. 11,99 mld. 11,73 mld. |
| Nettowinst (verlies) | 33,08 mld. 210 mln. 186 mln. 173 mln. 157 mln. 296 mln. 19,88 mld. 301 mln. 2,07 mld. 814 mln. 10,38 mld. 786 mln. 770 mln. | 32,94 mld. 209 mln. 185 mln. 172 mln. 156 mln. 295 mln. 19,8 mld. 300 mln. 2,07 mld. 810 mln. 10,33 mld. 783 mln. 766 mln. |
| Nettoschuld | -114 mld. -724 mln. -643 mln. -596 mln. -543 mln. -1,02 mld. -68,7 mld. -1,04 mld. -7,17 mld. -2,81 mld. -35,85 mld. -2,72 mld. -2,66 mld. | -113 mld. -716 mln. -637 mln. -590 mln. -537 mln. -1,01 mld. -67,97 mld. -1,03 mld. -7,09 mld. -2,78 mld. -35,47 mld. -2,69 mld. -2,63 mld. |
| Datum | Koers | Variatie | Volume |
|---|---|---|---|
| 16-10-26 | JP¥ 1.241,50 | +2,10% | 2.814.000 |
| 15-10-26 | JP¥ 1.216,00 | +0,75% | 3.538.900 |
| 14-10-26 | JP¥ 1.207,00 | -0,17% | 1.814.900 |
| 13-10-26 | JP¥ 1.209,00 | +0,46% | 1.963.100 |
| 09-10-26 | JP¥ 1.203,50 | +1,26% | 3.288.900 |
Trader
Deze superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings Waardering (Composite), WPA-herzieningen (4 maanden) en Zichtbaarheid (Composite). Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Beleggings
Deze samengestelde superrating is het resultaat van een gewogen gemiddelde van de ranglijsten op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), WPA-herzieningen over 1 jaar en zichtbaarheid (samengesteld). Wij raden u aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig door te lezen.
Globaal
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings fundamenten (samengesteld), waardering (samengesteld), herziene fundamenten (samengesteld), consensus (samengesteld) en zichtbaarheid (samengesteld). Het bedrijf moet door ten minste 4 van deze 5 ratings worden gedekt om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
Kwaliteit van de publicaties
Deze samengestelde rating is het resultaat van een gemiddelde van de rangschikkingen op basis van de ratings rendement (samengesteld), winstgevendheid (samengesteld) en financiële gezondheid (samengesteld). Het bedrijf moet voor ten minste 2 van deze 3 ratings in aanmerking komen om de berekening te kunnen uitvoeren. Wij raden aan de bijbehorende beschrijvingen aandachtig te lezen.
ESG MSCI
De MSCI ESG-score beoordeelt de prestaties van een bedrijf op het gebied van milieu, maatschappij en goed bestuur volgens de methodologie van MSCI. De score positioneert het bedrijf ten opzichte van sectorgenoten op een schaal van CCC (zeer zwak) tot AAA (uitstekend). Deze score wordt door beleggers gebruikt om niet-financiële criteria te integreren in hun besluitvorming.

Kwartaalomzet - Afwijkingspercentage
Kies jouw editie
Alle financiële informatie op nationaal niveau

















