Inloggen
Inloggen
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     
Registreer
Of aanmelden met
GoogleGoogle
Twitter Twitter
Facebook Facebook
Apple Apple     

YANTAI CHANGYU PIONEER WINE COMPANY LIMITED

(200869)
  Rapport
slotkoers Shenzhen Stock Exchange  -  02-12-2022
11.52 HKD   +0.35%
27/10Yantai Changyu Pioneer Wine Company Limited rapporteert resultaten voor de negen maanden eindigend op 30 september 2022
CI
25/08Yantai Changyu Pioneer Wine Company Limited maakt winstcijfers bekend voor het halfjaar dat eindigde op 30 juni 2022
CI
06/07Yantai Changyu Pioneer Wine Company Limited kondigt cash dividend op A-aandelen aan, betaalbaar op 13 juli 2022
CI
OverzichtKoersenGrafiekenNieuwsRatingsAgendaOndernemingFinanciŽnConsensusHerzieningenFonds 
Vijfdaags koersverloop   slotkoers. slotkoers Shenzhen Stock Exchange - 02/12
28/11/2022 29/11/2022 30/11/2022 01/12/2022 02/12/2022 Datum
11.33 11.47 11.44 11.48 11.52 Koers
432800 352435 158700 224440 147900 Volume
-1.22% +1.24% -0.26% +0.35% +0.35% Variatie
Prestaties
1 dag 0.35%
5 dagen 1.68%
1 week 0.44%
Lopende maand 0.70%
1 maand 0.00%
3 maanden -7.25%
6 maanden -2.87%
Lopend jaar -17.06%
1 jaar -17.30%
3 jaren -22.89%
5 jaren -37.80%
10 jaren -70.45%
Volumes Shenzhen Stock Exchange
Dagvolume 147 900
Gem. dagvolume (20 daags) 220 908
Gem. dagvolume (20 daags) HKD 2 544 860.16
Gem. dagvolume (20 daags) USD 326 732.05
Rotation flottant moyenne 0
Recordvolume 1 44 481 656
Recordvolume 2 30 886 768
Recordvolume 3 27 144 952
Basisgegevens
Aantal aandelen 0
Marktkapitalisatie HKD 0
Marktkapitalisatie USD 2 280 718 365
Percentage vrij verhandelbaar 48.1%
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen HKD 3 796 656 100
Marktkap. vrij verhandelbare aandelen USD 487 448 880
KoersuitschietersKoers 
1 week 11.18
11.54
1 maand 11.18
11.89
Lopend jaar 10.81
14.06
1 jaar 10.81
14.18
3 jaren 10.81
17.25
5 jaren 10.81
22.22
10 jaren 10.81
54.24
Indicatoren
Voortschrijdend gemiddelde 5 dagen (MMA5) 11.45
Voortschrijdend gemiddelde 20 dagen (MMA20) 11.55
Voortschrijdend gemiddelde 50 dagen (MMA50) 11.57
Voortschrijdend gemiddelde 100 dagen (MMA100) 11.98
Price spread / (MMA5) -0.61%
Price spread / (MMA20) 0.26%
Price spread / (MMA50) 0.43%
Price spread / (MMA100) 3.99%
RSI 9 dagen 52.22
RSI 14 dagen 49.27
Sectorale vergelijking
Verschil (%)Varia. 5d.Vaira. 1 jan.Varia. 1j.Varia. 3j.Kapi. (M$)
YANTAI CHANGYU PIONEER WINE COMPANY LIMITED0.35%1.68%-17.06%-17.30%-22.89%2 281
TREASURY WINE ESTATES LIMITED1.37%3.32%13.17%19.34%-24.47%6 859
THE DUCKHORN PORTFOLIO, INC.1.49%0.25%-30.12%-12.69%--.--%1 874
CITIC GUOAN WINE CO.,LTD-0.67%0.54%84.50%74.06%192.86%1 181
VIÑA CONCHA Y TORO S.A.-0.47%-0.38%-19.47%-18.85%-24.43%885
C&C GROUP PLC-0.27%1.11%-21.32%-19.02%-52.91%876
LAURENT-PERRIER3.30%5.29%5.80%8.42%30.67%678
DELEGAT GROUP LIMITED0.00%1.01%-29.58%-27.01%-9.09%645
WEI LONG GRAPE WINE CO., LTD.1.53%4.08%-18.43%-13.32%30.71%314
TONGHUA GRAPE WINE CO.,LTD0.22%2.95%11.30%12.97%15.86%275
GANSU MOGAO INDUSTRIAL DEVELOPMENT CO.,LTD1.38%4.45%-15.78%-12.26%6.92%269
VIÑA SAN PEDRO TARAPACÁ S.A.0.00%0.00%-7.09%-7.09%-9.79%268
ITALIAN WINE BRANDS S.P.A.0.75%0.56%-34.94%-37.06%120.41%249
LANSON-BCC0.00%0.31%12.68%15.52%29.03%235
VINTAGE WINE ESTATES, INC.2.87%17.38%-69.71%-67.75%--.--%211
ANDREW PELLER LIMITED1.74%0.96%-35.66%-32.26%-56.32%179
 Gemiddelde0.88%2.79%-10.31%-7.80%19.19%
 Gewogen gemiddelde per kap.1.00%2.41%3.14%7.99%3.63%
Historische data 
DatumOpeningHogerLagerAfsluitingVolume
02-12-202211.5011.5411.4711.52147 900
01-12-202211.4711.5311.4411.48224 440
30-11-202211.4611.4711.3311.44158 700
29-11-202211.3911.4811.1811.47352 435
28-11-202211.4211.4511.2111.33432 800
25-11-202211.4611.5211.4411.4780 500
24-11-202211.4311.4811.3911.4549 750
Dagelijkse grafiek YANTAI CHANGYU PIONEER WINE COMPANY LIMITED
Duur : Periode :
Yantai Changyu Pioneer Wine Company Limited : Grafische technische analyse Yantai Changyu Pioneer Wine Company Limited | MarketScreener
Grafiek op volledig scherm
Maandelijkse evolutie
Jaarlijkse evolutie
2022 -17.06%
2021 -12.53%
2020 2.39%
2019 4.94%
2018 -25.80%
2017 -4.00%
2016 -26.13%
2015 9.73%
2014 -0.78%
2013 -43.52%
2012 -30.14%
2011 2.76%
2010 19.94%
2009 153.6%
2008 -53.50%
2007 59.40%
2006 260.4%
2005 73.07%
2004 40.66%
2003 39.54%
2002 -34.27%
2001 100.2%
2000 60.98%
1999 4.36%
1998 -6.46%
1997 -23.04%